Şimdi Ara

TV Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese iyi günler max 6 bine yakın ve 6 bini birazda geçebilir tv önerebilieceğiniz varmı

wi-fi desteği bazı tvlerde wi-fi bağlantısı düşük olduğun gördüm yüksek olması önemli
    4k her açıdan görünebilen
    webdeki flash player destekleyen
    usb flash destekleyen ve usb flash videodaki her türlü vidyo resim açabilen
    55 inçlik
    tv önerebileceğiniz yada kullanıdğınız tavsiye edebileceğiniz tv varmı

birde işletim sistemi android yada tizen lg ne kullanıyor bilmiyorum
    bunlardan hangisi avantajlıdır

tvlerde hafıza kaydı bulunuyor mu bulunuyorsa ne kadardır pek göremedim tv özelliklerinde hafıza kaydı her hangi bir şey kayıt edilebiliniyor mu yoksa sınırlımıdır

lg tvlerden çok şikayet gördümde eski tvlerinde acbaa kendini aştımı hala şikayetler geliyor mu

lg tv kumandaları el hareketiyle imleçin hareket etmesi bir fayda sağlıyormu diğer markalarda pek göremedim avantajı varmıdır yoksa o kadarda önemli değlmidir

önerebilecek bilgisini paylaşdabilecek arkadaşlar teşekkür ederim hayırlı günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgunes -- 6 Ekim 2018; 13:31:11 >

• önerebilecek kullandığından memnun olan varmı
  • samsung mu lg mi 2018 modelleri arasında hangisi iyidir
  • Ben yerinizde olsam, Korelileri tercih etmezdim. Her ne kadar LG nin sorunlarını forumda okuduysanız da, Samsung da çok farklı değil.

Philips de Korelilerden aşağı kalmıyor. Yerinizde olsam Japon markalarını araştırırdım. Bu konularda en iyisi elbette Sony. Daha başka Panasonic ve Sharp var. JVC ve Toshiba, Vestel üretimleri. Görüntü kalitesi açısından fazla memnun olan görmedim yorumlarda. Herkesin dediği "idare eder".

Sony bütçenize uygun bulabiliyorsanız alın. Yoksa Sharp ve Panasoniclere yönelin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkman

Ben yerinizde olsam, Korelileri tercih etmezdim. Her ne kadar LG nin sorunlarını forumda okuduysanız da, Samsung da çok farklı değil.

Philips de Korelilerden aşağı kalmıyor. Yerinizde olsam Japon markalarını araştırırdım. Bu konularda en iyisi elbette Sony. Daha başka Panasonic ve Sharp var. JVC ve Toshiba, Vestel üretimleri. Görüntü kalitesi açısından fazla memnun olan görmedim yorumlarda. Herkesin dediği "idare eder".

Sony bütçenize uygun bulabiliyorsanız alın. Yoksa Sharp ve Panasoniclere yönelin derim.
    yorumunuz için teşekkür ederim sony türkiyeden çekildi diye duydum teknoloji market raflarındada göremedim
    ama internette vatanbilgisayarda gördüm android işletim sistemli sony yeni 2018 diyordu
    http://www.vatanbilgisayar.com/sony-55xf7596-55-139-cm-4k-uhd-android-smart-tv-dahili-uydu-alici.html
    bunu bi incelermisiniz günümüz şartlarında eksiklik varmı
    internet tarayıcı wifi usb bellek felan bağlanabiliyor mu
    önerebilirmisiniz yada samsungdan önereceğin varmı lg bende sıcak bakmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgunes

yorumunuz için teşekkür ederim sony türkiyeden çekildi diye duydum teknoloji market raflarındada göremedim
    ama internette vatanbilgisayarda gördüm android işletim sistemli sony yeni 2018 diyordu
    http://www.vatanbilgisayar.com/sony-55xf7596-55-139-cm-4k-uhd-android-smart-tv-dahili-uydu-alici.html
    bunu bi incelermisiniz günümüz şartlarında eksiklik varmı
    internet tarayıcı wifi usb bellek felan bağlanabiliyor mu
    önerebilirmisiniz yada samsungdan önereceğin varmı lg bende sıcak bakmıyorum

Alıntıları Göster
    Bence gayet güzel ve yeterli.

Dediğiniz herşeyi bütün smart tv lerde yapabilirsiniz.

Uzun süre arıza ve problem çıkarmasın diyorsanız, iyi bir seçim olabilir. ....samsung ve LG den uzak durun bence, ya da samsung tv kullanıcılarına sorun.

Adamlar garanti süresi bitimini çok iyi ayarlıyorlar. Forumda tv sahiplerinin çoğunda 2 sene dolmak üzereyken veya dolmadan 1-2 ay öncesinde arıza çıkarma konusunda başarılılar. Okuduklarımdan anladığım bu.

Zevk meselesi, sizi rahatsız etmiyor olabilir ama samsung çok fazla pastel renklerde gösteriyor. Aşırı yapay. Bu konuda Philips bile daha başarılı ama o da sistemini oturtamadı. Arıza konusunda ve kalite konusunda sıkıntıları var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkman -- 1 Kasım 2018; 18:54:10 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.