Şimdi Ara

TWinGO GRUBU (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
9
Favori
61.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 8-9 bine klimali acilir tavan bulamayabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolojici

8-9 bine klimali acilir tavan bulamayabilirsin

Bulunabilir ama mutlaka masraf cikartir, masrafsiz o paraya bulmak hakikaten zor

• peki 1999 falan bulabilirmiyim bulursam nekadar fark eder iç dizyan pefromans vs açısından. 10bine kadar cıkaiblirim 2000+ olan araçlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutterol

peki 1999 falan bulabilirmiyim bulursam nekadar fark eder iç dizyan pefromans vs açısından. 10bine kadar cıkaiblirim 2000+ olan araçlarda

99dan asagisini bulabilirsiniz 8-9a. Tabi alacaginiz araca da bagli. Benim araç 98 ssunrofsuz mesela 10.5 bine müşterisi hazir.

• Jeolojici kullanıcısına yanıt
    anladım teşekkür ederim cevabınız için eylül gibi almayı düşünüyorum vakit yaklaştıkca aramalarımı sıklaştıırccam :)
  • quote:

anladım teşekkür ederim cevabınız için eylül gibi almayı düşünüyorum vakit yaklaştıkca aramalarımı sıklaştıırccam :)

Sahibinden com dan piyasasi konusunda fikir sahibi olabilirsin, temiz 99-00 12 bin, temiz 97-98 9-10 bin civarlarinda

• quote:

Orijinalden alıntı: sukrugzdm

quote:

Sahibinden com dan piyasasi konusunda fikir sahibi olabilirsin, temiz 99-00 12 bin, temiz 97-98 9-10 bin civarlarinda

aynen öyle yaptım bi arama oluşturdum mail gelio arada takipdeyim :)
  • Twingo ailesine yeni katıldım. Ankara'da Twingo (1997) için yan çıta nereden bulabilirim?
    Bir de bu aracın tahrik sistemi zincir mi kayış mı?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murattekin -- 12 Mayıs 2014; 15:07:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murattekin

Twingo ailesine yeni katıldım. Ankara'da Twingo (1997) için yan çıta nereden bulabilirim?

Teşekkürler.

Hayirli olsun, yan citalar opel corsa taktirman gerekli cunku orjinali yok, kayis mevcut

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: murattekin

Twingo ailesine yeni katıldım. Ankara'da Twingo (1997) için yan çıta nereden bulabilirim?

Teşekkürler.

Hayirli olsun, yan citalar opel corsa taktirman gerekli cunku orjinali yok, kayis mevcut

Arkadaşlar 1 hafta önce 97 model Twingo aldım bir kaç eksiğim var yardımcı olursanız sevinirim
    1-Sol kapı menteşesine ihtiyacım var ACİL ihtiyacım var çünkü kapı kapanmıyor hareket halindeyken açılıyor
    2-Ustanın dediğine göre debriyaj takozu ölmüş
    3-Kalorifer açma kapama düğmesi (soldaki ilk düğme ) araç klimasız
    nereden bulabilirim acaba yardımcı olursanız çok sevinirim

• SAHIN-11 S kullanıcısına yanıt
    Fun clube uye ol, sorularina en iyi ve hizli cevaplari orada alirsin

• Bu sene Geleneksel Buluşmanın 6.sı düzenlenen Otomobil. FanClub olarak Tüm Twingoları Bekliyoruz.

TWinGO GRUBU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanerturan -- 6 Haziran 2014; 15:26:57 >
  • 6.Geleneksel Türkiye Buluşması'na Sadece 4 Gün Kaldı arkadaşlar. Bu büyük organizasyonda sizde yerinizi alın.

https://store.donanimhaber.com/58/49/24/58492472c1aae8f93b78a73e313d4382.png
     TWinGO GRUBU

• Arkadaşlar twingo almak için eylülden sonrayı bekleyin, fiyatlar uçuk durumda şuan, 2 ay evvel 9.000 lira olan araca 2 bin 3 bin fazla yazıyorlar, yağ değiştirdim, balata taktırdım, kelebek boğazı bakımı yaptırdım, aksları değiştirdim cebimden mi çıksın diye fiyat yazıyorlar, bekleyin kışa doğru fiyatlar normale döner.. yada 12-13 bini vermeyi göze aldıysanız 7-8 bine masraflı bulun ( şasesi, motoru sağlam ) 4-5 bine istediğiniz parçayı göre göre bile bile siz alıp taktırın, en azından acaba trigeri değiştimi, dendiği gibi temiz mi diye soru işaretleri yaşamazsınız..

#temiz#twingo#satılık#
  • quote:

Arkadaşlar twingo almak için eylülden sonrayı bekleyin, fiyatlar uçuk durumda şuan, 2 ay evvel 9.000 lira olan araca 2 bin 3 bin fazla yazıyorlar, yağ değiştirdim, balata taktırdım, kelebek boğazı bakımı yaptırdım, aksları değiştirdim cebimden mi çıksın diye fiyat yazıyorlar, bekleyin kışa doğru fiyatlar normale döner.. yada 12-13 bini vermeyi göze aldıysanız 7-8 bine masraflı bulun ( şasesi, motoru sağlam ) 4-5 bine istediğiniz parçayı göre göre bile bile siz alıp taktırın, en azından acaba trigeri değiştimi, dendiği gibi temiz mi diye soru işaretleri yaşamazsınız..

#temiz#twingo#satılık#

kesinlikle katılıyorum 97 model twiye 11 bin isteyen adamlar bile var satamasınlar da bi eylüle doğru düşer fiyatları

• hayalimdeki 124 bindeki klima lpg sunrooflu efsane renk turkuaz 99 alizeyi gidip 12250den pazarlık edip almadım, şimdi ölüsüne 12500, idare edere 14-15 yazıyor adamlar.pişman olmaktan bitap düştüm resmen, o zaman kıçımı kaldırıp gidip almış olsam 2 aydır mis gibi biniyordum, taksiye,otobüse ,kiralık araca verdiğim paranın da çoğu cebimde olurdu...
  • Dün itibariyle twingocu olduk hanima 97 model kirmizi renkte bir twingo yaptik...acilir tavan klima yok airbag abs hidrolik direksiyon var :)
    Bir kac eksigi var kalorifer dugmeleri,dikiz aynasi kontrolleri,kapi citasi fln internetten parcalari bulduk sayilir bayram sonu satisi alip eksikleri tamamlamaya ve guzel bir motor,on takim bakimina sokacagim kismetse.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VectrAirliness

Dün itibariyle twingocu olduk hanima 97 model kirmizi renkte bir twingo yaptik...acilir tavan klima yok airbag abs hidrolik direksiyon var :)
    Bir kac eksigi var kalorifer dugmeleri,dikiz aynasi kontrolleri,kapi citasi fln internetten parcalari bulduk sayilir bayram sonu satisi alip eksikleri tamamlamaya ve guzel bir motor,on takim bakimina sokacagim kismetse.

Türkiye deki hicbir twingoda abs yok kardeş.

• hem satan adam hem kontrol eden usta var hatta yedek parcalari beyni bile vardir ucuza dediler yalan miydi

• feci sallamışlar :)

twingo'nun en zayıf yanı susamlı simite benzeyen fren diskleri ve orijinal merkez kullanılmadığında sürekli ayarı bozulan arka kampanalarıdır :) frenlere dikkat, özellikle yağışlı günlerde...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.