Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2940. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: saitates , ugurito , cevdet_41 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
88.274
Cevap
1.339
Favori
4.699.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 29382939294029412942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    q60r nin yanında ru7400 çok sönük kalıyor panel açıklığı sorunu yoksa q60 fiyat farkına değer ama gündüz ekran parlaması sorunu var onunda düzgün bir cihaz yok piyasada, şaşırdık kaldık, nerde eski cihazlar nerde şimdikiler, bu arada q60r tu8500 den çok daha kaliteli renk üretiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    Hocam 55 olanı demiyorum 49 la ilgili hiç bir yerde bilgi yok.

Artık ona buna bakmayacağım bi vestel alıp geçsem mi diye düşünüyorum evde 4 5 yıllık 102 vestel var işimi görüyor ama bende ileriye dönük iyi bir şey alayım diyorum işin içinden çıkamadım bir türlü. Ayrıca bende çok kararsızım ne yapacağımı bilmiyorum bakalım nasip.

• quote:

Orijinalden alıntı: i_brahi_m

Hocam 55 olanı demiyorum 49 la ilgili hiç bir yerde bilgi yok.
    Bende 49q60 dan bahsettim, ürünü alanlar sitelerde değerlendirmişler , kasa açıklığından bahseden yok ama gündüz ekran parlamasından bahsedilmiş..

• Beyler acil samsung 49ru7300 3499 tl alinirmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Tekrardan hayırlı olsun. Güle güle kullanın hocam

• Teşekkür ederim hocam 👍

Parlaklık yüksek olduğu için olabilir bakalım bekliyorum bi kampanya olur mu diye.

• i_brahi_m İ kullanıcısına yanıt
    Q60r çok da övülecek bir tv değil hocam. Öven kendi ona sahip diye övüyordur. Fiyatına göre alınır mı dersen az daha verilir q70 alınır derim en kötü. Yok fiyat limiti o civarlarda deniyorsa o fiyat bareminde çok bilgim yok. Olan arkadaşlar yardımcı olur. Bu arada 2019 yılı qled tvler 100/120 hz. Fakat sadece 49q60 50/60hz. Q60 iyi bir tv değil 49q60 hiç hiç iyi bir tv değil bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: SARIMSAKLI MAYONEZ

Q60r çok da övülecek bir tv değil hocam. Öven kendi ona sahip diye övüyordur. Fiyatına göre alınır mı dersen az daha verilir q70 alınır derim en kötü. Yok fiyat limiti o civarlarda deniyorsa o fiyat bareminde çok bilgim yok. Olan arkadaşlar yardımcı olur. Bu arada 2019 yılı qled tvler 100/120 hz. Fakat sadece 49q60 50/60hz. Q60 iyi bir tv değil 49q60 hiç hiç iyi bir tv değil bilginiz olsun.
    Q70den neden Q80ne geçtiğinizi
    Bende xf9005 kullanıp satdıkdan sonra Q60 alarak anladım hocam.
    Q60 da parlama gündüz çok var sıradan ledtv gibi
    Kalitesini akşam düşük ışıkta gösteriyor.Detaycı biri Q60 ve Q70den gündüz ışık alan evde memnun kalmayabilir parlaklıkları yüzünden

• Ya yorumlarda baya iyi diyorlar epey de yüzde 76 puan vermiş 49q60r Qled değil mi heryerde öyle geçiyor. Neye göre kötü mesela fazla bir bilgim olmadığı için soruyorum.

• quote:

Ya yorumlarda baya iyi diyorlar epey de yüzde 76 puan vermiş 49q60r Qled değil mi heryerde öyle geçiyor. Neye göre kötü mesela fazla bir bilgim olmadığı için soruyorum.
    Q60 serisi led tvnin bir tık üstü diyelim ama bariz görüntü farkı yok.Renk üretimi biraz daha iyi
    Q60 49" yerine 55" alınabilir 100hz 55" fakat mağazadan görerek alın ödeme yapmadan alacağınız panele bakın derim .
    Qledde minimum Q70 alınmalı bence direk led olduğu için siyah performansı daha iyi ama parlaklıkları düşük parlaklık önemliyse Samsung Q80 altını tavsiye etmiyorum.Buradan Q80 altı işe yaramaz gibi anlaşılmasın hani kalite arayanlar vardır detaycı insanlar parlak cıvıl cıvıl renkler isteyenler Q80 onlar için işte

Sizin bütçe ve izleme mesafeniz nedir hocam tvyi ne amaçla kullanacaksınız

• şubat kullanıcısına yanıt
    4 4500 tl ama 49q60r nın fiyatı düşerse düşünebilirim aksi takdirde 5500 benim için yüksek. Genel kullanım tv izlemek internet vede bilgisayarı bağlayıp oyun oynamak gibi arada da film izlerim diye düşünüyorum bu yüzden iyi bir vestel de tv de işimi görür. Lg 50um7450 de var oda va panelmiş onuda beğendim 4300 tl civarı belkide oda olabilir.

• quote:

8500 serisi nasıl bilmiyorum ama internetten baktığım kadarıyla baya güzel gibi geldi. Bu panel açıklığı meselesi 49q60r de de var mı ki bakmak lazım bakmadım fiyat olarak pahalı ama ru7400 e de 300 400 tl zam geldi 1 hafta da.
    Siz Ru7400 serisinin fiyatlarına nereden baktınız merak ettim. Vatan dan bakmıyorsunuz sanırım çünkü vatanda ve samsung sitesinde fiyatları hala aynı görünüyor yani zam gözükmüyor. Tahminen sizin baktığınız siteler veya mağazalar zam yapmış.
  • quote:

Ya tamam farkındayım ama altı üstü bir soru sordum siz neden bu kadar tepki verdiniz. Mesela 50ru7400 önerdikleri cihaz 4800 e çıktı ama yeni çıkan 50tu modelleri 4500 5300 arası onlar tercih edilebilir mi maksatında sordum. Bu çok övülen q60r nın 49q60r olanı var oda hoşuma gitti ama video larda fazla yorum yapan yok yani bu gibi bi bilgi edinebilir miyim diye öyle araştırıyorum. Zaten bu formun maksadı sormak araştırmak değil midir dediğim gibi bilgim olsa zaten alıp geçerim.
    Vatanda 50ru7400 fiyatı hala 4.499 TL
  • quote:

4 4500 tl ama 49q60r nın fiyatı düşerse düşünebilirim aksi takdirde 5500 benim için yüksek. Genel kullanım tv izlemek internet vede bilgisayarı bağlayıp oyun oynamak gibi arada da film izlerim diye düşünüyorum bu yüzden iyi bir vestel de tv de işimi görür. Lg 50um7450 de var oda va panelmiş onuda beğendim 4300 tl civarı belkide oda olabilir.
    50um7450pla yi al gec arkana bakma derim. Akilli kumanda sesli komut gibi ayricalikli ozellikleride var. Benim butcem senin gibi hazir ve 4bin bandinda olsaydi 300-500 e bakmam simdi tv nin karsisinda keyif catiyor olurdum.

• LG 55SM8000 kullanan var mı? Yorumları nelerdir.

• Şubat ayından beri televizyon bakıyorum, bütçemden şuan +1500 yukarı çıktım. Şubatta 4000 bin bandında olan tvler şuan +5k.

Kafamda 2 model var 55SM8000 VE 55Q60R bu modellerden birini alacağım ancak Amazon dan alacağım. Vatan veya teknosa da +500/600 fark var aralarında. 200 civarı olsa mağazadan alırdım riske girmezdim ancak ciddi bir fark var. bütçem aslında 5500 az daha çık,yukarısını ver şunu al tarzı yaklaşımlar olmuyor. yeni evleniyorum her şeyde bütceyi +1 k delsek 15 parca üründe 15k eder buda bize zarar verir arkadaşlar bunu göz önünde bulundurun. IPS çöp vs vs tarzı şeylerde de gelmeyin, gidip gördüm arada fark var evet yok degil, q60r daha güzel bir tv şüphe yok. sm8000 de kötü degil hiç değil yani paran neye yetiyorsa onu alırsın.
    q60r ı 5700 civarına bulsaydım alırdım düşünmeden.

maalesef yeni model gelecek indirim olur bekledik hüsran oldu. biraz bunaldım açıkcası tarihde yaklaştı. son zamanlarda sm8000 alan veya q60r alan varsa özelden/ burdan insanlık adına bilgilendirme yaparsa memnum olurum. samimi şekilde birinin aydıtlamsı gerekli bir çırpıda alıp kurtulayım. Herkese saygım var yaklaşımı güzel. kendince herkes insanlar iyi tv aldırmak istiyor o yüzden herkesi dinledım sorular sordum. Hepsine tekrardan teşekkürler

• drangela61 D kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, seriyi beğeneceğinizi düşünüyorum. Allah kazasız, belasız kullanmanızı nasip etsin.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Bakıyorum da vatan da teşhir ürün falan lafı ettiler o yüzden orayla uğraşmak istemiyorum.

• 
Sayfa: önceki 29382939294029412942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.