Şimdi Ara

Twitter bildirim sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
12.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Twitter'in simgesinde devamli 2 rakami gozukuyor. Sanki 2 tane bildirim varmis gibi. Programa girip ciktigimda yok oluyor ve 3-4 saniye sonra tekrardan beliriyor. Boyle bir problem yasayan var mi ? Nasil cozebilirim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynısı benimde başıma geldi. Sil ve yeniden yükle düzeliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uqurcan

Aynısı benimde başıma geldi. Sil ve yeniden yükle düzeliyor.

Silip yeniden yukledim ama fayda etmedi, devam ediyor...

• Bende de aynı durum var silip yükledim problem düzelmedi güncelleme gerekiyor sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: losthell

Bende de aynı durum var silip yükledim problem düzelmedi güncelleme gerekiyor sanırım.

Restore yapsam duzelir mi bilemedim. Farkli bi hesaptan kendi telefonumda girince sikinti yok. Kendi hesabimla baska bi iphonedan girince de sikinti yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: H@mdilli

quote:

Bende de aynı durum var silip yükledim problem düzelmedi güncelleme gerekiyor sanırım.

Restore yapsam duzelir mi bilemedim. Farkli bi hesaptan kendi telefonumda girince sikinti yok. Kendi hesabimla baska bi iphonedan girince de sikinti yok.

PC'den Twitter'a gir, bildirimlerine bak çık düzeliyor. Ancak yine bildirim geldiği zaman iPhone'daki uygulamadan bakarsan, tekrar edecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24

quote:

quote:

PC'den Twitter'a gir, bildirimlerine bak çık düzeliyor. Ancak yine bildirim geldiği zaman iPhone'daki uygulamadan bakarsan, tekrar edecektir.

Ozaman devamli tekrar eder bu problem. Ozaman sikinti benim hesaptan kaynaklaniyor sonucu cikiyor. Yapabilecegimiz baska birsey yok mu ? Restore atsam ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Erdm24

quote:

quote:

Ozaman devamli tekrar eder bu problem. Ozaman sikinti benim hesaptan kaynaklaniyor sonucu cikiyor. Yapabilecegimiz baska birsey yok mu ? Restore atsam ?

Olayın telefon ile alakası yokki. Twitter uygulaması problemli. Ben bu sebepten olmasa da restore ettim, Twitter yükledim bildirim gelince yine aynısı oldu. Web'ten oturup açıp o bildirimleri görmeniz gerekiyor.

• Konuyu yıllar sonra hortlatmış gibi olacağım ama üzgünüm aylardır bu sorunu çözemediğim için hortlatmak zorundayım. Arkadaşlar aşağıda görmüş olduğunuz gibi benim de aynı şekilde bildirim panelimde sürekli aptal aptal mor işaretli bildirimler görünüyor ne yaptım ne ettiysem asla kurtulamadım, diğer hesapta bu sorun yok, ama bu hesapta bu saçmalıkla aylardır cebelleşiyorum adeta. Sorunu çözebilen veya aynı sorunla karşılaşan birisi bile yok mu?

Twitter bildirim sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xtcclife -- 19 Ocak 2020; 9:26:30 >

• Boot hesapların hep aktif olmasından dolayı, bildrim trafiği daha hızlı ve yoğun olur.
    Sizi takip eden boot hesapları engellemeyi denerseniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.