Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3034. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.187
Cevap
1.337
Favori
4.696.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 30323033303430353036
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asistan50

Bugün teknosadan philips 65pus8505/62 tv yi aldım yarın kurulumu yapılacak internette baktım tv ile ilgili hiç bilgi yok. Evde kullandığım LG 42LM760s karanlık sahneler çok berbattı satıcı arkadaş philips tvde dolby vision özelliği sayesinde karanlık sahnelerin daha iyi olacağını söyledi görüntüsüde hoşuma gittiği için aldım aslında philips tv hiç aklımda yoktu bakalım inşallah aldığımıza pişman olmayız. Tv de android işletim sistemi var birde satıcı arkadaş p5 motorundan bahsetti görüntüyü bayağı düzeltiyormuş
    65" olanın görüntüsünü beğenip aldınız değil mi? 58" olanın paneli VA'dır, sizinki IPS olması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahmanıl

günlük kullanım,netflix,hdmı-usb ıle film oynatma için hangısını önerirsiniz panelleri nasıldır Vestel U9400 Samsung panel olduğunu öğrendim öte yandan Samsunglar burda montajlaniyormus kalitesi nasıldır aklımda sorular, benzer fiyatlarda başka model önerilerinize açığım

1)Vestel 55UD9290 / U9400
    2)Phılıps 55PUS 7304 / 7805 5300TL
    3)Samsung 55TU7000 5200TL
    Hocam, hangisi birbiri üzerinde üstündür tam bilemem ama vesteller'in VA, 55" philipsler IPS, samsung VA paneldir. Gidip görme şansınız varsa görerek karar verin derim. Bu arada 55PUS7805 dün gece mediamarkt'ta gece kuşu kampanyasıyla 4700'e düşmüştü, aceleniz yoksa ve bu tv'yi almaya karar verirseniz ara ara kontrol edin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcanka

65" olanın görüntüsünü beğenip aldınız değil mi? 58" olanın paneli VA'dır, sizinki IPS olması gerekiyor.

Alıntıları Göster
    Görüntüsünü beğenip aldım ekran ıps kendimde test ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asistan50 A kullanıcısına yanıt
    Harika o zaman, güzel günlerde kullanın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şubat kullanıcısına yanıt
    Q60r ile 8.günümü geçiriyorum. Samsung dahil olmak üzere 100 hz diyorlar bu tv için ama sanki değil gibi. Dediğiniz gibi 10 bit panel olduğunu da düşünmüyorum. Bu tv için söylenebilecek en isabetli yorum, ortalama bir kullanıcıya akarı kokarı olmadan görüntüyü de gayet net vererek sunacağı keyfin fiyat uygunluğuna göre tercih edilmesidir. Panel açıklığı yaşamadım pek ama şans işi olduğunu düşünüyorum bunu da.

• Philips 58PUS8505/62 The One Performans Serisi sipariş vermiş bulunmaktayım. Gelsin bakarız fazla para verdim de napalım çok sıkıldım tv bakmaktan.

• Beyler bu tv ye her ne şekilde olursa olsun uygulama yüklememiz mümkün mü? Özellikle iptv uygulaması

• tundra36 T kullanıcısına yanıt
    Guzel makine oldugunu gormustum incelemelerden. Hayirli olsun

• xiaomi 4k 4s 55 kullanan varmi,detayli yorum ariyorum..fiyat 4600-5000 civari ithalatci gatantili yaziyor
  • tundra36 T kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun.
    Ben de bunun 50pus8505 olanını takip ediyorum. Henüz canlı olarak görmedim ama 58 inç olanla aynıdır tahminen. Kurulum olunca yorum bekleriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ramoli_

xiaomi 4k 4s 55 kullanan varmi,detayli yorum ariyorum..fiyat 4600-5000 civari ithalatci gatantili yaziyor
    Canlı görebilme şansım olmadığı için ben olsam almazdım. Kağıt üstünde bakalım desek Philips 55PUS7805 daha önde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No_FeaR2266

Beyler bu tv ye her ne şekilde olursa olsun uygulama yüklememiz mümkün mü? Özellikle iptv uygulaması
    Beyler bu konu önemli yarın a101e geliyo bu tv ona göre alcam

• Gecen bir model gormustum.xx led smart android tv.bir tv ya smarttir ya android tir.hem smart hem android olabilirmi.

• 10bit ile 8bit frc nin farki nedir?

• No_FeaR2266 N kullanıcısına yanıt
    Hocam tavsiyeforumunda bu ürün için kötü dediler, mutfağa, küçük odaya vs koyayım dursun pek bir beklentim yok diyorsan alınabilir

• mcanka M kullanıcısına yanıt
    Tercihen VA panel fakat Phılıps de başarılı geldi LG yi beğenmiyorum o yüzden bakmadım fakat 50inch olarak alicam muhtemelen Samsungu yada denk getirebilirsem
    7805 için de o fiyat iyiymiş
    Samsungun TU yeni modelleri olduğundan mağazalarda göremedim pek kullanıcı deneyimi de yok

• Ürün işimi görür de benim merak ettiğim iptv uygulaması kendi marketinde var mı? Yoksa dışardan manuel yükleyebiliyomuyuz

• https://www.log.com.tr/playstation-5-icin-ideal-48-inc-sony-oled-tv-turkiyede-satisa-cikiyor/
    Bakalim kac paradan girecek turkiye pazarina.

• szr_trace S kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam. ben inceleme de göremedim, 2020 model olduğu için detaylı bir şey yok. Çok büyük fark yoktur öncekinden bakacağız artık.
  • 6 yıldır LG lm620 42" kullanıyoruz.
    6000TL civarı bir bütçeyle, 55" veya biraz daha büyük bir TV almak istiyorum.
    Uydu yayını izliyoruz. Oyunla işimiz yok. Netflix, YouTube kullanırız. Düz kullanıcıyız yani.
    Bu forumun laneti bu işte. Kombi alacak olursun, kafan allak bullak olur. Üstüne kablosuz termostat lazım olur... Haydi baştan kafan duman olur.
    Birinde oled yanığı, birinde panel açıklığı...
    Ne alalım? Genel görünüşü şık, f/p bir cihaz söyleyin.
    55pus7304 nasıl?

• 
Sayfa: önceki 30323033303430353036
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.