Şimdi Ara

TWİTTER'DA DURMADAN AĞLAYAN KORE PROFİL FOTOĞRAFLI ARKADAŞLAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşım bu nedir be, #WHOSaveTurkishStudents diye tag açmışlar bu sefer. Yemin ederim artık kanser oldum, bunlar yüzünden tekrar bir +30 dk vakası yaşamayız umarım.

• O kadar uyuz birisin ki elim gitmiyor haklısın yazmaya    

• bunların yks ile alakası fazla yok hepsi okullarındaki dandik yazılıların dertlerindeler.

• Kim neyi savunuyor, kim neyi istiyor ben artık anlayamıyorum, takip edemiyorum.

• Ebu leheb 888 E kullanıcısına yanıt

Hocam ben çin malı karamba007'yim, nickime dikkatli bakın.

• huseyinadukeeee kullanıcısına yanıt

YKS tayfası da var bunların ayrıca, sınava yakın genellikle erteleme istemeleriyle bilinirler.

• karambaOO7 kullanıcısına yanıt

hiçbir şey yapamazlar içinizi ferah tutun bu sene fosforcunun değil donanımhaber forum aslanlarının yılı olacak 

• diyoruz bunlar yüzünden yığılma olacak diye. sallamıyorum boş konuşmuyorum. sene sonunda yığılma olduğunda benden tek tek özür dileyeceksiniz. aha da buraya yazıyom rez alın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsini şamarlamak istiyorum
  • kastettiğin koreliler galiba benim altta belirteceklerim değil ama yine de dile getireyim üzüntümü.

bu asyalı kız çocuklarına çok üzülüyorum. çocukların fotoğraflarını emoji gibi kullanıyorlar. eskiden umursamazdım şimdi üzülmeye başladım. twitter malları duygularını asyalı çocuk ifadeleri kullanarak belirtebiliyor sadece

• bunlar okul sınavı tayfası. yksye bir şey olmaz bu sene

• Twitter bir çöplüktür uzak durunuz
  • hocam twitter tayfanın bir kısmı ciddi problemli ilgilenmeyin kafayı yedirtirler adama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bir de ingilizce tag açıyorlar. Ağlasam mı gülsem mi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.