Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
88.168
Cevap
1.337
Favori
4.695.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26292630263126322633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sürekli 5 Metre mesafeden kullanımda 55 ekran küçük kaçabilir. Kararı siz verin hocam bütçe meselesi sonuçta bunlar aradaki fiyat farkı malesef çok fazla
    55Q70 7500 TL civarı alınabiliyor iken 65 ekran 11 Bin TL den aşağı görmedim ben
  • Selamlar internet üzerinden tv hangi satıcılardan alınabilir sıkıntısız ve satış sonrası destek için. 55q60 modeli için genelde hepsiburada, trendyol, amazon için kendileri dışında satıcılar var. Sizler nerden nasıl aldınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony android tv ile kullanabileceğim akıllı kumanda önerebilir misiniz? Touchpadli vs olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromosty

Hocam o kadar büyük aramıyorum

LG 43UM7450PLA

Bu model nasıldır? Tv'ye telefondan görüntü aktarımı yapmak istiyorum. Oyun vs oynanmayacak. Bu modelde görüntü aktarımı yapabilir miyim?
    Hocam bu modelde başarılı isterseniz bu modelin 1 üst seri modeli var onu tavsiye ederim.
    LG 43UM751
    Bu modeli inceleğin hocam
  • Merhaba
    3 / 3.5 metreden izleyecegim 65 veya 70 inch tv bakiyorum
    6200 TL ' ye kadar önerisi olan varmidir ??

• 2020 model q80t, 2019 model q80r dan daha ucuz ? Acaba özellikleri dahamı düşük yoksa pazarlama stratejisi mi?

• eko.ekrem E kullanıcısına yanıt
    Q80T nerede satılıyor ki
  • joof kullanıcısına yanıt
    Hocam abd sitesihttps://www.samsung.com/us/televisions-home-theater/tvs/qled-4k-tvs/55-class-q80t-qled-4k-uhd-hdr-smart-tv-2020-qn55q80tafxza/ dolar bazında karşılaştırma yaptım. Q80t ucuz . Q80r pahalı? Acaba q7fn ile q70r mevzusunamı döncek olay?

• eko.ekrem E kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum hocam bize bu model gelirse daha pahalı olacağı kesin ama
    özelliklerine baktım bir fark göremedim. sadece kimisi tek hdmi portunun 2.1 olduğundan bahsediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eko.ekrem

2020 model q80t, 2019 model q80r dan daha ucuz ? Acaba özellikleri dahamı düşük yoksa pazarlama stratejisi mi?
    Ne yazık ki özellikleri daha düşük çıktı
  • bugra_091 kullanıcısına yanıt
    Saticilarin ismini nette arastirin hocam, cogu yetkili bayi, oyle olanlari tercih edin, gonderilecek urunun bilgilerin yetkili distributor garantili (sizin durumunuz icin samsung turkiye garantili) yazdigindan emin olun, bir sikinti olursa iade edersiniz zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eapantherea -- 29 Mart 2020; 0:11:44 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Su tarz air mouse ve klavyeli bir model isinizi gorur hocam, kumandanin sinyaliyle eslestirilip kullaniliyor diye biliyorum, orjinal markasi wechip, ustunde yazmayanlar nasil oluyor emin degilim, youtube da videolari var oradan biliyorum ben de

https://urun.n11.com/klavye-ve-mouse/w1-android-tv-box-pc-laptop-klavye-kumanda-mini-air-mouse-24g-P344095294

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eapantherea -- 29 Mart 2020; 0:18:19 >
  • can | aky C kullanıcısına yanıt
    O fiyatlara 65” tv lerde goruntu kalitesinden baya feragat etmis olursunuz, butceyi 9-9.5 lara kadar zorlayabilirseniz 65xf9005 tavsiye ederim

• eapantherea kullanıcısına yanıt
    Tesadüf o ki 1-2 saat önce sipariş verdim bile bu modelden

Hocam cevabınız için çok teşekkür ederim, peki yetkili bayi olduğunu teyit etmeye gerek var mı? Varsa nasıl teyit ederim. Internetten alışveriş yapıyorum ama daha önce hepsiburadayla bir monitör konusunda sıkıntı yaşadım, tvler de hassas olduğu için ondan tereddütlüyüm.

• Hayirli olsun, deneyiminizi paylasirsiniz bizlerle... Wechip yazani mi yazmayani mi siparis verdiniz?

• bugra_091 kullanıcısına yanıt
    Hocam mesela turkuaz ve avrupa yetkili samsung bayisi, isimlerini arattiginizda cikiyorlar genellikle.. Tel numarasi olan bir yerse arayip konusursunuz, ne kadar surede kargolanir vs. diye.. Ayrica satin aldiginiz platformdaki satici puanlarini kac alisveris uzerinden aldigini vs. inceleyin... Yetkili bayi/satici olmayan yer size resmi garantili urunu satamaz oyle bir durum var o yuzden onemli...

Daha once yasadiginiz sorun nasil olmustu? Internet alisverisinde her turlu iade almak zorundalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eapantherea -- 29 Mart 2020; 1:19:33 >
    Valla bunu aldım hocam. Yazanla yazmayan arasında ne fark var bilmiyorum dikkat etmemiştim açıkçası

https://m.n11.com/wechip-w1-24g-kablosuz-klavye-air-mouse-P370305841

• Wechip logolu olanlar orjinal oluyor, digerleri cakma... cinliler de ilginc, cakma markalari var, o cakma markanin basarisini gorup onun da cakmasini ureteni var... Inception gibi ic iceler 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eapantherea -- 29 Mart 2020; 1:20:26 >
    Çok teşekkürler hocam bilgiler için dediğiniz gibi yapayım. Samsung monitör almıştım ölü piksel çıktı hepsiburadaya iade ettim, iade almadılar servis raporu istediler 2 hafta ürünü göndermediler. Ürün geldi samsung servisi 3-4 günde yenisiyle değiştirdi.

Geçen sene de direkt yetkili bayiden aileme 55nu8000 almıştım. Ürünü eve servis getirdi, ürünün daha önce açıldığını farkedince yetkili bayi değiştirmişti hemen, sıkıntı olmamıştı.

• 
Sayfa: önceki 26292630263126322633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.