Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: baymore , bilgennyk , r-dogan , r-dogan , khanbee Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 13 Misafir - 15 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
88.201
Cevap
1.336
Favori
4.697.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
25. Sırada  bugün en iyi #14
Sayfa: önceki 26232624262526262627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En son care geri gonderim yapacagim fakat o 5 piksel yasal siniri 5-6 yil once kalkti diye biliyorum, sadece 1 piksel bile olu olursa urun defolu sayiliyor ve degisim hakkina sahibim diye biliyorum.

Bilgilendirmeniz icin sagolun son care geri iade.. Fakat iade ettigimde bu cihazi servis acti-kurdu vs. kopukleri zarar gordu, diyelim ki iade ettim, iade de sikinti cikar mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eapantherea kullanıcısına yanıt
    Hocam iade durumunu ogrenmek icin satin aldigim firmayi aradim, bize iade yapamazsiniz bundan sonrasi tamamen serviste diyor servis degisim ve iadeye karar vermezse biz iade almayiz diyor, benim bildigim internet alisverisinde kosulsuz iade yok mu? N11 bana parami her turlu geri iade etmesi gerekmez mi? Hele ki burada ayipli-defolu bir urun durumu var.

Ins servis degisime karar verir de sikinti yasamam su iade ile ilgili vs. Tuketici hakem heyetiyle vs. ugrasmak istemiyorum...

İnternet üzerinden aldığın ürünü 14 gün içerisinde kesinlikle iade hakkın var.
    N11 üzerinden başlatabilirsin bu süreci.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ANDUIN1 -- 25 Mart 2020; 15:19:31 >
    canlıdan kastınız nedir hocam
    Geçmis olsun hocam benzer süreçleri yaşayan insanların konularıni okumuştum bir zamanlar, 14 gün iade hakkınız var satıcı yokuşa sürerse dava açmanız gerekiyor biraz meşakkatli bir süreç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vesteldeki karma panel olayı nedir ya ? maliyet kısmak için herhalde, bu durumda direkt IPS olandan daha kötü performans verir diye yorumluyorum.

fakat 6 yıl önceki 43 LG IPS ye göre 50UD9180 4K modeli daha kötü olur mu acaba ? aynı olsun daha kötü olmasın ona da razıyım parasına göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Mart 2020; 16:12:56 >
  • Darth_AbYss D kullanıcısına yanıt
    https://www.rtings.com/tv/tools/compare/sony-a8g-vs-lg-b9/846/915

Tercih oled panelse, lg her zaman daha mantikli secim olacaktir.. Tabi android seven birisiyseniz mecbur sony almalisiniz... Yine de secim sizin, sony de gayet iyi cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eapantherea -- 25 Mart 2020; 16:19:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eapantherea

Eger ips panel tercih edecekseniz, lg tercih edebilirsiniz, sony deki ipsler dusuk seviye urunler.. Va panelde butceyi artirirabiliyorsaniz q80 artiramiyorsaniz xf9005 veya q70, butceyi artiriyor fakat android ve dolby atmos-vision destegi istiyorsaniz xg95 (rtings de x950g) tercih edebilirsiniz...
    Hocam şu linkten bir inceleme izledim.https://www.youtube.com/watch?v=A8JNaJLAlv4&feature=youtu.be
    Burda q70 Samsung ile xg8596 kıyaslanıyor. Ips vs VA olarak da bakabiliriz sanırım duruma. Velhasıl, buradaki hareketli sahnelerde Ips öne çıkıyor. Dediğim gibi, Va panelin diğer tüm avantajlarının farkındayım. Ama benim için en önemli etmen olan Futbol maçını, Ips daha iyi gösterecekse, Ips daha iyidir.

LG önerilerine de açığım. 65'' olması ve 9000 civarında olması halinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ktfark -- 25 Mart 2020; 16:20:49 >

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    hocam tam olarak hangi modelleri yorumladığınızı anlayamadım direkt ips derken o kısmıda anlamadım :)
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    LG 42LA691S var IPS panel 5 6 yıl önceki model

Vestel 50UD9180 almayı düşünüyorum pişman eder mi acaba görüntü keskinliği ve kalitesi olarak LG ye göre :)

vestellerde kullanılan ips paneller %90 rgbw dizilim olan giriş seviye ips ler bunlarıdna renk keskinlik gibi problemleri var içindeki panelin tam olarak ne olduğunu bilmeden kimse bişey diyemez bu konuda hocam :)
    Heh işte sormak istediğim tamda buydu gittim gördüm zaten görüntü yapaydı ben LG, Samsung görüntü keskinliğine alıştım o zaman şimdilik idare bir Axen alıp ileride 5 civarı para verip sağlam bir şey alacağız, teşekkürler cevaplar için.

hocam sizin amacınız ekran büyütmekmi
    Aynen ama kendi evime kaliteli alırım şuan 2. bir tv lazım kullanılması için o yüzden belki yükseltirim dedim ama bütçe max 3 lira bir bakayım dedim iyi bir şey yok, ileride gene LG IPS Nanocell patlatırım seneye falan.

• quote:

En son care geri gonderim yapacagim fakat o 5 piksel yasal siniri 5-6 yil once kalkti diye biliyorum, sadece 1 piksel bile olu olursa urun defolu sayiliyor ve degisim hakkina sahibim diye biliyorum.

Bilgilendirmeniz icin sagolun son care geri iade.. Fakat iade ettigimde bu cihazi servis acti-kurdu vs. kopukleri zarar gordu, diyelim ki iade ettim, iade de sikinti cikar mi?
    Hocam 15 gün koşulsuz iade seceneğiz var işleyiş nasıl aldığınız yer ile görüşme yapın hocam.
  • Hocam dediginiz gibi 5 piksel alti olu pikseli kabul etmiyoruz dediler. Eger canli piksel olsaydi degisim kabul ederdik ama olu de 5 e kadar biz degismeyiz dediler.. Seytan diyor zaten karantinadayiz isyeri tatil oldu ugras sunlarla ver tuketici hakem heyetine... Peder de birak kalsin sanki yeni siparis verecegin hatasiz mi olacak onda da sikinti cikacak dedi iade etmeme bile engel oldu...

Normalde arastirdim dediginiz gibi n11 her turlu iadeyi alip parayi bana oduyormus.. Urun defolu bile olmasa, begenmedigim icin bile geri gonderme hakkina sahipmisim... Fakat firmaya yazik oluyormus, adama acilmis ve defolu urun gidiyor ve urunun arkasinda samsung turkiye de durmuyormus... Yazik vallahi, en azindan bir aksesuar hediye verselerdi ben razi gelecektim cihaza...

• quote:

Hocam dediginiz gibi 5 piksel alti olu pikseli kabul etmiyoruz dediler. Eger canli piksel olsaydi degisim kabul ederdik ama olu de 5 e kadar biz degismeyiz dediler.. Seytan diyor zaten karantinadayiz isyeri tatil oldu ugras sunlarla ver tuketici hakem heyetine... Peder de birak kalsin sanki yeni siparis verecegin hatasiz mi olacak onda da sikinti cikacak dedi iade etmeme bile engel oldu...

Normalde arastirdim dediginiz gibi n11 her turlu iadeyi alip parayi bana oduyormus.. Urun defolu bile olmasa, begenmedigim icin bile geri gonderme hakkina sahipmisim... Fakat firmaya yazik oluyormus, adama acilmis ve defolu urun gidiyor ve urunun arkasinda samsung turkiye de durmuyormus... Yazik vallahi, en azindan bir aksesuar hediye verselerdi ben razi gelecektim cihaza...
    Hocam tercih sizin bazen acıdınmı acınacak hala gelıyor aldığınız firma başka bir müşteriden alıp size göndermeğini nerden bılıyorsunuz?

Hayırlı olsun güle güle kullanın hocam o şekilde kabul ettim kullancam dıyorsunuz.

• https://www.vatanbilgisayar.com/philips-55pus7504-55.html#

https://www.vatanbilgisayar.com/philips-55pus7304-55.html

Hangisi daha iyidir ? Veya farklı bir marka bu fiyatlarda ne önerebilirsiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mackali6161 M kullanıcısına yanıt
    ben bu sıralar bunu inceliyorum ama burada daha bilgili kişiler var.
    https://www.vatanbilgisayar.com/samsung-ue-50ru7440-50-125-cm-4k-uhd-smart-tv-dahili-uydu-alici.html
  • Samsung 55Q60R ve Sony KD-55XG8096 arasında kaldım samsung 100hz
  • 
Sayfa: önceki 26232624262526262627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.