Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (3003. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: V.Masuka Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (3 Mobil) - 5 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
73.587
Cevap
980
Favori
3.838.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 40 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 8929
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 54 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 980
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • dallass (7511 mesaj) RNNN (4636 mesaj) i_brahi_m (1579 mesaj) lordford50 (1559 mesaj) Burak_Keskin06 (1064 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (30360 mesaj) Mobil (31495 mesaj) Tablet (1858 mesaj) Mini (1759 mesaj) Uygulama (5884 mesaj) (583 mesaj) (584 mesaj)
  • @
177 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Ptolomeo

Ha desene q80r aldım diye arkadaş vallahi almaman için yazdım almışsın kullan birbirinizin içinden geçe geçe senin tabirle 😂Bir se kuyruk acısı filan diyorsun konu senin kuyrukmuş desene😂

Alıntıları Göster
    Hocam şuan kullandığınız TV nedir veya bu zamana kadar hangi marka modelleri kullandınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 1 Ağustos 2020; 23:11:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

Görüntülerde bir tane bile Q80r ve xf90'a ait fotoğraf yok ama arkadaş güya kıyas yapmış..
    Üç-beş tane kimin test ettiği belli olmayan Q80r'siz ve xf90'sız fotoğrafla Q80r'nin xf90'dan daha kötü olduğuna kanaat getirdim.. Teşekkür ederim, beni ikna ettin..!
    Haa bu arada arkadaşın duvara asılı bir tv'yi yerinden oynatmadan arkasına bir kablo bağlayacak el ve kol kombinasyonuna sahip olduğunu da öğrenmiş olduk..

Herkese hayırlı akşamlar.. Ben daha fazla rahatsızlık vermek istemiyorum.. Hakkınızı helal edin 👍
    Al resim istiyordun q80r zede 4. dk dan sonra dinlehttps://www.google.com/sorry/index?continue=https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DTaowrfAUIzo%26app%3Ddesktop&q=EgQuLZpEGKOqqvkFIhkA8aeDS0299NXCj8c25wMKE_t3AvcydQ1jMgFy Siyah verebilmek için küçük alanlarda ışığı kısıyor diyor ancak bu hem detay kaybı hemde alttaki ucubeye sebep oluyormuş

Nasıl q80r kutsal mıymış hala geçiyor mu içinden diğer tv lerin? 😂😂

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

• O kadar boş konuşuyorsun ki seni engellemek ile ne kadar doğru yaptığımı, engelini kaldırmakla bir o kadar yanlış yaptığımı anladım..
    Sen bu ne idüğü belirsiz test fotoğrafları ile kendini kandırmaya devam et.. Çünkü başkasını kandıramazsın.. Burada adam xf90'ı satıp Q60r aldı, bazı sorunlar yaşadı, xf90'a değil de xg veya xh'ye değil de yine Samsung'a ve Q80r'ye geçti ise demek ki senin bu boş sözlerinin halkta bir etkisi olmuyor, olmayacak..
    Sana dedim ya kendi hayal dünyanda kurduğun sahte krallık ile yaşamaya devam et..
    Ben aldığım tv'den oldukça memnunum, ve her türlü iddiamın da arkasındayım..
    İçinden geçme muhabbetine gelince ben hakkı olana hakkını vermişim, senin gibi 6-7 bin ederi olan cihaza 8-9 bin verip kazığı yememişim.. Haa pardon sende de Samsung vardı di mi? Bu kadar laf etmesine rağmen Sony kullanmayıp Samsung kullanan adam, millet kazık yesin diye uğraşıyor.. Dedim ya bomboş konuşan birisin..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: şubat

Hocam şuan kullandığınız TV nedir veya bu zamana kadar hangi marka modelleri kullandınız

Alıntıları Göster
    Lütfen üzerinize alınmayınız siz de q80r kullanıyorsunuz sanırım amacım kullanıcılarını rencide etmek değil kendimce xf9005 i bazı kriterler sebebi ile seçerim diyince vay efendim nasıl dersin nasış eleştirirsin gibi bir yaklaşımda bulununca bu şahıs ben de cevabını verdim elbette her tv de eksikler var kaldı ki tv leri hep fiyat/performans olarak tavsiye ediyorum uygun fiyata alan tabi ki alsın q80r ı kalkıp elbette daha alt serilerle bir tutmam ya da kötü bir tv demem sadece fiyatına göre eleştirilerim vardı onu dile getirdim.

• Arkadaş Samsung kullanıyor ama Sony fanboyu.. Artık Samsung'dan zamanında nasıl kazık yediyse unutamamış..!

|
    |
    şubat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Toshibalar diğerlerine göre daha iyi seçenek
    va panda paneli var muadil va vestellerden daha iyi
    kısa süreliğine paneli canlı gördüm fena değil
    2063 ve 3063 arasında ne fark var tam bilgim yok
    smart zayıf gelirse ilerde android box ile desteklersiniz
    yerli tv lerin tartışıldığı tavsiyeforumunu inceleyebilirsiniz orada konusu olacaktı
    ilk alanlar memnundu son durum nedir bilgim yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Pyros kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Orijinalden alıntı: drangela61

O kadar boş konuşuyorsun ki seni engellemek ile ne kadar doğru yaptığımı, engelini kaldırmakla bir o kadar yanlış yaptığımı anladım..
    Sen bu ne idüğü belirsiz test fotoğrafları ile kendini kandırmaya devam et.. Çünkü başkasını kandıramazsın.. Burada adam xf90'ı satıp Q60r aldı, bazı sorunlar yaşadı, xf90'a değil de xg veya xh'ye değil de yine Samsung'a ve Q80r'ye geçti ise demek ki senin bu boş sözlerinin halkta bir etkisi olmuyor, olmayacak..
    Sana dedim ya kendi hayal dünyanda kurduğun sahte krallık ile yaşamaya devam et..
    Ben aldığım tv'den oldukça memnunum, ve her türlü iddiamın da arkasındayım..
    İçinden geçme muhabbetine gelince ben hakkı olana hakkını vermişim, senin gibi 6-7 bin ederi olan cihaza 8-9 bin verip kazığı yememişim.. Haa pardon sende de Samsung vardı di mi? Bu kadar laf etmesine rağmen Sony kullanmayıp Samsung kullanan adam, millet kazık yesin diye uğraşıyor.. Dedim ya bomboş konuşan birisin..
    Yahu sen resim koyamıyorsun sadece sallıyorsun ya bak üstte linkte verdim ya 😂 İşine gelmeyince inkar 😂😂kazığı güzel yedirmişler afiyet olsun sen bu travmayı zor atlatırsın ama dedim bak kendin kaşındın...
    Sen merak etme beni 3-4 marka var sony samsung lg ve pio plazma dahil :)

Al senin tv bu işte izle izle sonra git connect baxı okşa 😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ptolomeo -- 1 Ağustos 2020; 22:23:33 >

• Attığın fotoğraflarda aynı ayar ve kamera açısında xf90 nasıl acaba? Bir de onu atsana hele.. Hep Q80r'ye sallıyorsun ama bir tane xf90 fotoğrafı göremedik..
    İşin gücün boş laf..
    Hâlâ kazık diyorsun, Q80r'ye 9 bin vermek kazık yemek değildir ama xf90'a 8600 vermek yağlı kazık yemektir.. Senin için bir mahsuru yok tabii..

|
    |
    Ptolomeo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • quote:

Lütfen üzerinize alınmayınız siz de q80r kullanıyorsunuz sanırım amacım kullanıcılarını rencide etmek değil kendimce xf9005 i bazı kriterler sebebi ile seçerim diyince vay efendim nasıl dersin nasış eleştirirsin gibi bir yaklaşımda bulununca bu şahıs ben de cevabını verdim elbette her tv de eksikler var kaldı ki tv leri hep fiyat/performans olarak tavsiye ediyorum uygun fiyata alan tabi ki alsın q80r ı kalkıp elbette daha alt serilerle bir tutmam ya da kötü bir tv demem sadece fiyatına göre eleştirilerim vardı onu dile getirdim.

Alıntıları Göster
    Üstad iyi güzel örnek resimlerle birseyler sunmaya çalışıyorsun ama burada kesin kanıt gerçek kullanıcı incelemeleridir.
    Sony xf9005 salt panel kalitesi olarak Q80ra ya çok yakın kesinlikle iyi bir panel fakat araya virgül koymak gerek bu TV'nin kumandası ,ses çıkışı menü dolaşım hızı iyi deyil bunlardan da bahsetmen gerek.
    Q80ra komple bir tv eksik bir yanını bulamadım ben.
    Ayrıca Q80r çakılmış kazıklanmış vs yazarak Q80r alanlara hakaret ediyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 1 Ağustos 2020; 23:33:11 >

• O senin iddian zavallı insan..
    Hadi ben kuru cahilim neden kimse Q80r'ye karşı xf90'ı tercih etmiyor.. Herkes mi kazık meraklısı..

|
    |

• Al sana gerçek kullanıcı..
    İkisini de kullanmış ki tevazu gösterip xf90'ı Q80r'ye yakın bir panel kalitesine sahip diyor..
    Detaylarda ise daha iyi bir TV olduğunu kendisi de biliyor ve görüyor..
    Sana gerçekten üzülüyorum..

|
    |
    şubat kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Mesele Q80r'nin xf90'dan daha fazla satması mı ben öyle mi dedim.. Xf90 daha fazla satmıştır belki de.. Ben xf90'ın Q80r'ye karşı bir kişi tarafından bile tercih edilmediğini söyledim.. Haa pardon senin gibi derya deniz bilgiye sahip bir kişi hariç..
    Bana hitaben bir şey yazmaz isen sevinirim..

|
    |
  • Arkadaşlar birbirinizden özür dileyip hakkınızı helal edin kapatın konuyu bence, burası tartışma yeri evet ama hakaret etmeyin. Sony Samsung parayı götürüyor,siz birbirinizi yiyorsunuz yapmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 1 Ağustos 2020; 23:52:55 >
  • quote:

Giriş tepkimesi dediği input lag q80 i geçtim abisi q90r bile input lagı düşük tutmak için bakın nasıl rezalet bir görüntü işlemeye geçiyor

Daha iyi siyah için bakın nasıl bir sahtekarlık yapıyor samsung bakalım yine (ya geçtim q80 i q90 a bakın:))) Aydınlatmayı kapatıyor bütün detay yokoluyor bu saflara da daha iyi siyah diye tv yi 2 katına kakalıyor 😂

Görüntü açısı iyi mi dedi birisi Bakın o geniş görüntü açısı veren katman nasıl yiyor çözünürlüğü samsung da 😂

Milyonlarca uygulamalı android ile yetim tizeni bir tutuyor sadece kodi tek başına tizeni satın alır :)

Bu şahıs işte böyle saçma sapan tanıtım broşür bilgileri ile tv almış güzelce yemişler yanında başka tv olmayınca yıllarca güzel bir kazık karşılığı eksik yarım feyk trick bir tv izleyecek şimdi bu kurbana iyi bakın ona iyi davranın acıyın ama yaptığını yapmayın 😂😂😂

bak commect box güzel ama hani felç geçirirsiniz tv nin arkaya sokamazsınız hdmi ı 2 teker hareketi ile hoop connect boxın yanındasınız 😂😂😂

Dediğim gibi iyi cihazı anlamak araştırmak detayı bulabilmek çap meselesidir sadece sallarlar ama tek bir kanıt resim karşılaştırma koyamazlar...

Alıntıları Göster
    AZ ÖNCE NU8000 DE UHD COLORU VE OYUN MODUNU DEVRE DIŞI BIRAKIP DENEDİM DAHA ÖNCE GÖRMEDİGİM DERİNLİK VE DETAYI GÖRDÜM DESEM BABA GÜLERMİSİNİZ BİLMİYORUM AMA BU ARKADAŞ HAKLI.
    dmc5 i 2 defa bitirmiştim şimdi tekarar deneyeyim dedim bayağı şaşırdım görüntü çok daha iyi. izledigim blueray filmi tekrar açtım gerçekten fark var.
    1080p de 12bit ve 60hz de denedim bunları. Al başına belayı negüzel 4k uhd color game modda takılıyordum :(

• Yaw amma uzattınız bu konuyu ya ben kimseyi tuttuğumdan falan değil ikinizde ayrı markaları savunuyorsanız ikinizde o savunduğunuz markanın satıcısınız o zaman sizin tartışmanızdan bu çıkıyor. Kim ne alırsa alsın siz tartşığınızla kalırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i_brahi_m -- 2 Ağustos 2020; 0:0:1 >
  • Kavga etmeyin hepiniz kardeşsiniz.
    En iyisi alın bir 65 inch Axen 3800 liraya keyfinize bakın.

• Sizin tv edge led siyah detay çok daha iyidir ve bu input lag rezilliği fald tv lerinden çok daha kötü samsungun. Şimdi input lag düşük diye lanse etmek için görüntüyü rezil edip sonra artı puan alıyor e öyle değil işte diyoruz mesela rtings de de artı puan alıyor ooo yüksek puanlı abi bu tv değil mi? e sony lg phil. bilmiyor mu bu çakallığı??? Nasıl bir ahlaksızlık şimdi bu? Bunu diyince de zorlarına gitmeyecek teşekkür edecekler kusura bakmayın...Bu yüzden diyoruz rtings vs fikir verir asla en iyi cihazı göstermez gösteremez her zaman detaylı incelemeler izleyin!

• Bütçe 4 5 bin arası öncelik lg samsung philphs markaları
    49 yahut 50 inç anneme tv bakıyorum gündüz kuşağı programları ana haber bültenleri akşam diziler arada torunu youtube girip çizgi film izler.
    Önerebileceğiniz ürün var mı.
    Yani hz lag input değeri çok da önemli değil ama ips panel olursa sevinirim.

• Adamın bana dediği sözleri (hatta fazlası var) ona iade ediyorum beni siber suçlarla tehdit ediyor..
    Hodri meydan, ben de tüm gücümü kullanacağım..
    Göreceğiz bakalım kim kime hakaret etmiş..
    Birlikte cesur ve delikanlı olacağız.. Tüm ekran görüntülerini aldım..

• Hocam bak demek ki Samsung her türlü imkanı sana sunuyor.. Diyor ki istersen oyun moduna al çok daha akıcı bir oyun deneyimi yaşa ama bir tık görüntüden feragat et ya da oyun modunu kapa en kral görüntüde oyununu oyna..
    Burada açma kapama senin elinde, Sony'de açma şansın var mı yok, neden öyle bir şey yok..
    Şimdi Samsung suçlu mu oldu?
    Özellikle bazı oyunlarda insanlar görüntüden ziyade oyunun akıcılığına bakar, fps drop vs şeyleri önemser.. Bu adam için şimdi hangisi daha mantıklı? Samsung mu Sony mi?

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.