Şimdi Ara

TV BOX’lar Hakkında!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorsunuz ki lig başladı ve iptv olayı da şaha kalktı.Bu yüzden bu hafta içinde bir tv box ürünü almak isityorum fakat biliyorsunuz ki çoğu üründe netflix lisanslı olmadığından dolayı her görülen tv box alınması doğru değil. Şimdi beyler bana öncelikle içerisinde hem uydu barındıran hemde netflix lisanslı bir tv box lazım.Uydudan kastım iptv değil yalnız, karasal uydu.Eğer böyle bir şey şu an mümkün değilse, netflix lisanslı olan ve ayrıca andorid tüm oyunları rahatça kaldırabilen (malum evde çocuk var ve kandıracak bir şeyler lazım) bir tv box gerekli.Yani kısaca ya uydu-netflix yada oyun-netflix ikisini barından fps ürünü bir tv box lazım. Bütçe yazmıyorum fakat yüksek miktarlar olmadan önerilerinizi alabilir miyim?Bu konuda çok çok bilgili arkadaşlar var onlara ve yorumunu katan tüm dostlara şimdiden teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ++++

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hibrit cihazlar var ama Netflix desteği ile çok zor. Şahsi olarak Mi Box dan yana kullanıyorum oyumu.
  • uydu-netflix/oyun-netflix ikilisinden birini verebilmeli bana, mi box bunu görür mü?
  • +++
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.