Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
88.762
Cevap
1.358
Favori
4.725.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
226 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    nerden aldınız hocam baya uygunmuş
  • dallass kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler
  • samsung 9500 ile 8500 arasında kayda değer bir fark varmı? usb 3 4k için önemli mi? 9 bin e kadar bütçeyle lg de olabilir önerisi olan var mı ?
  • Beyler cevap gelene kadar aynı mesajı atacağım bilginize:)

Tarayıcı dan film izleyip müzik dinleyeceğim
    Digiturk play uygulaması sorunsuz (arada derbi alıp izlerim)
    43-48'' arası
    Kronik sorunu olmayan
    Vestel onermeyin (tarayıcı opera,digiturkplay den maç izlenmiyor, ışık sızmasi kronik 9300 modeli için yazıyorum)
    Bütçe 2000-2500 olabilir üstu önerileriniz icin de olabilir indirim beklerim.(israfa gerek yok çok üstünü de ztaen alacak gücüm yok)
    Fiyatına nazaran görüntünün yanında ses kalitesi de iyi olan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 11 Ağustos 2016; 1:10:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün bir samsung mağazasında dikkatimi çekti samsung 55ku7350.. yorum arayım diye bakayım dedim internette kimse yorumda bulunmamış..
    Benim fikrim 55ku7000 serisinin curved versiyonu.. Özellikler aynı.. Dallas hocam ne dersin curved arayanlara tavsiye edilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

Beyler cevap gelene kadar aynı mesajı atacağım bilginize:)

Tarayıcı dan film izleyip müzik dinleyeceğim
    Digiturk play uygulaması sorunsuz (arada derbi alıp izlerim)
    43-48'' arası
    Kronik sorunu olmayan
    Vestel onermeyin (tarayıcı opera,digiturkplay den maç izlenmiyor, ışık sızmasi kronik 9300 modeli için yazıyorum)
    Bütçe 2000-2500 olabilir üstu önerileriniz icin de olabilir indirim beklerim.(israfa gerek yok çok üstünü de ztaen alacak gücüm yok)
    Fiyatına nazaran görüntünün yanında ses kalitesi de iyi olan.

GRUNDIG 48VLX8586 BP 48"121 Ekran [4K] 2x Uydu Alıcılı 1000 Hz. 3D Smart LED TV

• bugün sony xd85 cihazımı pixel hatasından dolayı servise teslim edeli 15 gün oldu.
    hiç bir işlem yok.
    hiç bir muhattap yok.
    merkezden cevap bekliyoruz diye ukalaca cevap verip hızlıca telefonu kapatmaya çalışıyolar.
    aramadığım yer kalmadı kimse servisin işine karışamıyor.
    ya bu hafta sonu servise gidip dükkanda olay çıkartıcam yada 1 hafta daha beklıyecem. tavırlarına göre.
    sony bile bozulmuş marka kalmadı birçok şeyde.

hiç kimse sony almasın bana yapılan muameleye kimse katlanmak zorunda kalmasın.

tüketici hakları mahkemesi falanda anlamam gider bi kaç kişi olay çıkartır alabilirsem alır tv mi alırım alamazsam (büyük ve ağır ve uzak) dükkanı yıkar başlarına gelirim.
    tv de onlarda kalsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yzd1461

bugün sony xd85 cihazımı pixel hatasından dolayı servise teslim edeli 15 gün oldu.
    hiç bir işlem yok.
    hiç bir muhattap yok.
    merkezden cevap bekliyoruz diye ukalaca cevap verip hızlıca telefonu kapatmaya çalışıyolar.
    aramadığım yer kalmadı kimse servisin işine karışamıyor.
    ya bu hafta sonu servise gidip dükkanda olay çıkartıcam yada 1 hafta daha beklıyecem. tavırlarına göre.
    sony bile bozulmuş marka kalmadı birçok şeyde.

hiç kimse sony almasın bana yapılan muameleye kimse katlanmak zorunda kalmasın.

tüketici hakları mahkemesi falanda anlamam gider bi kaç kişi olay çıkartır alabilirsem alır tv mi alırım alamazsam (büyük ve ağır ve uzak) dükkanı yıkar başlarına gelirim.
    tv de onlarda kalsın.

Servis konusunda Sony Türkiye berbat demiştim yüz kere uyarmışımdır servisi kötü ona göre alın diye. Servis konusunda Samsung Türkiye çok daha iyi.

• Arkadaşlar güncel markalar arasında Samsung ve Vestel servis anlamında en iyi olan iki marka . Philips rezalet LG ve Sony ise rezalet ötesi seviyede . Herkesin az çok bildiği bu led tv'ler yapısal olarak sorunlu , sorunsuz televizyon yok diyebiliriz .Elimde somut bir veri yok ama görünen köyde klavuz istemez . Kiminde ışık sızması , kiminde bulutlanma , hemen hepsinde homojenite sorunlu .Mecbur en az sorunlu olanı alıp kullanmak gerekiyor . Ben bu kadar sorunlu ürünlerin ülkemize bilerek gönderildiğini düşünmeye başladım . Bilmiyorum yurt dışı forumları takip eden arkadaşlar ne derler . Oralarda bu kadar sorun yaşayan var mı ? Görüşlerini almak isterim . Biz burada şu model bu model diye tartışıyoruz ama bir anlamda boşuna kürek çekiyoruz , ben en iyisini alsam ne olur , sorun yaşayıp mağdur olduktan sonra . O yüzden sorun yaşayıp mağdur olan herkesi üşenmeden mahkeme açmaya davet ediyorum .

Kendi başımdan geçenleri paylaşmak isterim .
    Geçen sene Lg 49uf8507 aldım vertical banding çıktı . Üstelik servis raporunda bunu kabul etti ama LG genel merkez kabul etmedi sorun yok dedi . Nitekim mahkemeye gittim ve kazandım , şimdi icra takibi aşamasındayım bugün yarın mahkeme masraflarıyla beraber paramı geri alacağım. Bu dönemde televizyon bir senesini doldurdu şimdide ekranın altında 20 cantimlik bir bölüm sürekli titreyerek görüntü gidip geliyor . Yani ben mahkemeye gitmesem bile 1 senede televizyon perte çıkacaktı . Servise gitsem bunu da kabul edeceği meçhuldu , belkide kullanıcı hatası deyip garantiye bile sokmamaya çalışacaklar . Müşteri memnuniyeti diye bir şey beklemeyin hiç bir markadan . O yüzden TV satın alırken dikkatli olmak lazım .

• Samsung 60KU7000 60 7 Serisi UHD TV, Smart (Tizen) , Dahili UHD Uydu Alıcı 4.600 TL
    SAMSUNG UE55JU7500TXTK CURVED 3D READY UHD SMART(TIZEN) DAHİLİ HD UYDU ALICILI LED TV 4.300TL
    LG 55UF8507 DVB-S2/T2/C 4K UHD 3D WEBOS SMART LED LCD TV + 2 GÖZLÜK 4.000 tl teknosa fiyatları.

hangisini tavsiye edersiniz. Yada 3.500 - 4.500 tl aralığında önerebileceğiniz tv var mı? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: marnalı61

Samsung 60KU7000 60 7 Serisi UHD TV, Smart (Tizen) , Dahili UHD Uydu Alıcı 4.600 TL
    SAMSUNG UE55JU7500TXTK CURVED 3D READY UHD SMART(TIZEN) DAHİLİ HD UYDU ALICILI LED TV 4.300TL
    LG 55UF8507 DVB-S2/T2/C 4K UHD 3D WEBOS SMART LED LCD TV + 2 GÖZLÜK 4.000 tl teknosa fiyatları.

hangisini tavsiye edersiniz. Yada 3.500 - 4.500 tl aralığında önerebileceğiniz tv var mı? teşekkürler

Sürekli söylüyorum
    Arkadaşlar 3/5 satırlık kriterinizi/düşündüğünüz modelleri konunun sonuna yazıp çıkmayın,
    Yazmadan önce hiç olmazsa şuson 5-6 sayfaya bir göz atın,
    Belki sizinle aynı kriterlere sahip bir başka arkadaşa zaten öneride bulunmuşuzdur,
    Yahutta bir başka merak ettiğiniz sorununuzun cevabı zaten yazılıdır.

Mesela sen arkadaşım
    almayı düşündüğün modeler arasına lg uf8507'yide yazmışsın,
    Halbuki bırak önceki sayfaları, bu sayfayı,
    henüz senin bu mesajının bir üstünde
    @fotilli arkadaşımızın mesajı var, bu mesajında uf8507 ile yaşadığı sıkıntıyı anlatmış...

Son olarak mesajına cevap vereyim
    O modeller arasında
    Tabiki seçimin samsung ju7500 olmalı.
    (tabiki sıfır kutulusunu bulmak kaydıyla)

• Daha önce ipucunu vermiştim; dediğim oldu ve beyoğlu istiklaldeki tekno-marketler kapandı ...
    cadde üzerindeki teknosa ve demirören avm'deki media markt kapalıydı ...
    sultanbeyli atlaspark avm'deki teknosa da kapalı ...
    Sıra diğer avm’lerde …

sanırım toplum avm'lere ve mağazalara doydu …
    zaten millet mağazada görüp inceleyip internetten sipariş veriyordu çünkü daha cazip ...
    bakalım diğerleri (bimeks, vatan, gold, istanbul bilişim, vb.) ne yapacak ?..
  • dallas arkadaş teşekkür ederim. inan ki sayfaların tamamı olmasada baya bir okudum kafam allak bullak. o yüzden yazayım dedim. aslında 60 inch lik bir tv düşünüyordum fakat önerini dikkate alacağım. tekrar teşekkürler.
  • Arkadaşlar 55ku700 modelini alacağım. Fakat kredi kartım olmadığı için netten alamıyorum. Havale ile ödeyeceğim ,Havale işlemini de (n11,gittgidiyor kabul etmiyor). Şusitede havale yapıldığını gördüm,lakin site ismini ilk defa gördüm. Sizce bu siteden bu paraya tv alınır mı ?

https://beyazesyamvar.com/index.php?route=product/product&product_id=534&search=55ku7000&ref=akakce&v=1.97
  • quote:

Orijinalden alıntı: toprak2349

Arkadaşlar 55ku700 modelini alacağım. Fakat kredi kartım olmadığı için netten alamıyorum. Havale ile ödeyeceğim ,Havale işlemini de (n11,gittgidiyor kabul etmiyor). Şusitede havale yapıldığını gördüm,lakin site ismini ilk defa gördüm. Sizce bu siteden bu paraya tv alınır mı ?

https://beyazesyamvar.com/index.php?route=product/product&product_id=534&search=55ku7000&ref=akakce&v=1.97

hocam tanımadığım duymadığım ne idüğü belirsiz sitelerden alışveriş yapma kardeşim biraz daha sabırlı ol
    ya da bir yerde çalısıyorsan maaş kartın varsa ücretsiz sanal kart çıkarabilirsin taksit imkanıda var ve tamamen ücretsiz ben kullanıyorum ve çok başarılı buluyorum

• Merhaba,
    Vestel 4K SMART 48UA8900 ilgili olarak 8900 ün 40" i ile ilgili forumda bilgiler mevcut fakat 48" ile ilgili bir bilgiye ulaşamadım. Bu modeli tavsiye edermisiniz bu haftaki kampanyası ile fiyatı 2200 TL. bu fiyata 48" 4k olarak uygun gibi geldi +ları - leri nelerdir?
    Şimdiden teşekkürler
  • bilen birisi yardım olursa memnun olurum hangi tv yi alayım android özellikli 4k olarak

PHILIPS 55PUK7100/12

veya

SONY KDL50W805C
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafa_eser

bilen birisi yardım olursa memnun olurum hangi tv yi alayım android özellikli 4k olarak

PHILIPS 55PUK7100/12

veya

SONY KDL50W805C

Biri vasat diğeri full hd
    Bizi ve kendini neden bu iki modele mahkum ediyorsun?
    Sana önerim
    Grundig 55 vlx 8585
    http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/grundig-55vlx8585-bp-4k-uhd-smart-led-tv-219065949?aff_id=21&ggap_s=Gelirortaklari&ggap_m=aff&ggap_n=21&ggap_c=&ggap_c=&ggmktg=Affiliate|GO|21|1774|banner|||&mpch=ads&ggap_s=Gelirortaklari&ggap_m=aff&ggmktg1=Affiliate*GO******&scxid=14489-197538-2357-0

• merhaba.

1200 TL civarı. TV tavsiyesinde bulunabilir misiniz ?

GG den alacağım.
    http://www.gittigidiyor.com/kampanya/televizyon

%5 indirim çekim var ve 140 TL bonus kazanıcam.
    O yüzedn GG den yapmam önemli kriter.
  • Arkadaşlar herkese selamlar

Hemen modeli yazıp acil kullanan veya kullanmayan arkadaşların yorumlarını bekliyorum

MODEL:ARÇELİK A55L 9682 5 AS

http://www.arcelik.com.tr/android-tv-a55l-9682-5as-tv.html
  • 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.