Şimdi Ara

Tv kartı tavsiyesi... ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan kullanmakta olduğum Tv kartımı satıp (LifeView), istediğim özellikleri bulunduran tv kartı alıcam.

Tv kartımda istediğim özellikler çok değil. Bana sorun yaratmayacak, uzaktan kumandası olan ve uydu alıcıma bağlayabileceğim bir tv kartı tavsiyesi bekliyorum.

İlgi gösteren herkese teşekkürler.

• Analog tv kartı ise avermedianın analog tv kartlarını tavsiye ederim.Digital alıcaksan ss3 veya skystar 2 yada ıncanın portatif modeli var o da olabilir.benim tavsiyem skystar 3 bu kartın tuneri ve çekim gücü çok sağlamdır.
  • İlgi gösterdiğin için teşekkürler.
  • Şuan Avermedia Trinity kullanıyorum ve çok memnunun.Kartın olumsuz ve olumlu yönlerini eleştirmek gerekirsek;

+4’ü 1 arada, DVB-S Dijital Uydu, DVB-T Dijital Karasal, analog TV ve FM radyo
    +Çok sağlam tunere vede dual tunere sahip
    +Kanal geçişleri hızlı
    +Kanal taramasında bütün kanalları zahmetsiz ve hızlı birşekilde buluyor
    +ProgDvb,dvbviewer gibi 3.parti yazılımları destekliyor
    +Windows Media Center'ı kumanda ile yönetme ve tv izleme keyfi (işte tam bu konuda windows7 turksat güncellemesi yapmadığından çoğu kanal çekmiyor.En güzel özelliği olmasına karşın windows yüzünden en büyük eksisi bu oluyor)
    +Uydu internet erişimi (Uydu interneti oluyor sanırsam.Belki birgün lazım olabilir)
    -Kendi yazılımı çok kullanışlı değil heleki kanal dizilimi yapmak tam bir işkence. (Zaten kanal diziliminde birkereye mahsus yapıcaksın.Aslında çok büyük bir sorun olduğu söylenemez)

Kart hakkında daha fazla bilgi için:http://www.avermedia.com/avertv/tr/product/ProductDetail.aspx?Id=433

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kiralıkbeyin -- 11 Aralık 2010; 9:45:12 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.