Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3036. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.192
Cevap
1.337
Favori
4.696.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 30343035303630373038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu an MediaMArkt’ta Sony xf9005 10.200₺.. Uzun suredir indirime girmemişti.

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Post-it

Şu an MediaMArkt’ta Sony xf9005 10.200₺.. Uzun suredir indirime girmemişti.

Tükenmiş:(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • loveyougs L kullanıcısına yanıt
    65” modeli 10 dakika kadar satışta kaldı, stok vardı. Ben 55” takip ediyordum, o model saniyesinde tükendi. 1 tane falandı herhalde stok ;(

• quote:

Orijinalden alıntı: ARroWCoLT

Peki IPS paneller madem bu kadar kötü, şu anda bilgisayar monitörü olarak kullandığım IPS panelin kontrastı ve siyah kabiliyeti neden ve nasıl başarılı olabiliyor, değme VA paneli aratmayacak kadar iyi ve artısı renkleri gerçeğe çok yakın. Demek ki VA panel ayarında IPS panel yapılabiliyor ancak TV lerde kullanmak için ya yapamıyorlar yada yapmıyorlar.
    ona bakılırsa monitörlerde de ips panellerin kontrastı va panellere göre çok düşük. ancak monitörlerde ips panel kötü olmadığı gibi tvlerde de değil. aslına bakılırsa kontrast o kadar önemli bir mevzu değil. kafası kontrast diye yanmış bir kaç tipin zırvası bu olay inanmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prospect11 -- 20 Ağustos 2020; 22:43:51 >
  • szr_trace S kullanıcısına yanıt
    drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Samsung HW- T650 icin ne dersiniz. R650 ile farka deger ki 1830 ty gelecek bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szr_trace -- 20 Ağustos 2020; 23:17:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Sizce philips 55pus7304 mü 55pus7805 mi? biri android tv biri saphi işletim sistemi. Bir de 7805 ıps panel mi bilen var mı?
    TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Rtings böyle bir açıklama yapmış hocam..
    Karar sizin.. 👍

• blackeagle001 kullanıcısına yanıt
    55Q60r 6385 lira 55tu8500 6000 lira..
    Tabii ki Q60r almaya bakın 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: prospect11

ona bakılırsa monitörlerde de ips panellerin kontrastı va panellere göre çok düşük. ancak monitörlerde ips panel kötü olmadığı gibi tvlerde de değil. aslına bakılırsa kontrast o kadar önemli bir mevzu değil. kafası kontrast diye yanmış bir kaç tipin zırvası bu olay inanmayın.

Alıntıları Göster
    :)))))

konu yine muhteşem...
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Walla hocam cok saol arastit arastir aradaki farki bulamamistim. T650 hakkinda bilgi az. Ama sayende t650 nin daha guncel oldugunu ohrenmis olduk. Tercim bu yonde olacak. Tekrar cok tsr

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

:)))))

konu yine muhteşem...

Alıntıları Göster
    konuyu ben açmadım soruya cevap verdim

• dallass kullanıcısına yanıt
    Qled ve sonyxh philips 8505 i mediamarket de gordum ayni film oynuyordu hepsinde neredeyse hic fark yok aralarinda goruntu olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: mg3

https://www.log.com.tr/playstation-5-icin-ideal-48-inc-sony-oled-tv-turkiyede-satisa-cikiyor/
    Bakalim kac paradan girecek turkiye pazarina.
    yurt dışında da fiyatları yüksek. türkiye'de 55 b9 fiyatında ya da birazcık daha fazla olur bence.
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Hocam kez daha bilginize bas vuracagim. Samsung 82ru8000 ve samsung hw-t650 soundbari baglamak icin en iyi kablo senecegi nedir. Obtik ses kablosumu yoksa hdmi ( hangi versiyon) kablu mu kullanmali

• Samdung 208 19 20 tvler dolby atmos desteklemiyor dogrumu?ozaman sistemin atmos olmasininda bi anlami yok.lg sony philipsler alinabilir

HDMI arc ile bağlantı kurmanızı öneririm..
    Tabii bu konuda teknik bilgisi daha iyi olan birisi varsa onu da sebebiyle birlikte dinlemek gerekebilir 👍

• quote:

Orijinalden alıntı: khaLed

İnşallah dediğiniz gibi olursa fazla acilmanin bi anlamı yok diyerekden direk tu8500 alınır kanımca :) bana göre gayet yeterli bi cihaz hatta fazlası var eksiği yok gibi. Çok derin ve detaya girersek bunun sonu yok gerçekden :) sadece flim izlicek olanlar için gayet yeterli bi cihaz kanımca :)

Alıntıları Göster
    Hocam ben dün mm'de 50tu8500 ve 50pus8505 cihazlara baktım. Açıkçası Phılıps bir tık daha güzel göründü gözüme 5400tl phılıps 4999 Samsung. Samsungda 350TL para kart hediyesi var yani 4550'ye geliyor. Phılıps içinde 5150'ye indirim alırım dedi satış temsilcisi arkadaş.
    Forumun geneline soruyorum sizce hangi cihaz daha iyi izleme mesafesi 2-2,5 mt 50 büyük mü olur 43e mi bakayım?

• canozkara kullanıcısına yanıt
    benim de küçük ev yıllarca 32 inç izledim. Taki bir arkadaşım tv çok küçük neden yenisini almıyorsun diyene kadar :) Yani insanın gözü alışıyor. bence konsolda oyun için 43 yeterli iyi olur. Ama 50 de büyük olmaz. 50 güzel durdu bende rahatız etmedi. Hatta abarttım 58 aldım şimdi bu biraz büyük oldu ama olsun. :)
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rua~ -- 23 Ağustos 2020; 20:12:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 65 inç ucuz tv ler den hangisi alınır
  • 
Sayfa: önceki 30343035303630373038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.