Şimdi Ara

TwentyFifthNovember clears Naxxramas (Wotlk)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet Arkadaşlar Yanlış Okumadınız , adamlar daha iki gün olmadan temizlediler 25Man naxxramas'ı

Kaynak : http://twentyfifthnovember.com/

• Böyleleri yüzünden soğudum wowdan
  • Yok artık yaaaaa.:S
  • sadece naxx deil malygos ve sarthauron (maghteridon ayarında)

ama bu bosslar betada vard ızaten. çat çu indirmişlerdirt
  • Bu akşam üzeri temizlediler heroic (25man) Naxx'ı
    Biz UK de 567. run ımızı yaparken sefil sefil achivement spamına ugradık, durduk, herkes boş boş bakındı bi süre kalktık devam ettik
  • İnsan bi bekler millet 80 olsun yarış başlasın diye ama nerdee
    Bari arthası çıktıgı gün kesmeseler
  • Arkadaş nasıl o kadar kısa sürede 80 yaptınız hepiniz. bide utanmadan kestiniz oraya kadar.

bunlara blizzard'ın üstün hizmet madalyası felan vermesi lazım
  • şakamı lan bu :SSSSS
  • adamlar bizi wowdan soğutuyo sadece, başka bişey değl:S
    ne diyim hayırlısı...
  • Umarım Arthas zorluycaktır. Yoksa hiç bir amacı kalmıyor...
  • Yuh lan bi durun oyun çıkalı kaç gün oluyor
  • bu ne ya adamlar silip süpürmüşler her yeri bizse hala 80 olmaya çalışıyoruz
  • Adamlar 80 olmadan temızledılerkı bole olacagı bellıydı ben bır mage olarak ınanılmaz serı kasıyordum sadece crıtım dustu o kadar uzerımdekı sunwell gearıkı daha eksıgım var bu adamlar full sunwell gearlı yanı geara ıhtıyacları yok oncekı gıbı 60 70 arasındakı fark 70 80 arasında olmadı blızzın elınde bole patlar bu ek paket bunun olacagı zaten bellıydı 70 ken 75 dungeonu temızlıyorduk lvl atlaması kolay xp barı degısmıyo hep 1,5 mılyon yanı halen anlamsız gelıyor bana 3 gunde 80 oluyorsun hardcore kasarsan ne anlamı varkı oyun cıktı ve end game oldu
  • Ayrıca bir çok bölge resmen pre TBC ve BC bölgelerinin birşeliminden olmuş bazı q. serileri bile çok benziyor, rep çok kolay kasılıyor vs.. Cabuk sıkılacak playerler.
  • DK yi 80 lıycem nerdeyse o kadar sıkılmıs vazıyetteyım yazık oldu yanı. Su da anlasıldıkı DK ya ıhtıyac olmadan bıtırılıyormus dungeonlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melart -- 16 Kasım 2008; 17:12:12 >
  • dknın raiddeki yeri nedir? ne sağlar
  • iyi de böyle olmaz ki adamlar silip süpürmüş her şeyi

oldu olacak blizz bu adamları boss yapsın gidelim onları keselim
  • Blizz bu adamları banlasa ne güzel olur gidin bi hava alın die...allan manyakları
  • pve umrumda değil artık pvp de denge sağlarlar umarım
  • Ya bırakın kesen kessin kıskanmayın. Oyunu kendi zevkiniz için oynayın başkaları 80e gece gunduz kasıyor diye sizde kendinizi zorunlu hissetmeyin.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.