Şimdi Ara

TUS DERSANESİNİN EL YAKAN FİYATLARI '30bin tl' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
2
Favori
19.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Burs vermeseler ben de gidemezdim hocam %85 bursum var ama şu da bir gerçek hangi dershane olursa olsun ilk 100’ün tamamı dershaneli, ilk 1000’in tamamına yakını dershaneli. Arada çıkan 3-5 örnek oluyor yalnızca kendi başaran onlar da fakülte boyunca robbinsi harrisonu hatmetmiş kişiler oluyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kara Komite -- 21 Haziran 2020; 22:0:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DrakeMcCain kullanıcısına yanıt

zaten arkadaşı bilmem de benim ailem falan hayatta karşılayamaz bu kadarı zaten zor geçiniyoruz

sanki öğrenciyken maaş aldıklarımızı sanıyorlar bi anlamadım gitti bunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ankaratıplı -- 21 Haziran 2020; 22:1:59 >
  • Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

Tusem hakkında ne biliyorsun hocam ?

• Kara Komite kullanıcısına yanıt

İlk 1000'e girmek önemli değil ki, önemli olan istediğin uzmanlığı kazanman, TUS, üniversite sınavından farklıdır, bu ayrıma dikkat et, yani derece yapman gerekmiyor.

Mesela Göz'ün puanı çok yüksek; ama ben zaten cerrahi istemiyorum ki. Psikiyatri istiyorum nasip olursa.

• mezun olunca 10binden baslayacaksin o kadar olsun. muhendislik okusan okul bedava ama asgari+akbile calisacaktin.

• Rica ediyorum, markaları konuşmayalım. Sildiririm yoksa konuyu.

geçen sene ilk 100den 16sı dersaneye gitmeden tam almış. ilk bin hakkında fazla bilgim yok ama orda dediğin doğru olabilir.

%85i nereden aldınız ve hangi kurumdayken aldınız merak ettim. bildiğim kadarı ile haseki ile ankara merkez vermiyordu

• Dersaneler zaten, sosyetik tefeci bankalar, çantalı hırsız avukatlar kadar hırsızdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sebastian Insane -- 21 Haziran 2020; 22:6:16 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

Çapada okumak var ağrıda okumak var hocam o kadar insan boşuna mı 2 senesini veriyor çabalıyor? Giren 17 bin kişinin 5 bini barajı geçiyormuş böyle bir istatistik varken yalnızca istediğin bölümü kazanmak bile çok zor duruyor

• Neeee:D

Bedava olmasa asla gitmezdim bir kuruş bile değmez kendiniz çalışın

• ama dersaneye o kadar da verilmez yani elimizde bini zor buluyoruz 10bine direkt vermek mantıksız geliyor ya da ben öyle büyüdüğümden bana öyle geliyor da olabilir

Daha dönem 3'tesin, sana abi tavsiyesi, yaz tatilini iyi değerlendir, kendine bol bol vakit ayır. Dönem 4 çok zor çünkü. Kesinlikle dönem 4'te okul derslerine odaklan, çok önemli! Çünkü eğer dönem 4'ü uzatırsan burnundan gelir.

Bu abiyi dinle derim ben, ben yaptım bir hata, sen ne olur yapma! TUS DERSANESİNİN EL YAKAN FİYATLARI '30bin tl' 

• quote:

Orijinalden alıntı: hynx

mezun olunca 10binden baslayacaksin o kadar olsun. muhendislik okusan okul bedava ama asgari+akbile calisacaktin.

Her branş öyle olmuyor

16 yine çokmuş ben kaydolmaya gittiğimde verileri göstermişti dershane müdürü ilk 100’de 2-3 kişi mi ne vardı.

data %60 tusem %75 verdi. Asistanlar ile falan konuşup tuseme gitmeye karar verdim pazarlık yaparak %85’e çıkardım

• Değmiyor değil mi? 6'daki hocamızı dinlemek lazım.TUS DERSANESİNİN EL YAKAN FİYATLARI '30bin tl' 

Dersanenin ne dediğine niye inanıyorsun ki? Adamların tek düşündüğü para kazanmak.

Ters hatırlıyorum o zaman 12 geçiypr 5 geçemiyor

yoo şimdi 2yi bitirdim 3 e geçtimTUS DERSANESİNİN EL YAKAN FİYATLARI '30bin tl' 

farmaya başladım şimdiden:) ama bu olay yüzünden 2gündür bi şey çalışamadım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.