Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2630. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 20 Misafir (8 Mobil) - 15 Masaüstü11 Mobil2 iOS6 Android
5 sn
88.151
Cevap
1.337
Favori
4.693.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 26282629263026312632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.hepsiburada.com/vestel-55u9500-55-139-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV00000PGV80

3k bütçem var biraz büyük ekranlı normal bir tv arıyorum bunun yorumları hoşuma gitti bilenlerin tavsiyesi nedir. Yardımcı olabilir misiniz?
  • senki kullanıcısına yanıt
    Hocam freesync ozelligi olan (en cok buna onem verin degerlendirirken), hdmi 2.1 destekli bir tv bakabilirsiniz.. rtingsde kiyaslayin baktiginiz tvleri ve response timelarini.. hdmi 2.1 henuz cok modelde bulunmuyor, 2020 model tvleri bekleyebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam hayırlı uğurlu olsun güle güle kullanın olursa herhangi bir sorun sıkıntı direk benimle iletişime gecebilirsiniz bilginiz olsun.

Alıntıları Göster
    Kötü şeyleri eleştirdiğimiz gibi iyi yapılan işleri de övmek ve paylaşmak gerekiyor.
    Burak Bey'in yönlendirmesiyle Mysonyshop'dan TV'yi dün öğle saatlerinde ödemesini yaparak aldım. Bugün saat 12'de TV teslim edildi, saat 15 gibi Sony servisi TV'yi kurdu. Eşim bile şaşırdı, ne kadar hızlı oldu bu iş böyle dedi :) Açıkçası bu kadar hızlı teslimat ve kurulum beklemiyordum. Mysonyshop'dan Koray Bey süreç boyunca çok ilgiliydi. Burak Bey ve Koray Bey'e tekrar teşekkür ederim.

• GÖKHANK kullanıcısına yanıt
    Mysonyshop'dan aldım. Sony'nin kendi elemanları getirdi, kargoyla gelmedi. Kutu hasarsız ve kapalı kutuydu.Depodan getirdiklerini söylediler. Normalde internetten bu tip elektronik eşya almaya çok karşıyım ama karşımda hep muhatap olabileceğim biri olduğu için güvendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eapantherea

Guzel fiyat, guzel urun hayirli olsun tekrardan
    Teşekkür ederim hocam...
  • gönlüme ve cebime su serptiniz tekrar teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkerSF

gönlüme ve cebime su serptiniz tekrar teşekkürler
    Hocam rica ederim aldınız mı ürünü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fikretd

Kötü şeyleri eleştirdiğimiz gibi iyi yapılan işleri de övmek ve paylaşmak gerekiyor.
    Burak Bey'in yönlendirmesiyle Mysonyshop'dan TV'yi dün öğle saatlerinde ödemesini yaparak aldım. Bugün saat 12'de TV teslim edildi, saat 15 gibi Sony servisi TV'yi kurdu. Eşim bile şaşırdı, ne kadar hızlı oldu bu iş böyle dedi :) Açıkçası bu kadar hızlı teslimat ve kurulum beklemiyordum. Mysonyshop'dan Koray Bey süreç boyunca çok ilgiliydi. Burak Bey ve Koray Bey'e tekrar teşekkür ederim.

Alıntıları Göster
    Hocam güzel günlerde kullanın olursa herhangi bir sorun sıkıntı direk benimle iletişime gecebilirsiniz.

• Henüz almadım ama en azından neyi alacağım netleşti... bir aksilik olmazsa 15 güne kadar alırım. Dışarı çıkabikirsek son kez yerinde görmek istiyorum.. :)

• quote:

Henüz almadım ama en azından neyi alacağım netleşti... bir aksilik olmazsa 15 güne kadar alırım. Dışarı çıkabikirsek son kez yerinde görmek istiyorum.. :)
    Hocam bu gidişle heryer 1 ay daha kapalı kalaçak bilginiz olsun.
    Hayırlısı diyelim başarılı ürün memmun kalırsınız.
  • Hakkımızda hayırlısı diyelim... ilginize tekrar teşekkür ederim...

• 3000-3500 liraya alınabilecek en iyi televizyon hangisidir yardımcı olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromosty

3000-3500 liraya alınabilecek en iyi televizyon hangisidir yardımcı olabilir misiniz?
    Hocam
    LG 50UM7450
    Bu modeli inceleğin tavsiye ederim.
  • quote:

Hakkımızda hayırlısı diyelim... ilginize tekrar teşekkür ederim...
    Hocam rica ederim almadan bana sorun fiyatta olacak birşey varsa yardımcı olurum
  • Tabiki, sizin yeriniz neredeydi acaba...

• quote:

Tabiki, sizin yeriniz neredeydi acaba...
    Hocam ANKARA da mağzalarımız TÜRKİYE heryerine kargo yapıyoruz 1 gün sonra teslim oluyor,
    LG SHOP mağza ve,
    SONY CENTER mağzalarımız var hocam
  • Hocam o kadar büyük aramıyorum

LG 43UM7450PLA

Bu model nasıldır? Tv'ye telefondan görüntü aktarımı yapmak istiyorum. Oyun vs oynanmayacak. Bu modelde görüntü aktarımı yapabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eapantherea

Hocam freesync ozelligi olan (en cok buna onem verin degerlendirirken), hdmi 2.1 destekli bir tv bakabilirsiniz.. rtingsde kiyaslayin baktiginiz tvleri ve response timelarini.. hdmi 2.1 henuz cok modelde bulunmuyor, 2020 model tvleri bekleyebilirsiniz
    Hocam selam, tavsiyeleri cebe attım. Lakin 2.1 Hdmi 2020 modeller cep yakar mı? Şu anda bile 15-20k larda üst seviye tv ler? Yine o fiyatlarda olacaksa bışuna beklemiş olmayayım? Çünkü bir tv ye o kadar para veremem açıkçası. Şuan arkadaşların tavsiyesi üzerine Q70 serisini inceliyorum, sizin bahsettiğiniz özellikleri kontrol edeceğim.

@Joof
    Hocam selam, şuan Q70 serisine yakın duruyorum. Kullanım olarak min2, maks 5metre olacak. Biraz daha bütçeyi zorlayıp 65” alsam pişman olur muyum acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senki -- 28 Mart 2020; 20:31:41 >
    Hocam 3-4 metre arası seyredicekseniz 65q70 alacağınıza üst model 55q80 alın kesinlikle.

Hocam lg b9 oledde hdmi 2.1 var fakat freesync yok... q70 de freesync mevcut.. Butceyi zorluyorsaniz q80 tavsiye ederim, her acidan tatmin edecek bir cihaz olur q70 e kiyasla ki gaming icin piyasadaki en iyi cihazlardan biri. Ayrica, buyuk boyut hic bir zaman pisman etmez ondan da emin olun... Su videoyu izleyin 😅

https://www.youtube.com/watch?v=HuVHUwMHgwc&feature=youtu.be

Ote yandan 2020 serisinde hangi modelde 2.1 olur hangisinde freesync olur, her ikisini de barindiran model bulunur mu o da muamma ve elbette fiyatlar daha yuksek gelir (ve her gecen yil ayni seri modellerin kalite olarak kirpildigi gercegi de var). Ornegin samsung usb 3.0 portu gibi artik standart olmasi gereken bir seyi dahi koymuyor modellerine, belki bu bahsettigim sekilde tv ler 2021 de tam olarak bazi modellerde gelebilir.. Ama yeni modeller gelince eski modellerin de fiyatlarinda gerileme-kampanya olur...

• 
Sayfa: önceki 26282629263026312632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.