Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MrHawkTr , EstrEmO , manifaturaci Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
68.341
Cevap
938
Favori
3.444.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 8159
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 938
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7509 mesaj) RNNN (4636 mesaj) i_brahi_m (1579 mesaj) lordford50 (1029 mesaj) brknil06 (993 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (28139 mesaj) Mobil (29594 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1636 mesaj) Uygulama (5884 mesaj)
  • @
151 oy
Öne Çıkar
Giriş
    6726 Mesaj

kardeşimi ikna edemedim, bu devirde 43inch çok küçük ,

uzak değil 3 metreden izlenecek ama tv, yine de küçük.. tv nin kalitesinin farkını anlamak zor.

Samsung 46C750 efsane modeli satıp geçecekler hem de.

Keşke 43 oled olsaydı bari,

Yine de bir değişiklik olsun diye Android olsun en azından diyorum.

Kaliteli hızlı işlemcili Android 4K HDR TV lerden ne tavsiye edersiniz?

bütçe yükseltilebilir duruma göre.

• Yarbay
    3335 Mesaj

715 qled.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dreamparks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    266 Mesaj

https://www.amazon.com.tr/dp/B086FBFW59/ref=cm_sw_r_tw_dp_AUOWFb5K5J496?_x_encoding=UTF8&psc=1

2600liraya bu tvyi almıştım geçen hafta fakat bozuk çıktı . tv açılmıyor hic bir türlü bende ulaşıp tvyi geri vermek istediğimi soyledim iade isteği oluşturdum pazartesi yollayacagım tvyi. yenisini siparis ettim bu arada 3100 liraya çıkmış fiyatı acaba aradaki farkı alabilirmiyim diye yazıstım biraz tv iade olunca aradaki farkı geri vereceklerini soylediler. diger firmalar olsa yuzune bakmazlar ama amazon iste candır.

|
    |
  • Yarbay
    10668 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

HOROZ LOJİSTİK nasıl bir firma. Vatan Kargo olarak Ups Kargo diye yazmasına rağmen Tv'yi bu firma ile göndermiş. Teslim tarihi de 3 Aralık görünüyor

Siz amazon'dan almadınız mı? Ben amazon'dan aldım perşembe akşamı ve bu sabah geldi... İşin kötü tarafı refurbished bir ürün mü değil mi anlayamadım. Açarlarken başında da olamayacağım, çok mutsuzum bu yüzden, kardeşimi tembihledim iyice bak izle diye ama...

• Yarbay
    2168 Mesaj
    arkadaslar tu8000 aldm yolda. servis gelince nelere dikkat etmem gerekiyor olu piksel testi yapiyolar mi yoksa benim bi hazirlik yapmam gerekiyor mu bilgisayardan flm. bide tvnin izlenme suresine bakiliyomus herhalde dogrumudur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    3983 Mesaj

Hocam hayırlı olsun nereden aldınız. Kullanınca deneyimleri paylaşır mısınız ?

|
    |
    infest06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    38 Mesaj

Mi box lar varken niye android istiyorsunuz
    |
    |
    gimmeluck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    6726 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BrezilyaLigi

Mi box lar varken niye android istiyorsunuz

hocam standart aile kullanıcıları öyle kumandayı degistir, tv den boxa geç, yapmasınlar,

tek kumadalı tek player olsun.

• Onbaşı
    38 Mesaj

👍👍
    |
    |
    gimmeluck kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2168 Mesaj

gg teknosa magazasindan aldim hocam tabi elimden geldigince izlenimlerimi yazarim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Blackcodetech kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    15132 Mesaj

Hocam amazonun o işlere gireceğini sanmam. Onlarca satıyor bundan. Ben vatandan aldım çünkü ailem oradan al dedi. Onlarda destek vereceği için oradan aldım.

|
    |
    Awesome kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    797 Mesaj

Hocam hayırlı olsun. Kaç inç? kaça aldınız? Online mağazadan alınca Samsung kart puanı alabilecek misiniz?
    |
    |
  • Binbaşı
    1052 Mesaj

Bugün 55t8000 almaya gittim, 8500 daha iyi vs dediler 300 tl fark var dediler tamam dedim, bu seferde 58pus8505 de var o fiyata yakın dediler.

teknosa da vatan da yanyana bakma şansım oldu, philips daha canlı gibi geldi. sonra birde akıllı kumandalı 55NANO796 var dediler.

6000 tl bandında 55t8500 , 58PUS8505 , 55NANO796 arasında kaldım. Yarın almak istiyorum artık. Yorumlarınızı, yardımlarınızı bekliyorum.

@dallass

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nitroture -- 28 Kasım 2020; 23:55:41 >
  • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 20 saat 23 dakika kadarı kaldı.

e hiçbiri :) q60t modeli o fiyat aralığında rakipsiz..

|
    |
    nitroture kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    597 Mesaj

8 serisi android
    Oyunlarda daha akıcı bir fps desteği verir
    Ve renk gamutu çok daha geniştir. Ben 8 serisini tercih ederdim ikisi arasında kalsaydım.
    |
    |
    gunman233 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10668 Mesaj

Arkadaşlar bu 50inç ve üzeri tvler servis tarafından kurulmak açılmak zorundadır olayı doğru mu ya? İşte panel kırık olsa kanıtlayamazsın vs. dediler bana samsung mağzasında. Ne alaka bu aldığım her ürün için geçerli. Açarken video çekerim istersem. Sanki geldikleri zaman çok profesyonel testler yapacaklar. İnternetten aldığında aramadığın sürece servis gelmiyor bile.

Pazartesiye kadar beklemek istemiyorum servise de güvenmiyorum zaten. Sizce açıp kurayım mı? Gerekirse açarken video çekerim.

• Yarbay
    3725 Mesaj

Hayır bence kendiniz kurmayın evet 43 inç üzeri sanırım öyle bir şey okudum ama burası Türkiye video da çeksen kaldı ki bi sorun çıktı kabul etmeseler ne yapacaksın 5 6 binlik cihaz elinde patlar yani 1 2 gün bekle neden acele edip riske giriyorsun.

|
    |
    Awesome kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3983 Mesaj

Bende 65 olanı takip ediyordum ama ya fiyat düşmedi ya ben yakalayamadım

|
    |
  • Yüzbaşı
    859 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: nitroture

Bugün 55t8000 almaya gittim, 8500 daha iyi vs dediler 300 tl fark var dediler tamam dedim, bu seferde 58pus8505 de var o fiyata yakın dediler.

teknosa da vatan da yanyana bakma şansım oldu, philips daha canlı gibi geldi. sonra birde akıllı kumandalı 55NANO796 var dediler.

6000 tl bandında 55t8500 , 58PUS8505 , 55NANO796 arasında kaldım. Yarın almak istiyorum artık. Yorumlarınızı, yardımlarınızı bekliyorum.

@dallass

Ben Philips tv mi sattım android tv konusunda çok zayıf kapanıyor arada reset atıyor vs tavsiye etmem tek güzel yanı ambilght ışıkları
    |
    |
    Bahsedilenler: nitroture

• Yarbay
    15132 Mesaj

tu serinde 43'' ve 75''hariç fiyat düşmedi. Ben 50''tu 8000 alacaktım ams 5.399 tl altına inmediğinden 600 tl fazla verip fiyatı 5.899 Tl düşen 50''QE60 aldım. Bilmiyorum ama belkide QE60 satış rakamlarını yükseltmek için Tu serisinde indirime gidilmemiştir.

|
    |
    Blackcodetech kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,016
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.