Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (2392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: QRX Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 23 Misafir (5 Mobil) - 19 Masaüstü5 Mobil2 Android
5 sn
88.274
Cevap
1.339
Favori
4.700.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 23902391239223932394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kesinlikle doğru söylüyorsunuz.benim anlamadığım birde şu var arada bir kaş arkadaş çıkıp nanocell ıps tv leri öve öve bitiremiyor bu anlaşılır gibi birşey diğil. bu panelde okadar çok sorun var ki anlat anlat bitmez emin olun ki eski lcd tv ler bile bu lpc den çok çok iyidir.
    şu anda başımıza iş aldık servis gelecek te değişim vereçek te değiştirceğiz yada para iyadesi olacakmış duyda inanma ! bakalım sonuç ne olacak ve birde şöyle bir durum var para iadesi olursa alınacak sorunsuz bir tv yok !
  • mrt-34 kullanıcısına yanıt
    bu konuda böyle şeyler yazmayın hocam taşlanırsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt-34

kesinlikle doğru söylüyorsunuz.benim anlamadığım birde şu var arada bir kaş arkadaş çıkıp nanocell ıps tv leri öve öve bitiremiyor bu anlaşılır gibi birşey diğil. bu panelde okadar çok sorun var ki anlat anlat bitmez emin olun ki eski lcd tv ler bile bu lpc den çok çok iyidir.
    şu anda başımıza iş aldık servis gelecek te değişim vereçek te değiştirceğiz yada para iyadesi olacakmış duyda inanma ! bakalım sonuç ne olacak ve birde şöyle bir durum var para iadesi olursa alınacak sorunsuz bir tv yok !
    Ben olacakları söyleyeyim, servis gelecek mahsus TRT 4K 'yı açacak işte bak çok güzel gösteriyor hiçbir şey yok diyip gidecek. Çok cırlarsanız belki şansınız var, mümkünse para iadesi seçeneğini zorlardım ben olsam. Dediğiniz gibi sorunsuz TV yok özelikle paneller görüntü olarak değil ama yapı olarak teknoloji olarak çok uyduruk, umarım süreç istediğiniz gibi tamamlanır.

• quote:

Orijinalden alıntı: RNNN

bu konuda böyle şeyler yazmayın hocam taşlanırsınız
    gerçek bu ama ! insanlar okadar para verdikten sonra bunu kabul etmek istemiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Novagate

Ben olacakları söyleyeyim, servis gelecek mahsus TRT 4K 'yı açacak işte bak çok güzel gösteriyor hiçbir şey yok diyip gidecek. Çok cırlarsanız belki şansınız var, mümkünse para iadesi seçeneğini zorlardım ben olsam. Dediğiniz gibi sorunsuz TV yok özelikle paneller görüntü olarak değil ama yapı olarak teknoloji olarak çok uyduruk, umarım süreç istediğiniz gibi tamamlanır.

Alıntıları Göster
    servisten önce inşallah merkez onaylar iade yi lg merkez le görüştüm durumu anlattım mail attım fotoğrafları yaklaşımları daçok iyiydi inşallah işim servise kalmaz çünki lg yi aramadan önce serviz aradı sizin tv yi biz kurduk tv de sorun yok dedi telefondan anladı yani sorun olmadığını işim servise kalırsa kavga çıkar herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrt-34

kesinlikle doğru söylüyorsunuz.benim anlamadığım birde şu var arada bir kaş arkadaş çıkıp nanocell ıps tv leri öve öve bitiremiyor bu anlaşılır gibi birşey diğil. bu panelde okadar çok sorun var ki anlat anlat bitmez emin olun ki eski lcd tv ler bile bu lpc den çok çok iyidir.
    E SEN MAGAZALARA GİTİİGİNDE İPS OLAN TVLERİN KARANLIK OLDUGUNU GÖZÜNLEE GÖRMEDİNMİ..KONSTRASTLARININ BENİM 10 SENELİK LEDLERİ ÖLMEYE BAŞLAYAN SAMSUNG 46 D 6000 MODELİYLE AYNI OLDUGUNU GÖRDÜGÜMDE BEN İPS DEN VAZGEÇMİŞTİM..İPS PANELLER SANKİ 10 SENELİK LEDLERİ ÖMRÜNÜN SONUNA GELMİŞ TVLERE BENZİYOR HİÇMİ GÖRMEDİN KARANLIK OLDUKLARINI..SANKİ 10 SENELİK KULLANILMIŞTA LEDLERİ YAVAŞ YAVAŞ SÖNMEEYE BAŞLAMIŞ TVLER GİBİLER..BEYAZLARI MAVİ GÖSTERİYOR İPS PANELLER SİZ HALA NEDEN BAHSEDİİYORSUNUZ..SİYAHLARA GİRMİYORUM BİLE...YAZIK DALLASIN ÇÖP İPS DEDİGİ KADAR HATTA FAZLASIDIR..MÜHENDİS HALA DAHA İPS LERİ ÖVÜYOR YA HE HE...İPS DAHA İYİ SİZİN DEDİGİNİZ OLSUN..

• Şahsen bende Philips the one serilerindeki HDR renk problemi (yazılımsal muhtemelen) ile kasa ve ayak arasının çok dar olmasından dolayı siparişi iptal etmiştim.
    LG WEBoS arayüzünün çok seri kumandasının çok işlevsel olmasından dolayı sm8000-8200 modellerine bakmaya başlamıştım.

Her zaman 4k video/ 4k kanal seyretme şansımız yok.çoğu zaman youtube ve uyduda normal kanallarda seyredilebilicek.

media markette lg sm8200 model internete bağlı olan bir cihazda youtube 1080p bir video açayım dedim. görüntüye 10 saniye tahammül edemedim açıkçası.
    Çamur desem çamura hakaret. bu kadar kötü olacağını düşünmemiştim.

Philips the one 58 inçh va paneli yerinde birçok video ile deneme şansım olmuştu. kesinlikle vasat videoları işlemede çok daha iyi bir tercih olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10vil

E SEN MAGAZALARA GİTİİGİNDE İPS OLAN TVLERİN KARANLIK OLDUGUNU GÖZÜNLEE GÖRMEDİNMİ..KONSTRASTLARININ BENİM 10 SENELİK LEDLERİ ÖLMEYE BAŞLAYAN SAMSUNG 46 D 6000 MODELİYLE AYNI OLDUGUNU GÖRDÜGÜMDE BEN İPS DEN VAZGEÇMİŞTİM..İPS PANELLER SANKİ 10 SENELİK LEDLERİ ÖMRÜNÜN SONUNA GELMİŞ TVLERE BENZİYOR HİÇMİ GÖRMEDİN KARANLIK OLDUKLARINI..SANKİ 10 SENELİK KULLANILMIŞTA LEDLERİ YAVAŞ YAVAŞ SÖNMEEYE BAŞLAMIŞ TVLER GİBİLER..BEYAZLARI MAVİ GÖSTERİYOR İPS PANELLER SİZ HALA NEDEN BAHSEDİİYORSUNUZ..SİYAHLARA GİRMİYORUM BİLE...YAZIK DALLASIN ÇÖP İPS DEDİGİ KADAR HATTA FAZLASIDIR..MÜHENDİS HALA DAHA İPS LERİ ÖVÜYOR YA HE HE...İPS DAHA İYİ SİZİN DEDİGİNİZ OLSUN..

Alıntıları Göster
    Benimle dalaşan haklı olduğumu bile bile her türlü iftirayı atanlara devamlı şu cümleyi kullanırım;
    "Şimdiye kadar tek tek dediğim yere geldiniz ve geleceksiniz"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dallass -- 17 Aralık 2019; 22:43:29 >

• 3000 liraya 4K 108 (43 inç mi oluyor) TV tavsiyesi istiyorum, wifi ve dahili uydulu, ikinci elde bakabilirim.
    https://www.epey.com/televizyon/philips-43pus6504.html
    Epey.com daki puanlamalar ne kadar kaliteyi gösteriyor.
    https://www.epey.com/televizyon/e/YTozOntzOjU6ImZpeWF0IjthOjI6e2k6MDtzOjE6IjAiO2k6MTtzOjQ6IjMwMDAiO31pOjExOTthOjI6e2k6MDtzOjI6IjQ4IjtpOjE7czozOiIyMTgiO31pOjExODthOjI6e2k6MDtzOjI6IjQzIjtpOjE7czoyOiI0MyI7fX1fczo5OiJwdWFuOkRFU0MiOw==/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sys123 -- 17 Aralık 2019; 23:46:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sys123

3000 liraya 4K 108 (43 inç mi oluyor) TV tavsiyesi istiyorum, wifi ve dahili uydulu, ikinci elde bakabilirim.
    https://www.epey.com/televizyon/philips-43pus6504.html
    Epey.com daki puanlamalar ne kadar kaliteyi gösteriyor.
    https://www.epey.com/televizyon/e/YTozOntzOjU6ImZpeWF0IjthOjI6e2k6MDtzOjE6IjAiO2k6MTtzOjQ6IjMwMDAiO31pOjExOTthOjI6e2k6MDtzOjI6IjQ4IjtpOjE7czozOiIyMTgiO31pOjExODthOjI6e2k6MDtzOjI6IjQzIjtpOjE7czoyOiI0MyI7fX1fczo5OiJwdWFuOkRFU0MiOw==/
    EE.BİLADER SENİN SAMSUNGLARDA.. 8. 10 BİNLİRA FİYAT ÇEKİYORLAR.. GÖTÜ BOKLUQ 60 BİLE 6.500 TL.. HEM MALZEMENİN İÇİNDEN ÇALMIŞ SAMSUNG HEMDE DELİ GİBİ FİYAT YÜKSELTMİŞ..5.6 BİNLİRA PARAM VAR SAMSUNG ÜST SEVİYE BİR MODEL CİHAZ ALAMIYORUM.. İLLA GİDİP 6. BİNLİRAYI ÇÖPE ATIPP Q 60 MI RU 7400 NÜ MÜ ALAYIM.. SAMSUNGUN SINIFTA KALDI BU SENE.. ODA GİTSİN PREMİUM MÜŞTERİLER BULSUN KENDİNE ..BİRİNİ AL DİGERİNE VUR AYNI BOKUN LACİVERTİ..

• quote:

Orijinalden alıntı: dallass

Benimle dalaşan haklı olduğumu bile bile her türlü iftirayı atanlara devamlı şu cümleyi kullanırım;
    "Şimdiye kadar tek tek dediğim yere geldiniz ve geleceksiniz"

Alıntıları Göster
    EE.BİLADER SENİN SAMSUNGLARDA.. 8. 10 BİNLİRA FİYAT ÇEKİYORLAR.. GÖTÜ BOKLUQ 60 BİLE 6.500 TL.. HEM MALZEMENİN İÇİNDEN ÇALMIŞ SAMSUNG HEMDE DELİ GİBİ FİYAT YÜKSELTMİŞ..5.6 BİNLİRA PARAM VAR SAMSUNG ÜST SEVİYE BİR MODEL CİHAZ ALAMIYORUM.. İLLA GİDİP 6. BİNLİRAYI ÇÖPE ATIPP Q 60 MI RU 7400 NÜ MÜ ALAYIM.. SAMSUNGUN SINIFTA KALDI BU SENE.. ODA GİTSİN PREMİUM MÜŞTERİLER BULSUN KENDİNE ..BİRİNİ AL DİGERİNE VUR AYNI BOKUN LACİVERTİ..

• 10vil 1 kullanıcısına yanıt
    aynen dediğin gibi kardeşim lcd tv lerin led ömrü bitmiş gibi. ben magzaya gittiğim de demo görüntüler oynuyordu tabi biliyorsunuz ki onlarda jilet gibidir sonra flaştan normal bir tv yayını açtırdım o an fena diyil gibiydi arada muhabbette sıkı olunca çok dikkat etmedim gaflete geldim biraz ve içimden de ne kadar kötü olabilir ki sonuçta son teknoleji diye düşündüm ama kesinlikle bu nanocell saçmalığını tafsiye etmiyorum eyer para iadesi olursa direk gidip bir tane normal uhd led alacam
  • mrt-34 kullanıcısına yanıt
    Umarım deği?im kararı çıkar...ben lg servisi ve genel merkezi ile 10 adet ölü piksel kabul ettirene kadar...iade ettim... Ve bütceme göre direk led VA panel olan philips 58pus7304 aldım bekliyorum... Kesinlikle tepkisiz kalmayın... Biraz bastırın...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam philips 43bdl4012 nasıldır, bu led tv değil led monitörmüş. Uydu alıcım var ayrıca tv box da var yani smart tvye ya da uydulu tvye ihtiyacım yok. Bu model vatanda 1700e düşmüş + ziraat kampanyasıyla daha da uyguna gelecek. Bu modelin görüntüsü iyi midir acaba, bir de monitör olmasının bir dezavantajı var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: 10vil

Alıntıları Göster
    Aman hocam Samsung'a laf atılmaz bu forumda napıyorsunuz? Sonra nasıl satış yapacaklar? Plastik kasalı,codec çözemeyen yan açıdan leş ürünlerini "detaycı kullanıcı" diye algı yaratarak millete 8-9 k'ya nasıl satsınlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr.pupa -- 18 Aralık 2019; 9:59:28 >

• Eski defterler açılmış ama bana yardımcı olan çıkmamış iyi mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sys123

Eski defterler açılmış ama bana yardımcı olan çıkmamış iyi mi
    Televizyonda marka önemli değil panel önemli. Gidip de philipse lgye samsunga boşuna para dökme. Aynı panelleri kullanan Vestel Regal seg jvc Toshiba hi level al aynı görüntü. Evine odana göre mi 43 inç istedin bilmiyorum ama yer sorunu yoksa "en az" 50 inç al.

• _DarkKnight_ kullanıcısına yanıt
    Fiziki mağazalardan almanın avantajı gözünüzle görerek ürünü alıyorsunuz ancak sıkıntısı şu, kurulumdan önce yada sonra iade/değişim isterseniz illaki servis raporu isteniyor. İnternet üzerinden almanın avantajı 14 gün içinde ürüne zarar vermemeniz şartıyla sorgusuz sualsiz her türlü iade hakkına sahipsiniz, dezavantajı ise bazen iade ürün gönderilmiş olabiliyorlar. İade de sorun çıkmadığı için dezavantajlı yanı zaman ve enerji kaybınız oluyor.

Yazdığınız modellerin hepside giriş seviyesi modeller. Ben bir kaç model yazayım siz bu modellere bir göz atıp hoşunuza gidene yoğunlaşın.

2019 Samsung 43RU7400
    2019 LG 43UM7450
    2019 Vestel 43UD8200
    2019 Arçelik A43L 8860 5S
  • Romuald9 kullanıcısına yanıt
    XG7096/XG7077 Sony 2019 Led serisinde giriş/alt seviye modeli olup klasik olarak daha kısıtlı teknik ve donanım(işlemci,ram vb.) özelliklere sahiptir. XG7077 ile XG7096 arasında bildiğim kadarıyla görsel farklar(çerçeve rengi, kumanda rengi vs.) dışında hiç bir fark yok.

XG8096ya göre en büyük farkları XG7 modellerinin işletim sistemleri android değil, sadece daha basit tipte Smart arayüzü mevcut. Dolayısıyla diğer üst modellerdeki gibi dışarıdan uygulama(apk) yükleme ve TVye müdahele etme şansınız yok, TVde ne yüklü geliyorsa o yani. Sizin için ne denli önemli bilmiyorum ama bana ilginç geldi XG7 modellerinde Bluetooth da yokmuş.
  • dolcia kullanıcısına yanıt
    TV ve Monitör iki ayrı dünyadır. Oyun monitörleri hariç normal monitörler sabit görüntüler için tasarlanmıştır bu yüzden hareketli görüntülerde performansları düşüktür. Monitör niyetine alacaksan bir şey diyemem ancak TV/Film vb. şeyleri izlemek amacıyla alacaksan alınmaz, 2017 model olması da cabası.

Üstüne 200-300 TL daha koyup güncel bir TV almanız daha mantıklı. Şu 2 modele göz atın;

2019 Vestel 39FD7300
    2018 Samsung 40N5300
  • 
Sayfa: önceki 23902391239223932394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.