Şimdi Ara

Twelve Minutes Türkçe Yama İsteği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kadrosunda James McAvoy, Daisy Ridley ve Willem Dafoe gibi önemli isimleri barındıran Twelve Minutes için çıkış fragmanı yayınlandı

İnteraktif gerilim tarzı ile dikkat çeken ve E3 2021  fuarının da ön planda olan yapımlarından biri olmayı başaran Twelve Minutes çıkış fragmanı ile karşımıza çıktı. Game Pass ve Xbox konsollarının yanı sıra 19 Ağustos'ta Steam ve Windows Store üzerinden satılacak oyuna olan beklentilerin hem dağıtımcı firması hem de oyuncu kadrosu sebebiyle yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Bu Oyunun Türkçe Olması Gerektigini Düşünüyorum Oldukça Beklenti Oluşmuş Güzel Bir Oyun Umarım Türkçe Yama Yapılır Benim Gibi Oyunu Bekleyenler Vardır Sanırım Forumda  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shiningeagles24 -- 17 Ağustos 2021; 20:12:56 >

• Oyun Türkçe çıkacak zaten de konu açmadan önce bir araştırsanız daha mantıklı hareket olurdu. Oyunun desteklediği dillere bakmadan konu açıyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe dil desteği ile çıkış yapacak.

• Arkadaş büyük ihtimal tüm oyunları korsan oynadığı için hangi oyun hangi dilleri destekliyor bir haber...

• TackleBarry kullanıcısına yanıt

İlk Olarak ''Büyük İhtimal'' Tüm Oyunlarımın Korsan Oldugunu Elementini Nerenizden Sallıyorsunuz Merak Ettim Ayrıca Cevaplayan Arkafaşlara Teşekkürler Konuyu Açarken Steam Bakmayı Unutmuşum Anlık Bende Sonradan Gördüm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.