Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (4445. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
89.181
Cevap
1.377
Favori
4.750.933
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
226 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
33. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 44434444444544464447
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam c755 serisi gerçekten güzel bugün bir kez daha kendimce teyit ettim.. Samsung 55QN85D ve C755 arasında çıplak gözle YouTube 4k videoları test ettikten sonra kesinlik ile C755 dedim..sonra gözüm Philips PML9008 Modeline baktım renk ayarı yapamadım aynı video orada açtım belki size tuhaf gelecek ama Samsung dan daha iyi bir görüntü aldım..

Bu yüzden hocam Philips PML9008 ile deneyimlerinizi detaylı olarak paylaşa bilirseniz bende fiyat performans olarak bu cihazı düşüne bilirim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak_Keskin06 kullanıcısına yanıt

Hocam teşekkürler acaba kampanya nerelerde var büyük sitelerde vatan gibi göremedim de. Bayii kampanyası mı? Oralardan alınca sorun dahilinde iade çok zorluyor da.

• 75qn900d ye rakip lg de hangi model var?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • selamlar. fiyat performans odaklı TCL'in 2 modeli arasında fikrinizi sormak istiyorum.

65c645 > 26.599 TL

65C745 > 36.100 TL

Konsol bağlı değil, netflix vs yok, tv izlemek için alıyorum. 10k veya %36 farka değer mi?

teşekkürler

• ©hosen kullanıcısına yanıt

değer, C745 144 hz, fald tv. C645 60 hz, local dimming yok. 7452te siyahlar, hareketli sahne görüntüleri, kontrast oranı, vs 645'ten daha iyidir. 33 bine kadar düşmüştü 65 C 745, yükselmeye başlamış.

• Evet, FALD ve HDMI 2.1 için kesinlikle değer. Kaliteli bir TV'nin ilk şartı FALD + VA panel olmasıdır.

LCD alırken ilk önce o şartı sağlamaya bakın. Marka - görüntü işlemesi - servis faktörü ondan sonra gelir.

Tabi marka da, en az TCL veya Philips seviyesinde olmalı. O ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 27 Mayıs 2024; 4:45:54 >
  • @Castle Bravo

Hocam LG 55QNED86T6A

TCL 55C755 sizce hangisi samsung modeli vardı aklımda onu tamamen eledim..Tcl c755 birebir test edebildim..LG modeli yeni bir model mağazalara daha gelmedi gelince test edecem sizin yorumunuz merak ettim.

• Reyiz kullanıcısına yanıt
    Hocam bayilere özel indirimi var farketmiyor Teknosa, Medimarket, Vatan da alsanız değişen hiçbir şey yok servis yönünden işleyiş aynı bilginiz olsun.
  • TAGRNT kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    75QNED99T9B
  • LG OLED65C34LA ile Samsung 65S90C arasında kalmıştım, sağolsun Burak Keskin Bey’e yönelttiğim sorulara bıkmadan verdiği detaylı cevaplar sonrasında Samsung almaya karar verdim ve bugün de siparişini geçtik hayırlısıyla kendisinden. +3 yıl garantide de yardımcı oldu sağolsun. Alışveriş süreci de gayet sorunsuz oldu. Bakalım artık teslim alıp kurulum yaptırmak kaldı.

@Burak_Keskin06

• TT kullanıcısına yanıt
    Tayfun hocam hayırlı uğurlu olsun ürünüz Kargo çıkışını 28.05.2024 yapılacak bilginiz olsun.
  • serkanadp S kullanıcısına yanıt

Hocam ikisi de Mini-LED FALD aydınlatmalı. Fakat C755 VA, QNED86 ise IPS paneldir.

Aydınlatma Mini-LED bile olsa, panel tipi blooming ve siyah seviyesini etkiler.

C755'de muhtemelen görüş açı filtresi de yoktur. Bu da kontrastı iyice yükseltir. LG IPS'den dolayı, en en iyi ihtimalle 1500:1 native kontrast verirken, TCL'deki filtresiz VA panel, üniteye göre 5500:1'den başlayıp 10000:1'e kadar ulaşabilir. Mesela Rtings'teki C745, 9600:1 vermiş. Muazzam bir rakam.

LG'nin görüntü isabeti ve işlemesinde avantajları olsa da, bunun için IPS panele inilmez. TCL de Grundig falan değil neticede 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 28 Mayıs 2024; 11:53:8 >
  • Bugün son gün.

Samsung AI TV'lerde Yeni Bir Çağ Başlıyor - Ön Sipariş Dönemine Özel Kampanya Bilgilendirmesi
    Stoklarla sınırlıdır.

2024 AI TV serisiyle yapay zekayı geleneksel izleme deneyimlerinin ötesine geçecek şekilde ürünlerimize entegre ederek ev eğlencesinin sınırlarını zorluyoruz. Sadece muhteşem izleme deneyimi sunmakla kalmayan bu yılki ürün yelpazemiz, aynı zamanda tüketicilerimizin yaşam tarzlarına anlamlı bir şekilde katkıda bulunan ürünlerle inovasyona olan bağlılığımızın kanıtı niteliğinde.

8 Mayıs -28 Mayıs tarihleri arasında geçerli olacak ‘Seçili Samsung TV alımına Hediye Ürün Veya Para Yüklü Kart Fırsatı’ kampanyamızda model bazında değişmek üzere Galaxy S24 Ultra, S24 Plus, S24 ve The Freestyle 2. Nesil hediye ürünlerinden biri veya model bazında değişmek üzere 30.000 TL’ye varan Para Yüklü Kart Fırsatı sunulacaktır.

Kampanya Başlangıç : 08.05.2024

Kampanya Bitiş : 28.05.2024

Kampanya Önemli Tarihleri : Satın alınan televizyonların 21.06.2024 tarihine kadar kurulumunun yapılması / 28.06.2024 tarihine kadar ise kampanya başvuru sayfasına başvuru yapılması gerekmektedir.

Kampanyalı TV Modelleri : Aşağıda yer alan tabloda belirtilmektedir.

Kampanya Kurgusu : Bu kampanya kurgusunda; tıpkı daha önceki para kart kampanyasında olduğu gibi tüketicilerin para kartları, TV kurulumunu yapacak olan servis teknisyenleri tarafından teslim edilecektir. Tüketicilerin, TV kurulumundan sonra kampanya başvuru sayfasına başvurularını yaparak süreçlerini tamamlamaları gerekmektedir.

QE98QN90DATXTK S24 Ultra 256 GB veya ₺30.000 Hediye Para Kart TL

QE85QN900DTXTK S24 Ultra 256 GB veya ₺30.000 Hediye Para Kart TL

QE75QN900DTXTK S24 Ultra 256 GB veya ₺30.000 Hediye Para Kart TL

QE75QN800DTXTK S24 Plus 256 GB veya ₺20.000 Hediye Para Kart TL

QE65QN800DTXTK S24 Plus 256 GB veya ₺20.000 Hediye Para Kart TL

OLED 4K

QE77S95DATXTK S24 128 GB veya ₺17.500 Hediye Para Kart TL

QE65S95DATXTK S24 128 GB veya ₺17.500 Hediye Para Kart TL

QE85QN85DBTXTK S24 128 GB veya ₺17.500 Hediye Para Kart TL

QE75QN85DBTXTK S24 128 GB veya ₺17.500 Hediye Para Kart TL

QE65QN85DBTXTK THE FREESTYLE 2.NESİL veya ₺11.000 Hediye Para Kart TL

QE55QN85DBTXTK THE FREESTYLE 2.NESİL veya ₺11.000 Hediye Para Kart TL

QE75LS03DAUXTK THE FREESTYLE 2.NESİL veya ₺11.000 Hediye Para Kart TL

QE65LS03DAUXTK THE FREESTYLE 2.NESİL veya ₺11.000 Hediye Para Kart TL

QE55LS03DAUXTK THE FREESTYLE 2.NESİL veya ₺11.000 Hediye Para Kart TL

Soundbar

HW-Q990D/TK ₺7.500 Hediye Para Kart TL
    HW-LS60D/TK ₺2.500 Hediye Para Kart TL

• 75qn85d aldim kurulum yapildi kurulum fişini bayiden aldim. Vatan online magazadan almistim acaba s24 telefon icin nasıl basvuracagim tecrübesini özelden aktarabilecek kisi var mi acaba? Katakulliye gelip 17500 liraya kalmak istemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her şeyde olduğu gibi televizyon konusunda da seçim zor. Çok model, çok özellik var. Ben Philips PML9008 aldım. Ben karar sürecimde öncelikle VA / IPS farkına eğildim, iki panel arasında siyahların görünümü beni rahatsız etmedi açıkcası. Zifiri karanlıkta dizi / film de izlemiyorum. Bunca yıldır IPS panelli LG Led Tv kullanıyordum, onda da görüntüyle ilgili sorunum yoktu zaten. Artık insanlar TV için IPS panelleri çöp gibi görüyorlar, gözü keskin arkadaşlar mutlaka aradaki farklardan rahatsız oluyorlardır ama ben şahsen o detayları çok da fark etmediğim gibi IPS'de renkleri daha çok beğeniyorum. Diğeri biraz yapay ya da çizgi filmimsi geliyor nedense. Kızmayın sorun bende olabilir :)

Smart tarafı yine benim için çok kritik değildi çünkü zaten android kutum var, tabii ki ayrı bir kumanda vs. çok hoş olmuyor ama o aradaki farkı Ambilight'a saydım, benim gözümde birbirlerini dengelediler. Ambilight bence harika bir olay. Smart'ın çok başarılı alternatifleri var ama ambilight alternatifleri çakma oluyor maalesef.

Bunun haricinde 30.000-35000 bandında gözüme en güzel gelen görüntü bu modelde oldu. Bilemiyorum mini led teknolojisi midir, panel farkı mıdır, belki benim gözüm sıkıntılıdır ama çok keyifli buldum. Sesini de ayrıca beğendim, 40w hoparlörleri gerçekten başarılı ve mod değiştirdikçe farkı hissediyorsunuz.

Servis de kurulum konusunda gayet yardımcı oldu, evde olduğum saatlere uymak için zorunda olmadıkları halde ekstra çaba gösterdiler, memnun kaldım. Yine de umarım bir daha görüşmem çünkü görüşürsem nahoş bir durum söz konusu demektir :)

Henüz bilgisayar, soundbar vs. bağlamadım, ince ayarlar denemedim ama benim en büyük kriterim olan görüntü kalitesini harika bir şekilde verdiği için -en azından benim gözüme göre- memnun kaldım. Bir de teknosa ekran koruyucu hediye etti, onu da deneyeceğim bakalım nasıl olacak.

Herkesin gönlüne göre olsun arkadaşlar, fikir veren, akıl veren, yol gösteren herkese çok teşekkür ederim.

• saig10 kullanıcısına yanıt

Güle güle kullanın, 75 mi yoksa 65" olanını mı aldınız?

• 65 aldım hocam, teşekkür ederim

• saig10 kullanıcısına yanıt
    İyi günlerde, sıkıntısız kullanın. Ben de 12 senedir philips kullanan biri olarak ambilight ne demek çok iyi bilirim. Sizin aldığınız model benim de listemde var. Belki üst modeli varsa onu da düşünebilirim. Samsung 65QN90C modeline de bakıyorum bir yandan. Televizyonu aldığımda internete bağlamayacağım. Mi box'um var. Benim için tek kriter görüntü kalitesi ve uzun kullanım süresi. Bakalım sizin deneyimlerinizi merak ediyorum. Hayırlısı olsun tekrar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 65 inç Tv almayı planlıyorum.
    Samsung 65s90c ile lg 65cs3va arasında kaldım. Öneriniz var mı veya başka bi model önerisi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sebom kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,
    2 model arasında kaldıysanız hiç düşünmeden 65S90C alın ürün olarak performans olarak üst modeldir bilginiz olsun,
    65S90C alırken dikkat edin 2024 üretimi gen2 ürün alın
  • 
Sayfa: önceki 44434444444544464447
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.