Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: spongebob35 , feritsert , bilgennyk , migferamiral Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 21 Misafir (5 Mobil) - 18 Masaüstü7 Mobil1 iOS4 Android
5 sn
88.199
Cevap
1.336
Favori
4.697.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
45. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 33333334333533363337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mende4635

Selam. Aslında istediğim de buydu. Satıcı değilim bu arada. Ne tavsiye ne yerme, ne övme ne gömme :) Bu marka hakkında düşünceler nedir bilmek istedim. Yani az para vererek de kalite olur mu aslında soru bu diyebiliriz. Yani piyasa çok uçuyor almış gitmiş fiyatlar. Bu ayarda bir TV fiyat performans denebilir mi? Parasını eder mi?

İyide kardeşim burası, insan psikolojisinin ölçüldüğü deneysel bir alan değil.

Bir sorun varsa (ebat,fiyat,kullanım amacı, düşünülen ürün) bunu sadece bir iki cümle ilede iletebilrdin...

Son mesajına dönecek olursam

Senin bu sorduğun soru tam olarak beklentiyle alakalı

Hani bizde güzel bir söz var;

Anlayana sivrisinek saz, anlamayana davul zurna bile az derler

Yani ister 500 ister 5000 tllik panel olsun sonuç olarak bunların hepsi tv'dir ve işini yapar,

Ancak buradaki fark şu, sıradan kullanıcılar için ucuz pahalı çoğu tv güzeldir hoşuna gider,

Detaycı kullanıcılar için ise fiyat farketmeksizin çoğu tv vasattır.

Sen önce hangi kullanıcı profil, beklenti ve bütçede olduğuna karar ver.

Sonuç olarak, eğer normal kullanıcı olup, minimum bütçe ile günlük izlemek için tv alıyorsan o hilevel işini rahatlıkla görür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aslında LG 55cx6 düşünüyordum ancak logo yanığından en olamadım. Bundan dolayı sizlerden samsung Q80T ile Sony xh9096 için tavsiye olarak ne önerirsiniz. Ağırlıklı olarak TV, film ve ps4 pro kullanılanıyorum.
  • 2500-3500 arası bütçem var 44-50 inç arası smart-lcd tv tavsiye edebilecek varmı. Tv haftada 1 kez birkaç saat kullanılacağı için büyük bir bütçe ayırmak istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: serdaq

Aslında LG 55cx6 düşünüyordum ancak logo yanığından en olamadım. Bundan dolayı sizlerden samsung Q80T ile Sony xh9096 için tavsiye olarak ne önerirsiniz. Ağırlıklı olarak TV, film ve ps4 pro kullanılanıyorum.

Tabiki Q80T

• 50q60t den mutluyum arkadslar :))

• quote:

Orijinalden alıntı: duktil

2500-3500 arası bütçem var 44-50 inç arası smart-lcd tv tavsiye edebilecek varmı. Tv haftada 1 kez birkaç saat kullanılacağı için büyük bir bütçe ayırmak istemiyorum.

Regal 50R7565UA

• quote:

Orijinalden alıntı: sevemem1985

50q60t den mutluyum arkadslar :))

Böyle şeyler söylemeyin, çöplük ipsseverler üzülüyor sonra  

Onları en sevindirecek şey; dallass'a, VA panele, dolayısı ile Samsung'a saldırılması,

İşte o zaman ışığı gören konuya geliyor...

• Dallas hocam! Samsung, Lg, 60’’ 65’’ film dizi YouTube için bütçe 7000-8000

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Çenko

Dallas hocam! Samsung, Lg, 60’’ 65’’ film dizi YouTube için bütçe 7000-8000

Her zaman dediğim gibi

Sırf Oled satacam diyen lg'nin 55/65 VA panelli modeli yoktur hepsi ips'tir

Bu anlamda kriterine göre sana önerim

Samsung 65TU8000

Aslında biraz ebatran feragat edip muhteşem cuma ile 7500 kağıda düşen Sony 55xh9096 modelini al derdim ama o tren kaçtı.

• Peki Lg’nin ips paneli var mı? tavsiye ettiğin Yoksa tu8000 alınacak

• Çenko Ç kullanıcısına yanıt

tu8000 in renk parlaklık kirli ekran gibi sorunları var kesinlikle parasının tv si değil uzak durun derim

• Sizin tavsiyeniz ne olur kriterlere göre teşekkür RNN Hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çenko -- 30 Kasım 2020; 0:13:8 >
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    RNNN hocam tavsiye bekliyorum

boyut düşürüp q60t modeline bakın derim

Bütçe 8500 olursa

size önerebileceğim en ucuz model q60t modeli hocam

• Teşekkür

• Merhaba arkadaşlar. Değerli görüşlerinize ihtiyacım var.

Max 6500 - 7000 tl bandında 55" tv almak niyetim var. Size iki sorum olacak.

1- 55Q60T mi yoksa 55Q60R mi önerirsiniz

2- bunlardan farklı istediğim kriterlerde önereceğiniz model var mıdır? Teşekkür ederim.

• RNNN kullanıcısına yanıt

Hocam siz anlarsınız bişey soracağım benim un7400 için söylüyorum bu normal kanallarda ve YouTube da hareketli sahnelerde sorun yok ama bu hdmı taktım pes2020 de takılma olmadı ama sanki hafif bi çizgi çıkar gibi oluyor sanki titreme gibi oluyor 2 tane hdmı yla ayrı ayrı denedim ikisinde de oluyor. Hdmı da oyun modunda denedim ama yine aynı trumotion aktif değil hdmı da hiç bir şekilde müdahale edilmiyor ne yapamam gerekiyor fikriniz var mı

• Tv kaynaklı değil bilgisayar ve oyun kaynaklı durum o dediğiniz. Bir özellik var bilgisayar onu desteklemiyorsa bilgisayar ekranında belli olmasa bile bilgisayarı bir Tv filan bağlayınca o dediğiniz şey belli oluyor. Benim bilgisayarı mesela eski tv'ye bağlayınca benzer durum oluyor. Her oyunda değil ama bazı oyunlarda oluyor o dediğiniz olay. Benim yeni tv geldiğinde onda da olacak o durum mesela.

• 
Sayfa: önceki 33333334333533363337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.