Şimdi Ara

Tutulmayan ama konforlu araç önerisi ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
136
Cevap
11
Favori
18.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle c5 alin derim mükemmel ötesi konfora sahip ve hiç yol sesi almıyor. Bizde 2012 1.6 e HDİ otomatik var çok ama çok memnunuz. Mercedes konforu ve akıcılığı var c5 te.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teneke1236737 kullanıcısına yanıt
    yine yanlış bi bilgi var hocam. latitude 1.5 lerde o salınım şikayeti vardı. sonradan serviste yazılımla güncelleyip çözdüler.

latitude orjinalde 2.0 ve 3.0 olarak üretildi. Türkiye pazarına sokmak için renault türkiye 1.5 motor uygulaması istemiş. kocaman arabaya minik motor. tabi bu da araçta bir takım dengesizliklere yol açmış ama çözmüşler.
    latitude 2.0 lar gayet başarılı araçlar. 175hp 380nm tork. bi ara kullandım. e serisi mercedes gibi gidişi var. yumuşak süspansiyon ama kayma bırakma yok.
  • pek bilinmez ama nissan primera

• Scenic 2 oneririm bayan icin cok iyi.esim kullaniyor oturusu yuksek gorus alani genis.otomatigi de sorun cikarmaz hem geri kaydirmaz.

• Yan markalara yönel. Arçeliğin altusu gibi vw nin skodası seat saab japon yanları olan daihatsu suzuki gibi markaların modellerine sahibinden de bi incele derim

• Kocaniza mi aliyorsunuz?

• Renault Safrane.

• ilk mesaja bütçeyide yazarsan ona göre yorum yapılır hocam 2008 model üstü 30kda araç var 100kda
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

Alfa romeo 159

Nokta

159'un piyasasi cok canli. Sadece temizini bulmak zor. Temizini bulan kendi arabasini 3'e 5'e bakmadan hemen elinden cikariyor kacmasin diye.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hyundai sonata veya Mazda 6 tarif etmişsiniz bence.

• toyota camry
  • Bu sorunun cevabı latitude dir bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Hocam o kadar da tutulmayan araç iyi olmaz. Sahibindende 1 tane var

Yalnız aracin 2 gunde bakilma grafiği yukselmistir. Sahibi ne oluyoz laa demistir. Foruma herkes illaki firip bi bakmistir (:

• erkmenson kullanıcısına yanıt
    Ben de baktım tabii ki

• Hyundai Genesis 3.8

• Suzuki sx4 var dostum güzel araba. Yada swift alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

quote:

Orijinalden alıntı: teneke1236737

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

Laguna konforlu mudur bilmiyorum ama tutulmadığı için fiyatlar uygun sayılır

Hocam bırak tutmasını aracın daha arkası zor tutuyor.

Sürdünüz mü hiç?

Hayır sürmedim ve kullanmadıgim araç hakkında yorum yapmam, espiri idi zaten.

Sizin bahsettiğiniz latitude. Lagunada öyle bi problem yok

@ufuk-34JD58 hocam tutulmayan ve KONFORLU dediği için olabilir

Aynen öyle. Bunu belirtmek için yazacaktım. Latitude'un arkası rezalet bir yol tutuşuna sahip.

• quote:

Orijinalden alıntı: chrissrathfield

yine yanlış bi bilgi var hocam. latitude 1.5 lerde o salınım şikayeti vardı. sonradan serviste yazılımla güncelleyip çözdüler.

latitude orjinalde 2.0 ve 3.0 olarak üretildi. Türkiye pazarına sokmak için renault türkiye 1.5 motor uygulaması istemiş. kocaman arabaya minik motor. tabi bu da araçta bir takım dengesizliklere yol açmış ama çözmüşler.
    latitude 2.0 lar gayet başarılı araçlar. 175hp 380nm tork. bi ara kullandım. e serisi mercedes gibi gidişi var. yumuşak süspansiyon ama kayma bırakma yok.

Yazılımdan ziyade arka süspansiyonları değişti. Araçta elektronik adaptif süspansiyon olmadıkça herhangi bir yazılım güncellemesi ile aracın arkasının yol tutuşu ayarlanamaz.

Motoru 1.5 değildi doğrudur, lakin önde ufak motor varken ağırlık dağılımının arka lehine değişmesi lazım. Yani 1.5 motor ile arkayı bırakıyorsa 2 litre , süspansiyonu değişmemiş araç ile hey yavrum hey olması lazım.

• Carisma bedava full japon

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 159 çok masraf çıkartır. Öyle ailecek kullanabilecekleri bir araç değil. Daha çok zevk arabası.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.