Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2809. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sukruciger , ananni Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
88.169
Cevap
1.337
Favori
4.695.889
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
57. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 28072808280928102811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • YOUTUBE RTİNGS.COM X95-Q70-Q80-B9 karşılaştırmasını izle.
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Yok hocam A101'e gelicek olan TOSHİBA kesin öyleydi. Ama bunda cikicak panel şansa karma panel. BOE LG SAMSUNG hangisi gelirse hocam biraz şansıma güvendim bakalım ama zaten ailem çok farketmez hocam. Hilevel 50" kullanıyoruz güzel diyorlar yani :))) Beklenti çok yüksek değil :)) Çok şey öğrendim sizden teşekkürler ama forumda durmaya devam edicem daha çok şey öğrenicem sizlerden :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonunda 55q60r samsung modelini vatandan 5670 tl aldim bilgilendirmeler icin tesekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abyss01 -- 30 Mayıs 2020; 0:49:41 >
  • Şuan vatanda 4200e Vestel 65inc TV var kaçırma derim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha elime ulaşmayan 49q60r 250 tl indirime girdi vatan mm ve amazonda bende tekrar sipariş verdim ilkini iade edeceğim yılan hikayesine döndü bu iş
  • bLind kullanıcısına yanıt
    valla senin gibi herkes yapsa satıcılar isyan ederdi

inceledikçe tv alamazsın, kafan daha çok karışır...allah kolaylık versin...
  • yimust kullanıcısına yanıt
    Elime geçmeyen ürüne 250tl neden fazla vereyim amazon ile görüştüm farkı iade etmiyor. İade et tekrar al diyor bende öyle yaptım. Ama bu olay başına gelip kartında limiti olmayanlar madur olmuşlar hep o durum kötü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Cok kararsiz kaldim, 10800 e 65q70 mi aliyim yoksa, 14bine 65xg9505 mi, evdeki tvlerin hepsi sony, samsung alip pisman mi olurum acaba diye dusunuyorum
    Almisken airplay 2 de olsun istiyorum, 65xf i bende dusundum ama kararsizim genede, evde apple ekosistemi var herkes kullaniyor.

• 55 inç tv bakıyorum. Ses kalitesi ve ışık vurunca görüntü bozulmaması benim için önemli 2 konu. Onun dışında çok anlamam. Fiyat limiti 6 gibi ama 7 ye kadar çıkabilirim. Uydudan çok smart tv özelliği kullanılacak

• karti K kullanıcısına yanıt
    hocam aşağıdaki linki incele, airplay ın Sony ile ilgili uygulamaları var,
    https://www.airbeam.tv/mirror-iphone-ipad-screen/sony/
    55Q60 gerçek 100 hz değil mi ya 🤔
    Ben de 49Q60 yerine hep 55Q60 istiyordum gerçek 100 hz diye..
    Büyük hayal kırıklığına uğradım şimdi..

• spasticusvuju S kullanıcısına yanıt
    arkadaşım ses kalitesi derken hangi tv olursa olsun fazla seste verim alamazsın, ben xf9005 i 5+1 sessistemimle kullanıyorum, amfim pioonner 920, kule hoparlörlerim var, mükemmeliyetlik böyle olur, onun haricinde tv deki sesi düşünme.
    6.000 lirayı tv ye verme, üzerine birazdaha koy taha tatminkar bir tv al, buda xf90 veya q70 olabilir..
    xf9005 de android var, samsungda tizen işletim sistemi, xf9005 te Türkçe destekli sesli kumanda var,sony in en iyi panellerinden birene sahip, samsungta türkçe destek yok...bunun gibi özellikler, bilmem sizi bağlarmı o ayrı konu.
    ben forma xf90 dan çekmiş olduğum görüntüleri koydum, q70 kullanıcısı varmı bilemiyorum onlardanda görüntü olsa tv alacak arkadaşlara fikir verir diye düşünüyorum....
  • drangela61 D kullanıcısına yanıt
    dostum link aşağıda; incelersen anlarsın....
    birde dled (direkled)değil,edgeled, internetten araştır dled nedir, edgeled nedir diye...
    https://www.displayspecifications.com/en/model/2b52184d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yimust -- 30 Mayıs 2020; 1:41:55 >
    siz ne anladınız hocam o linkten? bizede anlatırmısınız..sadece yenileme hızı 48-120hz yazıyor siz tv 48hz diyorsunuz yazılımla 120hz oluyor diyorsunuz bununla alakalı açıklamayı gösterirmisiniz yada tek bir kaynak gösterirmisiniz..size durumu anlatıyorum bu konuda bilgi sahibi olmadığınız halde insanları yanlış yönlendirmeye devam ediyorsunuz...
  • spasticusvuju S kullanıcısına yanıt

burda kimseyi dinlemeyin her önüne gelen bişey söylüyor..en basit anlayacağınız yöntemi söylüyorum tv nin motion ayarlarına giriyorsunuz önünüze iki seçenek çıkıyor titreme ve bulanıklık ayarı bu iki ayar sadece 100hz tv lerde çıkar 50hz tv lerde ise sadece titreme ayarı olur bu kadar basit..
  • abyss01 A kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam
  • Omer1903bjk O kullanıcısına yanıt
    rica ederim hocam umarım memnun kalırsınız
    İnsallah hocam :)

• Şu forumdaki en mantıklı ve tarafsız yorumları yapan RNNN hoca gibime geliyor. Ayrıca sabrı için de tebrik ediyorum:)

Hocam 55q60 dan zorla 55q70 e çıktım fırsat bekliyorum.
    Siz genelde q70 i pek önermiyorsunuz bu fiata sizce ne kadar olması gerekir.

• 
Sayfa: önceki 28072808280928102811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.