Şimdi Ara

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] (1363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yurdakull , çaylak52 , hibo Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
88.204
Cevap
1.336
Favori
4.697.317
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
222 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 13611362136313641365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yayın Kaydetme (PVR) - YOK
  • Periah kullanıcısına yanıt
    Yanlışın var. Siteden kontrol et veya ekran alıntısına iyi bak!...

iyi bak!...
    il seçiyorum kabul ediyor..indirim için değil..sadece kutuyu görerek almak için..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uthec_ -- 27 Şubat 2018; 22:55:48 >
  • %10 500 tl hediye çekini kullanabilmek için 1500 tl lik bir ürün mü almak gerekiyor?
  • ÖNEMLİ DUYURU

Bu gece Teknosa' da yarın sabah 7.00' ye kadar 55MU9000 TV almak isteyenler için büyük fırsat!

Vatan' da fırsatı kaçıranlara bir fırsatta Teknosa' dan!...

Yok eşe dosta yok çoluğa çocuğa sorayım yok görmedim yok duymadım yok bilmem ne Artık bahane üretmeyin ve fırsatı kaçırmayın!...

Samsung 55MU9000' in fiyatı Teknosa' nın sitesinde de 4,999 TL İlaveten şu var; "Bu Ürünü Hemen Satın Al Sepette Anında %10 Hediye Çeki Kazan! O zaman 55mu9000 için fiyat yaklaşık 4,500 TL' ye gelir!...Acil alacaklar için şu an en iyi fiyat bu;

https://www.teknosa.com/urunler/110016110/samsung-55mu9000-55-139-ekran-9-serisi-premium-smart-4k-ultra-hd-led-tv

Neredeyse almayanı dövüyorlar?

Böyle giderse konu başlığını düzeltmek ve (gerçi forumda var ama) Samsung 55mu9000 kullancıları yapmak gerekecek!....

Dallass ve RNNN

Bakın bu akşam 55mu9000 fiyatı Teknosa hediye çekiyle 4,500 TL' ye geliyor. Yarın sabah 7' ye kadar aldın aldın ona göre. Duyuru ve tavsiyenizi yapın. Benden günah gitti!...Daha bu konuya zerre yazmam!!!

• NEWMAN2007 N kullanıcısına yanıt
    Onun için demedim arkadaş mağazadan teslim al yüzde 5 indirim kazan kampanyasından yararlanmak istiyor sandım.
  • Philips 55pos90002 Oled 7600 tl ilk defa bu kadar düşüyor 8000 altını görmemişti.
    Philips 8000 serisi 5900 tl quantum dot tv 5900 tl Sony xe9005 alacak olanlar bence bu tvyi alsın.
    Philips 49pus7002 2880 tl şu an en ucuza satılan modelden 200 tl daha ucuza gidiyor.

Samsung modellerin fiyatı aynı şekilde 3 gündür indirimleri devam ediyor.

Philips 7502 ise indirimde falan değil yakın fiyata nette bulabilirsiniz.
  • çeki kullanmak için 1500 lira çok fazla..cep telefonunda geçerli olsa yine olurdu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: uthec_

arkadaşlar 55mu900 mağazadan teslim al seçenegiyle alsam eve kim getirecek? ben mi samsung servisi mi? ben getirmek istemiyorum..

Öyle saçma şeymi olur
    Tabiki ya mağaza teslimat yada servis aracı ile panel evinize teslim edilir...
    Tutup sakın ola kendi imkanlarınızla paneli mağazadan siz teslim almayın
    Olaki kutudan kırık panel çıkarsa sorumlulugu size yıkabilirler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

ÖNEMLİ DUYURU

Bu gece Teknosa' da yarın sabah 7.00' ye kadar 55MU9000 TV almak isteyenler için büyük fırsat!

Vatan' da fırsatı kaçıranlara bir fırsatta Teknosa' dan!...

Yok eşe dosta yok çoluğa çocuğa sorayım yok görmedim yok duymadım yok bilmem ne Artık bahane üretmeyin ve fırsatı kaçırmayın!...

Samsung 55MU9000' in fiyatı Teknosa' nın sitesinde de 4,999 TL İlaveten şu var; "Bu Ürünü Hemen Satın Al Sepette Anında %10 Hediye Çeki Kazan! O zaman 55mu9000 için fiyat yaklaşık 4,500 TL' ye gelir!...Acil alacaklar için şu an en iyi fiyat bu;

https://www.teknosa.com/urunler/110016110/samsung-55mu9000-55-139-ekran-9-serisi-premium-smart-4k-ultra-hd-led-tv

Neredeyse almayanı dövüyorlar?

Böyle giderse konu başlığını düzeltmek ve (gerçi forumda var ama) Samsung 55mu9000 kullancıları yapmak gerekecek!....

Dallass ve RNNN

Bakın bu akşam 55mu9000 fiyatı Teknosa hediye çekiyle 4,500 TL' ye geliyor. Yarın sabah 7' ye kadar aldın aldın ona göre. Duyuru ve tavsiyenizi yapın. Benden günah gitti!...Daha bu konuya zerre yazmam!!!

Dallas yan çar açmış bari avatarı değiştirseydin :D

Şaka maka 4500'e geldiği falan yok, 5bin tl ödüyorsun, sana 1500 alt limitli 500 tl kupon veriyor. Yeni modeller geliyorken abartılacak bir fırsat değil.

Kampanya dahilinde 24-28 Şubat 2018 tarihleri arasında hediye çeki kazanılabilir.
    Kampanya tarihlerinde 1.000TL ve üzeri tutarda yapacağınız alışverişlerde %10 hediye çeki verilecektir.
    Yapılan alışveriş tutarına göre kazanılan hediye çeki müşteri hesabına otomatik olarak yüklenir.
    Kampanya dahilinde;

1.000TL-2.999TL arası alışverişlerden kazanılan çekler, en az 4 kat tutardaki alışverişlerde;

3.000TL-4.999TL arası alışverişlerden kazanılan çekler, en az 3 kat tutardaki alışverişlerde;

5.000TL ve üzeri alışverişlerden kazanılan çekler, en az 2 kat tutarındaki alışverişlerde kullanılabilir.

125076718,125076719,125076720,125076721 kodlu ürünler kampanyaya dahil değildir.
    Kazanılan hediye çekleri, 1-15 Mart 2018 tarihleri arasında, kampanya kullanım koşullarını sağlayan ilk siparişinizde kullanılabilir.
    Kazanılan hediye çekleri, Akıllı Telefon kategorisi hariç diğer tüm alışverişlerde kullanılabilir.
    Promosyon kodu ve hediye çeki kullanılarak yapılan alışverişlerden hediye çeki kazanılamaz.
    Kazanılan hediye çekleri sepette indirimli olan ürünlerde kullanılamaz. Hediye çeki kullanımı başka kampanyalar veya promosyon kodu ile birleştirilemez.
    Kazanılan hediye çeki, hediye çekinin kazanıldığı alışverişte kullanılamaz.
    Her siparişte 1 adet hediye çeki kullanılabilir.
    Hediye çekleri sadece Teknosa.com'dan yapılan alışverişlerde kazanılabilir. Kazanılan hediye çekleri sadece Teknosa.com'da kullanılabilir. Kampanya mağazalarda geçerli değildir.
    Hediye çeki tek fatura ile yapılan alışverişlerde kullanılmaktadır. Hediye çeki bölünerek kullanılamaz.
    Hediye çeki kullandığınız alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinizde, kampanya halen devam ediyorsa hediye çeki hesabınıza tekrar yüklenir.
    Hediye çekinin bedeli ürün bedelinden fazla ise nakit iade yapılamaz, kalan bakiye kısım için hediye çeki verilmez.
    Hediye çeki karşılığında nakit ödeme yapılamamaktadır. Hediye çeki tutarına KDV dahildir.
    Hediye çekinin 3. kişi tarafından kullanılması halinde Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.nin hiçbir sorumluluğu yoktur.
    Teşhir ve outlet ürünlerden hediye çeki kazanılamaz. Kazanılan hediye çekleri teşhir ve outlet ürünlerde kullanılamaz.
    Teknosa.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi revoltx -- 27 Şubat 2018; 23:17:20 >

• Alt limitli kupona belirli bir sure veriyor onu kaçırmayın almayı düşünüyorsanız ps4 pro alıniyorsa o şekilde değerlendirebilir,isteyen alır kullanır isteyen satar piyasadan 100-200 tl altina çok rahat satılır kullanılmamış sıfır ürün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NEWMAN2007

55mu9000 fiyatı şu an Teknosa' nın web sitesinde 4,999 TL ve %10 Hediye çeki veriyor!...

Şu anki ekran görüntüsü;

Dallass ve RNNN

Bu konuda bu bize 5. Bildirimin oldu
    İyide bu ısrar niye

Yani biraz daha çabalarsan teknosa yada gg çalışanı diyecem sana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• revoltx R kullanıcısına yanıt
    Olsun hiç yoktan iyidir onu da DH' da kupon fırsatlardan satarsan yine 500 TL olmaz 300 TL olur misal. Eh fena değil yani!...

GG Teknosa mağazasında şu an üye olarak girdiğinde 4,899 TL' ye düşüyor. (Normal görüntülenince 4,949 TL) 100 TL bonus ile 4,799 TL oluyor. Bu da fena değil!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEWMAN2007 -- 28 Şubat 2018; 0:20:31 >
  • dallass kullanıcısına yanıt
    Baktım bu gün çok sessizsin hiç cevap yazmıyorsun telefon mu açayım?

O değil de sen ısrarla 55mu9000 diyordun ya vatandaş kaçırmasın diye yazdım? Yoksa inan art niyetim yok!!! (yaw çaktırma hocam komisyonumuza mani olma!)

• Ucuz ve iddialı olmayan ama büyük ekran TV arayanlar için fırsat;

Vestel üretimi Hi-Level 55 inç 4K TV, 1 Mart perşembe günü A101' de sadece 1,999 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NEWMAN2007 -- 28 Şubat 2018; 0:30:43 >
  • Vatanda yine indirim.var

• Samsung satamadığı bütün elde kalmış panelleri satıyor.

49inçte 50 hz tvler 8000 markası adı altında sunuluyor. Kararım kesin 3700 lira para bayılıp 50 hz kullanmayı veya 55 inçten 49 inçe farklı bir televizyonu aynı adla satmayı protesto ediyorum.

Philips 7502 için pusudayım 100 hz 10 bit ambligt p5 görüntü işlemcisi ve 45 watt ses ile 49inçte alınabilir tek televizyon konumunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Samsung satamadığı bütün elde kalmış panelleri satıyor.

49inçte 50 hz tvler 8000 markası adı altında sunuluyor. Kararım kesin 3700 lira para bayılıp 50 hz kullanmayı veya 55 inçten 49 inçe farklı bir televizyonu aynı adla satmayı protesto ediyorum.

Philips 7502 için pusudayım 100 hz 10 bit ambligt p5 görüntü işlemcisi ve 45 watt ses ile 49inçte alınabilir tek televizyon konumunda.

selamlar,

ben philips 7502'nin teknik özelliklerinde yazdığnıın özellikleri bulamadım (45 watt ses harici), yani kendi sitesinde yok. Nasıl ulaşabiliyoruz bu tip bilgilere?

Aşırı bilgi kirliliği var gibi websitelerinde. Zaten anlamadığım bir konu, karar vermek iyice zorlaşıyor.

Temelde 49-50 inç max olacak şekilde bir TV arıyorum ama ne alabilirim burayı okuyarak bile anlayamadım.

Bu TV'ye mağazada gidip kendi gözünle baktın mı?

Soluk, silik bir görüntüsü var, siyahlar gri, görüntü kalitesi kötü olduktan sonra isterse 200hz 16bit olsun bir önemi yok. Eğer IPS ekranlı TV kullanıyorsan sana normal gelebilir ama bana görüntüsü berbattı, MU7400'ün bile görüntüsü bunun yanında daha iyi kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Samsung satamadığı bütün elde kalmış panelleri satıyor.

Samsung al pilips çöp

• 
Sayfa: önceki 13611362136313641365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.