Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: arge48 , alien2000a , Hips Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir (11 Mobil) - 14 Masaüstü12 Mobil
5 sn
60.343
Cevap
904
Favori
2.900.764
Tıklama
Giriş
    1420 Mesaj

Bu model gerçekten çok güzel bende videolara bakıyorum ama kullanan fazla yok sanırım fazla yorum yapan da yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Backstreet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam seyirturk harici 2k 4k film bu tur uygulama bulamazmiyiz:D

|
    |
    Backstreet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    964 Mesaj
    Merhaba, almak istediğim TV yi duvara monte edeceğim. 2.8 M mesafe var. 50 inç TV almak istiyorum. Araştırmalarım sonucunda Samsung 50ut7000 e yönelir gibi oldum. 1 haftadan beri özellikle trendyol da ciddi fiyat düşüşü oldu.
    Oyun alışkanlığım yok. TV yayınlarını izleme ve internetten film izlemede kullanacağım.
    Bu TV hakkında alışveriş sitelerinde pek yorum yok. Sanırım akıllı kumanda da verilmiyormuş. Tavsiyelerinize açığım. Şimdiden teşekkürler.

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

U9500 serisi en çok tutulan seri hocam en iyi kararı vermişsiniz ama bazı yorumlarda ekran titreme sorunu var yazmışlar ona dikkat edin hatta servis varken bakın benim araştırdığım 50u9500 da yazmışlar sanırım yanlış hatırlamıyorsam. Sizi korkutmak istememde bütün modeller de var mı bilmiyorum.
    Şansımıza artık gerçi mayıs ayında yeni yayınlanan yazılımla düzeldiği söyleniyor bu şikayetlerin bakalım göreceğiz kurulduğunda

Dediğiniz model 50ut7000 sanirim 2020 model. Bugun saat 22.00 da samsungun kendi sitesinde indirime girecek alacaksaniz kacirmayin derim

|
    |
    halil altın kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    17 Mesaj

Ayrica sikayetim varda bakarsaniz Trendyol n11 gibi sitelerde sahte saticilara itibar etmeyiniz 200 tl fazla verin kendi sitesinden alin

|
    |
  • Yüzbaşı
    367 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    pasam2012a

Arkadaslar merhaba 65" bir Tv almak istiyorum. Kullanim amacim sadece Ps5 ve film olacak.
    Bütce ortalama 15000tl

Orijinalden alıntı: ertugrul2018

Ayrica sikayetim varda bakarsaniz Trendyol n11 gibi sitelerde sahte saticilara itibar etmeyiniz 200 tl fazla verin kendi sitesinden alin
    Sahte derken gerçek satıcıların adlarını kullanıp mı satanlar var çünkü oradahttps://www.gureller.com/samsung bu firma her iki sitede satış yapıyor hatta Samsung sitesinden bazı 4K tv almak isterseniz direk gureller firmasının n11 de ki satış sayfasına yönlendiriyor.

Gurallardan bahsetmedim trendyolda samsung un hepsiburadada en asagi 4200 tllik tvyi 3800 e satarsa. Attığım linkteki gibi sorunlar cikiyorhttps://www.sikayetvar.com/kutup-pazarlama/kutup-pazarlama-kirik-ekran-tv

|
    |
    Noctivagant kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1420 Mesaj

Tamam inşallah bi sıkıntı çıkmaz.

|
    |
    merilül kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

55q70r alacaktım fakat neredeyse tüm mağazadakiler teşhir, geçenlerde bir mağaza sıfır var dediler gidip inceledim fakat paket içime sinmedi.

Uzun lafın kısası, sırf ps5 - netflix için kullanacağım bir tv alacağım, 55q70r fiyat performans aralığında bir ürün almayı planlıyorum.

Hayır öyle şey mi olur n11 den almadığım şey kalmadı ne sahte geldi ne bi sıkıntı oldu Allaha şükür hepside orjinal ürün geldi. Bulaşık makinesi fırın aldım geldi servis kurdu öyle olsa servis kurar mı kendini riske atar mı eğer sahte olsa servis zaten kurmaz zaten 14 gün iade hakkın var. O sahte olayı bi kulaklıkta çıktı sanırım oda 100 tl lik bi ürün ben başka duymadım.

|
    |
    ertugrul2018 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Q70r'nin tam karşılığı yok maalesef..
    Q70t daha düşük model Q80t ise nispeten daha iyi bir model..
    Q80t'den aşağısına bakmayın 👍

|
    |
    oyuncu11790 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4891 Mesaj

arakadaş sahte satıcı derken sahtekar satıcı demek istemiş sanırım yoksa sahte ürün satan demek istememiş. piyasada sahte tv var mı bilmiyorum ama :) zaten bu sitelerde sahte tv falan satan yoktur herhalde olsa hemen ifşa olur zaten.
    |
    |
    i_brahi_m kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Aynen sürekli herkes yorum yapıyor he fiyat yükselten falan var o doğru ama sahte ürün duymadım. Bazı bayiler direk kargoyu servise gönderiyor mesela bizim aldığımız fırın ve bulaşık makinesi bize gelmedi servise gitti servis getirdi geldi.

|
    |
    kacanga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: drangela61

Q70r'nin tam karşılığı yok maalesef..
    Q70t daha düşük model Q80t ise nispeten daha iyi bir model..
    Q80t'den aşağısına bakmayın 👍
    Teşekkürler hocam 55q80t fiyat olarak 12 bin tl civarında, benim ise bütçem 8 bin tl daha doğrusu ekstra tv için ayırdığım psikolojik sınır bu :)

Bu baktığınız Samsung'un en düşük 2020 model 4k televizyonu. Haziran'da çıktığı için şu an fiyatı fazlasıyla yüksek. Daha çok düşer bunun fiyatı. 100-200 lira daha fazla verin 50ru7400 modelini alın. Ru ve tu serilerinde 7400 aşağısı alınacak modeller değil.
    |
    |

Reklamlar
SEO
bankalar.org
Canlı Tv izle
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
5,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.