Şimdi Ara

TUS DERSANESİNİN EL YAKAN FİYATLARI '30bin tl' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
2
Favori
19.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2013te 30bin tl sıfır wv polo idi

Şuan 120bin mi polo?

Ehh tamam 4te birini istemiş dershane

2013e git 30bin/4 = 7.500tl

Suç ekonomiyi yönetemeyenlerde dostum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum eminim Data dır o dershane. Dis hekimiyim bende. Bu sene data 20 bin fiyat cekti gittim tusemle konustum taksitli 9 a kaydoldum. Sacma sapan fiyatlr verme data ya degmez. Git tuseme yazil olmadi offline a yazil. Zaten olay offline da.

• Johnson22 kullanıcısına yanıt

2si de burada aynı anlaşmışlar mı anlamadım gitti ama tt indirim konusunda baya iyi

• Otur kendin çalış, koca koca adamlar ne diye para akıtıyor anlamıyorum dershane çöplüğüne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Babboable -- 22 Haziran 2020; 0:14:6 >
  • Dereceli olduğumdan beleş. Ona rağmen hiçbir zaman kayıt olmayı düşünmüyorum. Tıbbi terminolojiyi söktükten sonra geriye sadece oturup çalışmak kalıyor. Kaynaklar belli zaten.

• 30bin TL aşırı fazla değil 3-5sene önce [kur düşüktü]. 40bin TL'lik dershaneler vardı standart ygs/lys için

• Thomas Silverstein T kullanıcısına yanıt

Youtubeda var mı ki

• derslere girenler de doktor mu oluyor ? fiyat bu yüzden pahalı olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-39A3D5E9A

30bin TL aşırı fazla değil 3-5sene önce [kur düşüktü]. 40bin TL'lik dershaneler vardı standart ygs/lys için
    40 bin tl ygs mi? emin misin ? 8 bine kaydettik kuzeni, final 'e

• Şimdiden kitapları alman yanlış olmuş. 5. Sınıfta dersler yeni kitaba göre anlatılırken senin kitaplar eski basım olucak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam Allah yardımcınız olsun.En yüksek yeri kazanınca bile muhakkak maddiyat engeli olabiliyor.Millet 4 senede üniversite bitirip 3 senede de kpss,dil derken hem 7 sene tıp oku, hem tus'a gir.Kazanma ihtimalini arttırmak için bir Dünya dolusu para dök. 

• Dershanelerin klasik mantığı. Önce tusun çok çok zor bir sınav olduğunu sizin beyninize iyici yerleştirmeye çalışırlar. Hadi bu doğrudur diyelim haklılık payları var.

Sonra dershanelerin çok gerekli olduğunu söylerler. Hatta öyle ki dershanesiz bu iş olmaz demeye bile getirirler.

sonra derler ki siz bize zaten 5. Sınıfta geleceksiniz 20 bin liraya yazılacaksınız. Sizi biz şimdi kaydedelim 10 bine veya 15 bine yazalım derler. Bu taktik ile daha 2. -3. Sınıftaki öğrencilere aylarca senelerce taksite bağlarlar.

sonra derler ki biz diğer dershaneler gibi değiliz. Başka dershaneleri karalamayız derler. Bunu derken bile karaladıklarının farkında olmazlar.

evet mantık basit: korkut ve kaydet👍🏻

• quote:

Orijinalden alıntı: Ankaratıplı

2si de burada aynı anlaşmışlar mı anlamadım gitti ama tt indirim konusunda baya iyi

Hocam konu dışı bir şey soracağım okulunuz Eylül'de açılıyor mu

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Susanoo kullanıcısına yanıt

Değiştirirler herhalde. Zaten sadece ilk 3 sınıfta lazım olacak temel ders kitaplarını aldım. Anatomi, biyokimya, fizyoloji vs...

Bu konularda sudan çıkmış balık gibiyim. Benim ne işim olur tusla falan, daha birinci sınıfım ama işte hazır teklif gelmişken kaydoldum gitti.

• Değiştirmiyorlar arkadaşlarımdan biliyorum ama bedavaya kaydolmuşsun zaten. Temel bilimler kitaplarını bir daha alırsın birşey olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

40 bin tl ygs mi? emin misin ? 8 bine kaydettik kuzeni, final 'e

Alıntıları Göster

Bildiğin gibi ygs/lys aslında 8bin -20bin tl arası ortalama olarak

ama. ben uçuk olan örneği verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 22 Haziran 2020; 8:28:24 >
  • TeslanınKalfası kullanıcısına yanıt

Dershaneye kayıt olan biri gidip tek dershane ile konuşmuyor zaten. Üst dönemlerle, asistanlarla, mezunlarla herkesle konuşuyoruz. Dershaneye gitme diyen ben daha duymadım. Gidemeyen de parasından ötürü gidemiyor bursu olsa koşa koşa giderdi dershaneler gereksizdir muhabbeti hiç yapmasın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xakler -- 22 Haziran 2020; 8:27:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ankaratıplı

2deydim 3e geçtim:). Aslında kafamda falan yoktu hatta onları ben de aramadım onlar beni aradılar ve çağırdılar. Ben de baya indirim yapacaklarını sandım hevesle gittim. Onlar %50 verdik ama %50nin aşağısında verelim gibi imalarda bulundular ve şoke oldum

Vay be yaşlanıyoruz. Ben sizi hep ilk senenizde sanıyordum.  

Hocam siz bilirsiniz, pek bir bilgim yok tıp ve TUS hakkında o yüzden pas geçiyorum. Umarım hayırlısı olur. :)

• Almanca öğrenmeye cok erken başlamışsın, bence onu devam ettir. Mezun olana kadar dil sorununu çözmüş olursun. Bir iki kez de Almanya'da staj vs yaparsan daha rahat bir şekilde fakülteyi bitirir bitirmez gidersin Almanya'ya.

Dershaneler ucuz değil ama ben bu işin daha ucuza yapılabileceğini sanmıyorum. Sonuçta klinik anlatan hocaların hepsinin yandalı var dahiliye pediatride. Kadın doğum ve genel cerrahi zaten geliri daha iyi branslar. Temel bilimlere gelenlerden de cok göz doktoru olanlar, prof olanlar var. Bu adamları çalıştırmak kolay değil. Ankara için konuşuyorum. Bina da tam merkezde, kirası da yüksektir Dershane kesin kazandırır diyemem ama en azından bir düzenin oluyor.

Ama bedavaya gideceğim diyorsan bu yıl çalış ortalama yap, sene sonu kaydolursun.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.