Er
31 Aralık 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 53 (Bu ay: 0)
Gönderileri

sağlık alanında girişimcilik konusunda bir proje yapmamız istendi ciddi bir ürün koymamız lazım ortaya tübitaka vs gidecek yardımcı olabilecek yaratıcı fikirlerinizi vs sunarsanız sevinirim teşekkürler

uçak yolculuğu sırasında bluetooth kulaklık kullanmak serbest mi? internette net bir bilgi bulamadım firma thy

MEB, AÖL sınavlarının online yapılacağını açıklamış

internette net bir bilgiye ulaşamadım bi türlü, bilen var mı acaba kaç ay yapılıyor ve zorunlu hizmetten muaf mı olunuyor askerlik yapınca? ya da zorunlu hizmet yapınca mı askerlikten muaf olunuyor

soru başlıkta

arkadaşım piri reis üniversitesi deniz ulaştırma mühendisliğinden mezun olacak

Büyük bir hevesle geldiğim fakülteden 2. haftada soğumuş vaziyetteyim ders dinlerken, çalışırken inanılmaz sıkılıyorum; odaklanamıyorum dikkatim dağılıyor. Ne yapacağımı bilemiyorum var mı hiç benzer durumları yaşamış olan..

?

arkadaşım için soruyorum sıralaması 18.629 sivas ve zonguldak da gelme ihtimali olduğu için listede fırat yazarsa kesin tutar gibi.

elazığa giderse ailesiyle birlikte gidecekler ama şehirden dolayı ben olsam tercih etmezdim diyorum siz ne dersiniz

bana kalsa sivas-zonguldak-elazığ şeklinde sıralardım

gidenler bilenler var mı eğitimi iyi midir çok yeni bi üniversite ama fikir verebilecek olursa çok sevinirim

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 10 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 73
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 93 (Bu ay: 190)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 249 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.