Şimdi Ara

Twitch alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar twitch almayı düşünüyorum low eloda oynıcam alınır derseniz oynanış ve build hakkında bilgi isterim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle oynanır tf de çok işe yarıyor derecelide mid lane inhibitör kulesi giderken q-r atıp penta attıgımı bilirim.
  • Roanapour R kullanıcısına yanıt
    Almanı tavsiye ederim. Low elo için çok kolay taşırsın Twitch ile. Yanlız koridor safhasında karşıda hook/grab atan şampiyonlar varsa ona dikkat ederek oyna. Dash skilli vs. olmadığı için sıkıntı çekebilirsin.
    Twitch'de herkesin kullandığı build: BotRK -> Youmuu's Ghostblade -> Karşıya göre IE veya Last Whisper'dan bir tanesini al -> Bir önceki aşamada almadığın item -> Defansif eşya (Duruma göre defansif eşyayı önce çekebilirsin)
    Bot zaten klasik. İlk eşyadan veya ikinci eşyadan sonra botunu tamamlarsan olur. Sormak istediğin soru varsa sorabilirsin. Ayrıcahttp://www.probuilds.net/champions/Twitch burası da yardımcı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadouspan -- 9 Eylül 2014; 10:35:31 >

• Twitch saldiri hizina dayali bir herodur.
    TF deki konumunu iyi ayarlarsan iyi seyler yapabilirsin. Runaan, hayalet kilic, kanasusamis cik her zaman gerisi karsiya gore.

• Gelen Q nerf'ü öldürdü bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fastidious

Gelen Q nerf'ü öldürdü bence.

Katılıyorum ancak earlyde 2-3 kill alırsa durdurulamıyor
    Ben ebedi-statik-botrk şeklinde başladım builde güzel de oldu tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tavsiyeni denerim uygun bi zamanımda ^.^

• quote:

Orijinalden alıntı: metin01oktay

Twitch saldiri hizina dayali bir herodur.
    TF deki konumunu iyi ayarlarsan iyi seyler yapabilirsin. Runaan, hayalet kilic, kanasusamis cik her zaman gerisi karsiya gore.

Yeni troll sen misin

• alınır
  • Suikastçı adc'lerden baktınız tek biri var bas q ya git kes.Build : Botrk-Youmuu-Son Fısıltı-Ebedi-Banshee- Çizme
  • Jung olarak çok zevkli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jungle Twiitch <3
  • alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadouspan

Almanı tavsiye ederim. Low elo için çok kolay taşırsın Twitch ile. Yanlız koridor safhasında karşıda hook/grab atan şampiyonlar varsa ona dikkat ederek oyna. Dash skilli vs. olmadığı için sıkıntı çekebilirsin.
    Twitch'de herkesin kullandığı build: BotRK -> Youmuu's Ghostblade -> Karşıya göre IE veya Last Whisper'dan bir tanesini al -> Bir önceki aşamada almadığın item -> Defansif eşya (Duruma göre defansif eşyayı önce çekebilirsin)
    Bot zaten klasik. İlk eşyadan veya ikinci eşyadan sonra botunu tamamlarsan olur. Sormak istediğin soru varsa sorabilirsin. Ayrıcahttp://www.probuilds.net/champions/Twitch burası da yardımcı olur.

İlginiz için teşekkürler hocam senin twitch rehber yapmanı isterim forumdada güncel bi twitch rehberi yok bide lanede twitchi hard ctlivek bi hero varmı

• Alinir, Cok op bende 3 tane adc var 1 i twitch adc lerin en zeklisidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

quote:

Orijinalden alıntı: metin01oktay

Twitch saldiri hizina dayali bir herodur.

Yeni troll sen misin

Hayir troll degil benim dizis tarzim budur.Tavsiyede bulundum.

• Roanapour R kullanıcısına yanıt
    Öyle çok ahım şahım bir counterı olduğunu düşünmüyorum. ADC olarak Caitlyn olabilir range avantajından ve W'sünden dolayı. Onun dışında bence support daha büyük etken. Mesela ben Twitch oynuyorsam karşıda Thresh, Blitz ve Morgana üçlüsünden korkarım. Çünkü Thresh'in hooku ve Morgana'nın snare ı seni zor duruma sokuyor. Blitz'e çekilirsen zaten şansın çok azalıyor. Mesela bi Lucian oynasan E yeteneğin ile çok rahat dodgelayabilirsin ama Twitch'de bu biraz zor. Anlatmak istediğim bu. Birkaç video atayım izlemen faydalı olabilir. Koridor aşaması hakkında bilgi edinirsin.
    Bu arada eklemeyi unutmuşum BotRK, Youmuu ve botu bitirdikten sonra Q ile inanılmaz suikastçi özelliği kazanıyor. Mesela karşı takımdan biri split push yapıyorsa çok rahat avlıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadouspan -- 9 Eylül 2014; 11:43:04 >

• almalısın
  • Kimse bilmiyor silverda. E ile tripple alınca heykır mısın diyorlar.

• Al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.