Şimdi Ara

Turuncu Optik Neden Ucuz? Çakma mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.199
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar daha önce alisveris yapaniniz var mi? Fiyatlar fazla uygun geldi. Çakma olabilir mi gözlükler?

https://www.hepsiburada.com/magaza/turuncu-optik?kategori=2147483632&sayfa=6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yüzde 100. rayban official, atasun gibi yerlerde 600 tl olan gözlük bu gibi yerlerde 200 küsür, yorumlara bakarsan birebir replika ama verilirmi soru işareti
  • benimde aklımı kurcalıyor. büyük ihtimal sahte. Alışveriş yapan yok mu hiç ?
  • Ben ve arkadaşım 2 tane wayfarer aldık buradan. 2 side elimize ulaştı birebir çakma ürünler, farkı anlamanız çok zor.

Fakat camlar polarize ve uv korumalı o yüzden ekstra orjinal takıntınız yoksa alabilirsiniz. 200 tl verdim wayfarer a bunu bilerek sipariş vermiştim zaten.
  • Pink Floyd kullanıcısına yanıt
    Neden orijinal olmayan ürüne 200 TL veresin ki? Daha uyguna da bulabilirdin.
    Orijinal diye aldığım ürün orijinal çıkmazsa o ürünü iade ederim ben.
  • Bu firma hepsiburada uzerinden yine sahte gozluk satti hemde gectigimiz gunlerse muhtesem rayban indirimi diye hepsiburada anasayfasinda reklamini yapti bu sahtecilerin.

Hepsiburada bir nevi dolandiriciliga zemin hazirladi ve milleti dolandirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200 liraysa çakmadır ben 4 senedir 200 TL lik çakma wayfarer kullanıyorum gerçi ben aldığımda dolar yüksek değildi ama o zaman bile 200 tl ye bence çakmadır yazın hergün takarım bir zararı yok orjinaline para vermene gerek yok lazerli etched Rb yazısı bile var. Camları ve işçiliği kaliteli çakma. Çakma olduğunu bilerek al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi South of Heaven -- 16 Mayıs 2019; 14:58:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.