Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (5 Mobil) - 2 Masaüstü5 Mobil
5 sn
64.642
Cevap
928
Favori
3.118.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7787
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 6
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 928
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7283 mesaj) RNNN (4495 mesaj) i_brahi_m (1152 mesaj) lordford50 (1029 mesaj) brknil06 (992 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (26166 mesaj) Mobil (27996 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1498 mesaj) Uygulama (5685 mesaj)
  • @
Popüler Konular listesinde
46. Sırada  bugün en iyi #2
Giriş
    3648 Mesaj
    xf9005 en düşük 8600₺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Tebrikler, tv'nin fiyatını Q80r'ye yaklaştırdık..
    Bu fiyata sakın kimse alıp da hata yapmasın..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    smyrna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    341 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

xf9005 en düşük 8600₺
    gerçekten bu forum google da en popüler forum ve bu fiyatların buraya gelmesinde bence etkisi var. kim başlık açsa xf9005 denip duruyor.

• Yarbay
    2369 Mesaj

Aynen burda ne konuşulduysa hep zam yedi kötü dediklerimiz hep aynı fiyatta kaldı mesela 50pus7304 3995 den 4400 civarına çıktı. 50ru7400 piyasada kalmadı kalsa bile 5100 oldu.

|
    |
    caglarozy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tamamen arz/talep ile alakalı. İki senelik cihazın bu kadar talep görmesine karşın arz kıtlığı ve sonuna gelinmiş olması fiyatı buraya çekti ama daha önce de yazdım. Fırsatçı sony ithalatçıları şu sıralar döviz kurunun yükselmesini değerlendiriyor. 8k’nın altı görülmez gibi.

|
    |
    caglarozy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Mediamarkt indirim yaptı sandım, fakat fiyat geçmişini inceleyince 1-2 gün önceden fiyat şişirmişler bugün tekrar düşürmüşler. Bu arada TCL acaba Ekim ayını bekliyor olabilir mi? Malum şu an TV lerde %30 ek gümrük vergisi var. Ekim itibarıyla %10 ve altına düşecek.
    INTEL Core I7 7700K / MSI Z170A GAMING M3 / EVGA GTX 1070 FTW / Corsair 32Gb(4*8Gb) 3000Mhz CL15 / OCZ RD400 256GB PCIe NVMe M.2 SSD / Seagate 1TB / Seagate 3TB / CREATIVE Sound Blaster ZX / SHARKOON X-Tatic Pro 5.1 / Razer Blackwidow Ultimate 2013 / Razer Ouroboros / Razer Vespula / COOLER MASTER Haf X 942 Black / THERMALRIGHT Macho HR02 / Corsair RM650X / Acer Predator XB271H 27" G-Sync
  • Yarbay
    3476 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: carlos1111

Mediamarkt indirim yaptı sandım, fakat fiyat geçmişini inceleyince 1-2 gün önceden fiyat şişirmişler bugün tekrar düşürmüşler. Bu arada TCL acaba Ekim ayını bekliyor olabilir mi? Malum şu an TV lerde %30 ek gümrük vergisi var. Ekim itibarıyla %10 ve altına düşecek.
    Albayrak açıklama yaptı kimse beklemesin eylül'den sonra ithalatı uzatacak..

|
    |
    Burda herkes f/p iyi olduğu için 50pus7304 dü öneriyor ama ne yapay zekası iyi çalışıyor ne uydu alıcısı, telefon yansıtmasida kolay değil, ben böyle yavaş açan uydu alıcısı ile kullanamam.. herşeysi entegre kullanamayacaksam neden 4000 lira vereyim..
    Rakibi lg 49sm8000 e bakın derim

Ben Vestel veya gelecekse AI yapay zekelı google tcl yi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 1 Ağustos 2020; 13:39:43 >
    |
    |

hocam adamlar daha cihazlar Türkiye'ye girmeden kemiksiz 30% u alıyorlar, sizce bundan vazgeçip 10% a razı olurlar mı? yapmayın lütfen
    daha üstüne bile ekleyebilirler.

|
    |
    carlos1111 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Naymear

Tu8500 serisi beyazları sarı gösteriyor. Diğer renklerde sarıya çalıyor. Anladığım kadarıyla geçen sene üretilen 2019 7400 serileri bu sene 2020 de 8000 serilerine yükseltmişler. Pazarlama stratejisi yapmışlar fakat malesef geçen seneye oranla görüntü olarak renkler sapsarı olmuş. Kısacası görüntü kalitesi bekleyenler çok üzülecek.
    Ru7400 se bile iyi o da değil daha kötü bir tv.

|
    |

Orijinalden alıntı: smyrna

Tamamen arz/talep ile alakalı. İki senelik cihazın bu kadar talep görmesine karşın arz kıtlığı ve sonuna gelinmiş olması fiyatı buraya çekti ama daha önce de yazdım. Fırsatçı sony ithalatçıları şu sıralar döviz kurunun yükselmesini değerlendiriyor. 8k’nın altı görülmez gibi.
    Bu tv ederinden uyguna satıldı hep yerine doğru gelince fırsatçı denilmemeli asıl fırsatçılık bu tv den beter cihazları bu fiyatlara satanlardır üstte yazılmıi q80r fiyatına geldi e bu cihaz q80r dan çok daha iyi bir cihaz q80 hep fahiş fiyata satıldı itiraz edecek olan tek bir üstün tarafını yazsın q80 neden daha pahalı olmak zorunda?

q80r’dan nasıl daha iyi bir cihazmış? Neye göre bu tespitte bulunuyorsunuz? İkisi arasında sony xf9005’in tek artısının daha seri tepkime süresi olduğunu belirteyim. Kalan çoğu özellik için xf9005 gibi ederinin üstünde olan tv alacağıma az daha ekler q80r alırım. xf9005’in rakibi en fazla q70r’dır. Esasen q60r ama o kadar kaliteli bir cihaz ki xf9005, çoğu muadil cihaza göre iki gömlek üstün kalıyor. Ayrıca ederinin uygununa satıldığına pek inanmıyorum. Sony her daim pahalı bir markadır.

|
    |
    Ptolomeo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam arkadaş Sony fanboyu birisidir hatta daha doğru bir tabirle Samsung düşmanıdır..
    O yüzden çok da şey yapmamak lazım..
    Herkes bilir ki Q80r xf90'ın üstünden geçer..!
    Tartışmaya bile gerek yok..

|
    |
    smyrna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    743 Mesaj
    Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Sekiz dokuz aydan beri TV alacağım kısmet olmadı. Bu ay artık alacağım. Ancak, hep 65xf9005 istedim fakat çok pahalandı ve 11 bin vermek mantıklı gelmiyor. Çıtayı 65RU7440'a düşürdüm. Netflix ve futbol maçları izliyorum sürekli. 65RU7440'ı tavsiye eder misiniz? Etmezseniz hangi cihaza yönelmeliyim. Bütçe7500 TL Teşekkürler

|
    |

Orijinalden alıntı: drangela61

Hocam arkadaş Sony fanboyu birisidir hatta daha doğru bir tabirle Samsung düşmanıdır..
    O yüzden çok da şey yapmamak lazım..
    Herkes bilir ki Q80r xf90'ın üstünden geçer..!
    Tartışmaya bile gerek yok..
    kendisi forumdan fake üyelikleriyle beraber onlarca kez süresiz banlanan mühendis266 adlı samsung düşmanıdır millete küfür eden bu utanmaz şahıs yine fake üyelik alıp kaldığı yerden devam ediyor kendisini kaale almayın derim...

Hocam sizi görmek güzel..
    Ben iki üç mesajda anladım zaten ondan sonra da muhattap olmadım.. 👍

|
    |
    RNNN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    61 Mesaj
    Mediamarkttan nakit alışveriş yapacak arkadaşlar için %5 indirim sağlayabilirim.

|
    |
  • Yarbay
    8854 Mesaj

forumda vakit geçiren insanlar zaten görüyor neyin ne olduğunu da yeni giren kullanıcılar bu adamı kaale alıp fikir soruyorlar model soruyorlar ondan yazmak istedim

|
    |
    drangela61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    arasında kaldım. ikiside 8 bin tl. Hangisini tercih etmeliyim yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htopdas -- 1 Ağustos 2020; 16:30:41 >
    |
    |
    Sony xf9005 panel parklaklığı sebebiyle Samsung Q60-Q70 den ayrılıyor.Bu TV 7-8bin TL en iyi görüntüyü sunuyor motion doğallık gerçek renkler çok iyi.Fakat Sony bu TV yi tam anlamıyla yapamamış.Ses çıkışı ,arayüz hızı ,kumandası bu TV'nin eksi tarafları

7-8k arası iki cihaz var Q70ra ve xf9005
    Parlaklık çok önemli deyil diyenler Q70ra alsın derim.
    Şunuda belirtmek isterim xf9005e parlaklık da rakip olacak tv Q80radır.

TV de kaliteye önem verenler Q70ra ve xf9005 aşağısına bakmasın derim .10k ya çıkarsanız alacağınız tek panel Q80r dır.

Giriş orta seviyede ise iki cihaz var(Q60r panel açıklığı sebebiyle dikkat) LG nanocell sm8000 bu iki panel ayrılıyor diğerlerinden.

Bunların dışında görüntü çok fark etmez arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 1 Ağustos 2020; 16:59:20 >
SEO
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.