Şimdi Ara

TWinGO GRUBU (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
9
Favori
61.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende 99 ve ustu temiz klimalı ve açılır tavanlı ( açılır tavan alternatif olmasa da olur ) arıyorum km si max 150.000 olmalı ( hasar kaydı çok agir olmamak şartı ile olabilir) İstanbul da oturuyorum satan arkadaşlar PM yoluyla ulaşabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 aydır makyajlı, klimalı ve açılır tavanlı twingo arıyorum ama bulamıyorum. Olan da uçak parası çekiyor. Ama inat ettim, uygun bir şey düşene kadar bekleyeceğim. 11-12'den fazlası bu araçlara haram.
  • temiz çok km olmayan turkuaz klimalı open air twi arıyorum.2 yıldır takipteyim neredeyse.2-3 tane kaçırdım, sat diyorum satmam diyorlar nasıl bir şans varsa bende.resmen yalvardım adamlara telefonda yok.bütçe olarak 14 üstünü gözden çıkardım ama piyasaya düşmedi.Ankara ya da Antalya civarı olursa iyi olur.
  • Merhabalar;
    bugün itibariyle aranıza katıldım
  • 98 klima + acilir tavanli mükemmel orijinal mükemmel temizlikte aracim var isteyen olursa satabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolojici

98 klima + acilir tavanli mükemmel orijinal mükemmel temizlikte aracim var isteyen olursa satabilirim.

Fiyat?

• quote:

Orijinalden alıntı: fbı1907

quote:

98 klima + acilir tavanli mükemmel orijinal mükemmel temizlikte aracim var isteyen olursa satabilirim.

Fiyat?

Klima
    Acilir tavan
    Çifthava yastikli
    zavoli lpgli
    Kazasiz darbesiz degisensiz
    Ben 3uncu sahibiyim döşemeleri vs tertemiz.
    13 bin lira düşünüyorum.

• Merhaba
    satılık :
    99 benzinli twingo 1.2 pack 130.000 km de muayenesi yeni
    s*hibinden ilan no 210581832
  • Arkadaşlar bu arabanın diecastın dan nerede bulabilirim bilginiz var mı ?
  • Aracını satan var mı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: schock75

Aracını satan var mı arkadaşlar?

var
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: schock75

Aracını satan var mı arkadaşlar?

var

fıyat model alabilirmiym
  • Bende 97 model tiwim ile aranıza katıldım

• Klima+acılır tavan+çift hava yastığı,Sıralı lpg , sıfır muayene , sıfır lastik ve teyp , sıfır sıkıntılı 98 model twingom satilik. 3üncü sahibiyim. Nadide temiz twingolardan. Düşünen olursa mesaj atsın. Alıntı yapmasın.
  • Merhaba
    98 Twingo aldım. Sağ önden kazalı. Değişen olmamış düzeltmişler. Ustalar baktı.
    Bu nedenle Hava yastığı patlamış doğal olarak. Hava yastığı lambası da iptal edilmiş. Aktif gergili emniyet kemerleri de patlamış. Kemer tokaları aşağı çekilmiş.
    Bunları bilerek aldım 10.250TL ye.

Şimdi sorularım olacak cevaplarsanız sevinirim.
    1- Hava yastığı patladığı için lambası da iptal edildiğinden, acaba hava yastığı beynini de sökmüş olabilirler diyerek bakmak istiyorum. Hava yastığı beyni nerededir?
    2- Aktif gergili emniyet kemerlerinin patlayan pistonları bulunabilir mi?
    3- Bu aracın kronik sorunları var mıdır? Yani arıza yaptığında en çok şundan yapar diyebileceğiniz bir parçası var mıdır?
    4- Hararet yükseldiğinde bunu göstergedeki ikaz ışıklarından mı anlayacağız. Sesli uyarı gibi bir özelliği var mıdır?
    5- Debriyaj pedalı çok yukarıdan kavrıyor. Bunun indirilme ayarı var mıdır? Motor kısmında hiç bir ayar yok. Pedal kısmında var mı acaba.

İyi akşamlar diliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanemmii -- 8 Kasım 2015; 1:26:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: halilbodrum

Selamlar
    Hafta başından itibaren bende 2000 model Alize sahibiyim.Sİzlere merak ettiğim birşeyi soracağım.Aracı temilerken ön koltukların altında kablolar farkettim. normalde bu kablolar koltukalrda airbagi olan araçlarda olur. Ama bildiğim kadar ile bu araçlarda sadece 2 airbag var. Nedir bu kablo bilen var mı acaba?
    teşekkürler şimdiden.

Onlar aktif gergili emniyet kemerlerinin pistonlarını patlatan kablolar. Bu pistonlar emniyet kemeri tokasının bağlı olduğu halatı kaza anında hızla çekerek kemerin kilitlenmesini sağlarlar. Böylece sürücü öne doğru harekete başlamadan önce kemer kilitlenmiş olur. hava yastığı ile birlikte patlarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanemmii

Merhaba
    98 Twingo aldım. Sağ önden kazalı. Değişen olmamış düzeltmişler. Ustalar baktı.
    Bu nedenle Hava yastığı patlamış doğal olarak. Hava yastığı lambası da iptal edilmiş. Aktif gergili emniyet kemerleri de patlamış. Kemer tokaları aşağı çekilmiş.
    Bunları bilerek aldım 10.250TL ye.

Şimdi sorularım olacak cevaplarsanız sevinirim.
    1- Hava yastığı patladığı için lambası da iptal edildiğinden, acaba hava yastığı beynini de sökmüş olabilirler diyerek bakmak istiyorum. Hava yastığı beyni nerededir?
    2- Aktif gergili emniyet kemerlerinin patlayan pistonları bulunabilir mi?
    3- Bu aracın kronik sorunları var mıdır? Yani arıza yaptığında en çok şundan yapar diyebileceğiniz bir parçası var mıdır?
    4- Hararet yükseldiğinde bunu göstergedeki ikaz ışıklarından mı anlayacağız. Sesli uyarı gibi bir özelliği var mıdır?
    5- Debriyaj pedalı çok yukarıdan kavrıyor. Bunun indirilme ayarı var mıdır? Motor kısmında hiç bir ayar yok. Pedal kısmında var mı acaba.

İyi akşamlar diliyorum.

Merhaba,

1.Sol ön tarafta akünün biraz daha üst tarafında olabilir.
    2.Bulunabilir ( sıfırı yada çıkmasını)
    3.Kronik sorun yoktur. Çok falz yapılan bir hata vardır yanlış buji. Son 3 hanesi 168 ile biten çift tırnak buji takmanız tavsiye edilir.(3 yıl kullandım sorunsuz) Araçtaki gereksiz sallamalar çekişden düşmeler giderir)
    4.Hararet kolay kolay yükselmez, eğer bir kusur varise araç hararet yaptığında yelken gibi kırmızı bir ışık var o yanar. Onun yanması demek contanın yanması demektir. :(
    5. Debriyaj teli özelliğini yitirmiş olabilir. Orijinal takılmazsa Cavo marka kullanılabilir. ( 3 yıl kullansım sorunsuz.)

Saygılar.

• Fevcinn kullanıcısına yanıt
    Aldığımda debriyaj seti ve teli yeni değişmiş.
    Bu arada hava yastığı beyni vites körüğünü çıkarınca görünür dediler. Vaktim olmadı bakamadım.
    Bir de debriyaj pedalının altında lastik bir takoz varmış. O aşınmış veya düşmüş olabilir dediler.
    Dediğim gibi vaktim olunca bakacağım.

• tyxk kullanıcısına yanıt
    Üye olmuştum o siteye. Bilgileri de oradan elde ettim. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.