Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1857. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: escudo76 , escudo76 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.193
Cevap
1.337
Favori
4.696.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
64. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 18551856185718581859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yoksa indir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com.tr/dp/B07FR4TFTZ/ref=cm_sw_r_cp_ep_dp_vfG8BbSPYRMVE?tag=donanimtr01-21&ie=UTF8&language=tr_TR

Philips 32PFS5803/62

Arkadaşlar bu TV ye bakabilir misiniz öncelikle IPS mi yoksa VA panel mi pek anlamıyorum ben.

TV yi genel tv seyretmek için ve PS4 için kullanacağım şimdi indirime girmiş bunu alsam mı beklesem mi daha iyi fırsatlar çıkar mı bilmiyorum. Ben biraz daha büyük ekran düşünüyordum ama eğer al diyorsanız alırım.

Ama lütfen üstüne şu kadar ekle şunu al demeyin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Yoksa indir
    nasıl yapacam kardeşim.
    webos 4.0 yazılım.
    uygulamalar içinde aradım yok, nasıl yapılıyor ki?
  • emre_virüs kullanıcısına yanıt
    Hocam o ekrana vurduğunda dağılma olması panellerin farklı olmasından kaynaklı biri va panel diğeri ips va panel olan kontrast ve parlaklık olarak çok daha iyi buda tüm görüntüye yansıyor

Diğer renk konusuna gelirsek mağazadaki bütün tv ler ya mağaza ya demo modunda tüm ayarlar arka ışık vs sonuna kadar açık renklerin öyle sulu boya gibi görünme sebebi o samsungta ayarla renkleri düzeltme şansınız var ama lg ips panel ayar yapsanız dahi kontrast ve parlaklığı arttıramazsınız doğru düzgün siyah ve detay göremezsiniz

LG lerin gözünüze güzel gelme sebebide rgbw dizilime uygun demolar oynattırıyorlar lg modellerde ve ips panel olduğu için parlaklık Samsung model kadar yüksek olmadığından lg de mağaza modunda olsa bile samsunga göre daha doğal gösteriyor ama iki tv olması gereken şekilde ayarlarsanız rgb olan Samsungta daha gerçek renkler görürsünüz

Google rgbw yazın yada forumdaki 2017 model lg tv alacakların dikkatine diye bir konu açtım konu bi okuyun derim teknik olarak rgbw dizilimin rgb dizilimden keskinlik ve renk olarak iyi olma şansı yok

• whitebaby kullanıcısına yanıt
    Arama.bolumune digiplay yaz cikar.indirirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronades

Bu model va panel midir?

Alıntıları Göster
    Evet hocam va panel.
    rtings sitesinde belirtiliyor.
    Bende de bu model var. 3300 e n11 den aldım.
  • max 1750 tl olacak şekilde.

82-104 ekran arası fhd(1920x1080) tv önerebilir misiniz ?

tek yaşıyorum akşamları ve hafta sonları için beni 2-3 sene idare etsin yeter.

internette bakıyorum bir ton adını duymadığım firmanın televizyonları var. seg awox axen woon vs vs bunlar güvenilip alınabilecek markalar mı sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Santiago Munez

max 1750 tl olacak şekilde.

82-104 ekran arası fhd(1920x1080) tv önerebilir misiniz ?

tek yaşıyorum akşamları ve hafta sonları için beni 2-3 sene idare etsin yeter.

internette bakıyorum bir ton adını duymadığım firmanın televizyonları var. seg awox axen woon vs vs bunlar güvenilip alınabilecek markalar mı sizce ?
    up aynı durumdayım smart cart curt çok önemli özellikler değil görüntü kalitesi güzel olsun alıcısı içerisinde olsun yeterli
    40-43' arası bir şey uygun olacaktır
  • Schrödinger Kedisi kullanıcısına yanıt
    Seg bir süre kullandım bence alma.Vestel'in yan ürünü olduğu için dandik parçalar ucuz donanımlar kullanarak üretiliyor.kanal geçişleri çok yavaştı insan sinir oluyordu.paraya kıyıp düzgün bir marka tercih et.yıllarca kullanacağın şeyin seni sinir harbine sokmasına gerek yok.abidik gubidik markalardan uzak dur.

• Merhaba,

75 inc boyutunda tv arıyorum. Daha alt boyut düşünmüyorum. Bütcem max 15 bin en son LGSK8100PLA dikkatimi geçti. sizin bir tavsiyeniz varmı.

tşr
  • RNNN kullanıcısına yanıt
    Herkese cevap veriyorsun ama seni etiketleyerek 2 kez soru sordum görmezden geldin. Nedenini anlayamadım. Çok mu zor 2 satır cevap yazmak?

• froster2006 kullanıcısına yanıt
    Dostum fiyat olsun sunduğu özellikler olsun bu modeli tavsiye ederim 23 Kasım hb kampanyasını bekleyip birde özel indirim aldığını görürseniz kaçırmayın.

Tıkla

Son mesajınızı görmemiştim alım yapmışsınız ne diyelim güle güle kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi # Ace # -- 20 Kasım 2018; 1:38:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris007

Arama.bolumune digiplay yaz cikar.indirirsin
    maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

https://forum.donanimhaber.com/cok-mutsuzum-tv-alicam-ama-akil-veren-yok--135918686#135918686

Hadi arkadaşlar bi el atın canlandırın şu konumu :(
    Peki atayım...

1- Madem işin işin içinde oyun varsa, özellikle karanlık sahneler için olmazsa olmaz olan yüksek kontraslı VA panel tercih edilmeli

2- Oyun piyasasının büyük bir hızla 4K'ya kaydığı günümüzde birazda geleceği düşünerek seçilen panel 4K olmalı

Bu Kriterlere ışığıda, bütçeni aşmayacak bir panel:

Vestel 4K 40UB6300

https://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/vestel-4k-40ub6300-102-ekran-led-tv-40-inc-391078572

Ancak benim sana tavsiyem

Beyaz Cuma'da bir indirim yakalarsan

Hem smart hemde dahili wifisi bulunan Vestel 40UD8400 alman olur...

• dallass kullanıcısına yanıt
    Hocam müthişsiniz şu 40UD8400 ı takip edicem fiyatı 2000 e düşse direk alırım diğer üründe ise smart olmadığı için emin olamadım ama onu da düşünücem. Çok teşekkür ederim

40UD8400 ün umarım fiyatı daha da düşer.

Şuan fiyatı 2.200 Sizce bekliyim mi yoksa direk gözünü karart al mı dersiniz ? Daha düşme ihtimali var mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NakeBenihime -- 20 Kasım 2018; 11:31:5 >
  • Merhaba,

Sony xd8505 tv ye sony mdr1000mx2 (bluetooth kulaklık) bağlamaya çalışıyorum. Tv kulaklığı görmüyor.Kulaklığa Tel pc vs anında bağlanıyor.

Tv nin bluetoothunda sorun olduğunu düşünüyorum.Fakat telefonu pc yi görüyor,Kumandasında ki mikrafonda bluetooth ile bağlı enteresan bir durum.

Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim..
  • whitebaby kullanıcısına yanıt
    Tv ayarlarında bölge seçimi olarak Türkiye seçili olması lazım.

Bende webos 3.0 var ve uygulama mağazasında Digiturk Play Plus olarak mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Hocam müthişsiniz şu 40UD8400 ı takip edicem fiyatı 2000 e düşse direk alırım diğer üründe ise smart olmadığı için emin olamadım ama onu da düşünücem. Çok teşekkür ederim

40UD8400 ün umarım fiyatı daha da düşer.

Şuan fiyatı 2.200 Sizce bekliyim mi yoksa direk gözünü karart al mı dersiniz ? Daha düşme ihtimali var mı acaba
    Sık dişini azıcık şurada cumaya ne kaldı

• dallass kullanıcısına yanıt
    Hocam tamamdır :)

Sadece şunu sorucam

Şimdi dediğiniz 4k Vestel 40UD8400 var bu 2.189 tl

Birde 2000 tl civarına çıktım bari diyip gözüme takılan

LG 43LK5900PLA var buda 2.379 TL bu LED ama HDR özelliği var

Ben ps4 Pro kullanıcı değilim PS4 alıcam bunu belirtim öncelikle.

Şu iki TV arasında yine vestel 4k yı mı önerirsiniz ? Yoksa LG Led HDR ı mı ? LG nin sanki özellikleri daha iyi ve daha sağlam bir TV gibi geldi bana ?

Birde sorum şu ben neredeyse hiç 4k yayın izlemiyeceğim ne netflix 4k ile işim var ne de TRT4K ile ne de PS4 Pro ile kısacası 4k yayın kesinlikle TV de kullanmayacağım yine de görüntü kalitesi olarak HD yayınlarda 4k TV daha mı avantajlı ?
  • 
Sayfa: önceki 18551856185718581859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.