Şimdi Ara

TURTLE BEACH PHANTOM & ASTRO A50 KULAKLIK TERCİHİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
3.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun astro a50 sparişi verdim pazartesi elimde inşallah, ben de kendimce bi inceleme yapıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

bugun astro a50 sparişi verdim pazartesi elimde inşallah, ben de kendimce bi inceleme yapıcam

Hocam nerden ve ne kadara aldınız ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

bugun astro a50 sparişi verdim pazartesi elimde inşallah, ben de kendimce bi inceleme yapıcam

Çok doğru bir tercih yapmışsınız, pahalı bir ürün olsa da paranızın hakkını sonuna kadar alırsınız hiç şüpheniz olmasın, bu tip bir kulaklık kullandınız mı bilmiyorum ama bu tarz ürünler kullandıktan sonra diğer kulaklıklar sizi kesinlikle tatmin etmeyecektir, buda kötü yanı... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: HWA@zaza

quote:

Çok doğru bir tercih yapmışsınız, pahalı bir ürün olsa da paranızın hakkını sonuna kadar alırsınız hiç şüpheniz olmasın, bu tip bir kulaklık kullandınız mı bilmiyorum ama bu tarz ürünler kullandıktan sonra diğer kulaklıklar sizi kesinlikle tatmin etmeyecektir, buda kötü yanı... :)

Aynen dostum baya tuzlu ama hakedeceginden eminim. Simdiki kulakligim sony 7.1 gucsuz bi alet pisman olmustum iki sene once aldigima

•  TURTLE BEACH PHANTOM & ASTRO A50 KULAKLIK TERCİHİ

Evet beyler makine geldi, pek deneyemedim ama iyidir heralde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

TURTLE BEACH PHANTOM & ASTRO A50 KULAKLIK TERCİHİ

hayirli olsun hakan bey iyi gunler de kulllanin

• eyvAllah abi sagolasın, daha iyileri sizlerin olsun inşallah
  • Amin insallah

• quote:

TURTLE BEACH PHANTOM & ASTRO A50 KULAKLIK TERCİHİ

Hocam hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın...

Kullanımınız sonunda sizinde tecrübelerinizi paylaşmanızı bekliyoruz, hangi platformda kullanacaksınız hocam, fps oyunlarında ses kasıyorsanız 3. ses modunu kullanın, birde kendi sitesinden hem kulaklık hemde mixamp güncellemesini yapmayı unutmayın.

Önemli : Hangi platformda kullanacağınızı sormamın sebebi eğer PS4 ile kullanacaksanız ses açama kapama dışında düğmesi çalışmıyor, sağ kulaklığın üzerindeki voice game ses ayarı maalesef çalışmıyor PS4 e güncelleme bekliyoruz...

• eyvallah sagolasın
    ürünü pek inceleyemedim, ps4 te kullanıyorum.
    ghosts oynadım dediğiniz gibi pro modda ayak seseleri çok daha iyi geldi çok güzel bir deneyim di gercii sony nin 7.1 kulaklığında öttürüyodum bunda katlancak . Asilnbluray ve bf4 te ki performansı beni benden aldı.
    elimde baya kutulu bluray flim mevcut bunların arasın dan. hobbit ve rango yu denedim , creative g500 ses sistemimden o kadar zevk almamıştım. bf4 te ise silahların tok sesi ve yanı başımdaki tankın top sesi kulağımı çınlattı.

güncellemeleri yaptım ikisinin de sorun yok ama dediğin gibi ps4 e guncelleme lazım bikaç eksik için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 11 Nisan 2014; 18:59:17 >

• ben pc ağırlıklı kullanacağım iyi bir kulaklık arıyordum.Son durum turtle beach tango,px51 (hemen hemen aynı özelliklere sahip) ,xp 510 veya astro a 50 arasında kalmıştım.Açıkçası astronun fiyatı tango ve xp lere göre yüksek olduğu için (yaklaşık 100 $) benim açımdan biraz geride kalmıştı.Tangonun da mic kablosunun sabit olması nedeniyle görünüşünü çok beğenmeme rağmen px51/xp510 öne çıkmıştı.Diğer yandan astronun pc ile bağlantı problemi olmaması daha doğrusu gereksinimleri olmaması da ciddi bir artısıydı.Son karar px51 gibi görünüyordu.
    OrhanBenceGay34 anladığım kadarıyla astrodan çok memnunsunuz..px51 alan tuildeyi de çok memnun değil gibi görünce yine kafa karıştı.
    Bu durumda kullanan arkadaşları da bulmuşken biraz da ben taciz edeyim dedim..
    Tuilde pc den sesi surround alabiliyor musunuz,pc bağlantısını yapmak zor oldu mu veya şu anda memnuniyet durumu nedir?Bir de hocam bahsettiğiniz kendiliğinden kapanma problemi devam ediyor mu?
    OrhanBenceGay34 çok özel değilse astroyu ne kadara aldınız ve nasıl getirttiniz öğrenebilir miyim?
    Bu arada istediğim kulaklığı USA den rica yoluyla getirtme şansım var ancak ağustos sonu-eylül başı gibi görünüyor.Eğer bir şekilde posta yoluyla gümrükle uğraşmadan getirtme şansım varsa beklemeyi düşünmüyorum..

• Turtle Beach Tango nun yeni modeli olan Phantom'u ve Astro A50 yi aynı anda kullanma şansım oldu, peşpeşe sök tak yaparak üşenmeden 2-3 saat kadar denedim, Turtle PC bağlantısı sorunlu ben yapamadım ama netten baktığım kadarıyla bazı Turtle modellerinin Bluetooth adaptörü ile bağlantısı yapılıyor, ama Tango veya Phantom ile olur mu bilmiyorum.

Kulaklıklar arasındaki tercih sorununa gelirsek Turtle'nin Bluetooth'u olması tablet, telefon gibi cihazlar ile bağlantı avantajı var, bunun dışında COD Ghost oyunu için sadece ses kasma konusunda düşman yakınınızda iken sesi daha belirgin duyabiliyorsunuz, diğer seslerden arınmış olarak ayak sesi veya düşmanın şarjör değiştirme sesini daha net duyup yön tayinini daha doğru yapabiliyorsunuz, tabi bunda sekiz adet ses modunun olma avantajı var.

Bunlar Turtle'nin avantajları, geri kalan tüm yönlerden Astro A50 çok daha iyi, nedir diğer yönler, birincisi Astro çok daha rahat bir kulaklık, 5-6 saat aralıksız kullandığım oluyor ama kesinlikle rahatsız etmiyor, tek tek saymaya gerek yok ama bir çok üst seviye oyun kulaklığı denedim hiç biri Astro kadar rahat değil, hemen hemen hepsi iki saatten sonra rahatsız ediyordu. Bir diğer artısı ve kulaklıkta aradığımız birinci öncelik olan ses konusunda Astro çok daha iyi, ses şiddeti Turtle'den daha iyi, ses kasarken yakın mesafe düşman sesinde Turtle daha iyi iken uzak mesafede ki düşman sesini duyma konusunda Astro daha iyi, Turtle de uzak mesafedeki düşman sesini duyamaz iken Astro'da duyabiliyorum, ama dürüst olmak gerekir ki, doğru yön tayini konusunda Turtle daha iyi. Ayrıca PC bağlantısı sorunsuz ve kaynak kalitesi önemli ama Astro'dan her şekilde surround ses alırsınız.

Bunların dışında kişisel olarak şunu söyleyebilirim ki, Astro A50 hemen hemen her oyuncuyu fazlasıyla tatmin edecektir ve kesinlikle aldığına pişman etmeyecektir, tabi asıl önemli nokta fiyat, oda bütçeye bağlı ama parasının hakkını veriyor mu derseniz, evet kesinlikle veriyor...

• hocam cevap için teşekkürler oldukça ayrıntılı bir şekilde yazmışsınız..astro daha ağır basıyor gibi..biraz daha zamanım var gibi ebayden astroyu takip edeyim belki biraz daha uygun fiyata bulabilirim.
  • hocam konu gerçekten çok yardımcı olmuş ancak astro 50 xbox one da nasıl bağlantı chat durumu bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kehanist

hocam konu gerçekten çok yardımcı olmuş ancak astro 50 xbox one da nasıl bağlantı chat durumu bilgisi olan var mı

Youtube dan astro a50 xbox one setup yazarsan cikar dostum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HWA@zaza

Turtle Beach Tango nun yeni modeli olan Phantom'u ve Astro A50 yi aynı anda kullanma şansım oldu, peşpeşe sök tak yaparak üşenmeden 2-3 saat kadar denedim, Turtle PC bağlantısı sorunlu ben yapamadım ama netten baktığım kadarıyla bazı Turtle modellerinin Bluetooth adaptörü ile bağlantısı yapılıyor, ama Tango veya Phantom ile olur mu bilmiyorum.

Kulaklıklar arasındaki tercih sorununa gelirsek Turtle'nin Bluetooth'u olması tablet, telefon gibi cihazlar ile bağlantı avantajı var, bunun dışında COD Ghost oyunu için sadece ses kasma konusunda düşman yakınınızda iken sesi daha belirgin duyabiliyorsunuz, diğer seslerden arınmış olarak ayak sesi veya düşmanın şarjör değiştirme sesini daha net duyup yön tayinini daha doğru yapabiliyorsunuz, tabi bunda sekiz adet ses modunun olma avantajı var.

Bunlar Turtle'nin avantajları, geri kalan tüm yönlerden Astro A50 çok daha iyi, nedir diğer yönler, birincisi Astro çok daha rahat bir kulaklık, 5-6 saat aralıksız kullandığım oluyor ama kesinlikle rahatsız etmiyor, tek tek saymaya gerek yok ama bir çok üst seviye oyun kulaklığı denedim hiç biri Astro kadar rahat değil, hemen hemen hepsi iki saatten sonra rahatsız ediyordu. Bir diğer artısı ve kulaklıkta aradığımız birinci öncelik olan ses konusunda Astro çok daha iyi, ses şiddeti Turtle'den daha iyi, ses kasarken yakın mesafe düşman sesinde Turtle daha iyi iken uzak mesafede ki düşman sesini duyma konusunda Astro daha iyi, Turtle de uzak mesafedeki düşman sesini duyamaz iken Astro'da duyabiliyorum, ama dürüst olmak gerekir ki, doğru yön tayini konusunda Turtle daha iyi. Ayrıca PC bağlantısı sorunsuz ve kaynak kalitesi önemli ama Astro'dan her şekilde surround ses alırsınız.

Bunların dışında kişisel olarak şunu söyleyebilirim ki, Astro A50 hemen hemen her oyuncuyu fazlasıyla tatmin edecektir ve kesinlikle aldığına pişman etmeyecektir, tabi asıl önemli nokta fiyat, oda bütçeye bağlı ama parasının hakkını veriyor mu derseniz, evet kesinlikle veriyor...

Uzun bir süredir Astro A50 kullanıyorum.Daha önce piyasadaki çoğu kulaklığı aldım ve kullandım.Kıyaslanamayacak hepsinin ayrı ayrı özellikleri var.
    Kulaklıkları test ederken çok unsur var.Şarkıları dinlerken 320kbps mp3 ile 200 kbps mp3 arasındaki farkı çok iyi kulaklıklar olduğumuzda anlayabiliriz.Blu-ray filmler içinde geçerli.

Beyerdynamic ASTRO QPAD Turtle Plantronics Razer Steelseries gibi markaların en üst segment parçalarla yapılan kulaklıkları ile herhangi bir razer steelseries kulaklık arasında çok fark var.
    Bunu her oyunda test etmiş birisi olarak söylüyorum.Bazı oyunlarda zaten fazla ses seçeneği yok.Counter strike 1.6 ve Counter strike GO ile arasında ses bakımından o kadar fark varki ...
    Battlefield 4'de o kadar ses seçeneği varki.Her haritanın ayrı ayrı sesleri var.
    Eğer astro a50 almayı düşünen varsa sakın vazgeçmesin. MMX300' veya QPAD 1339 da düşünülebilir.

ASTRO A50 inceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaymekHoldem -- 27 Mayıs 2014; 3:31:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TaymekHoldem

Uzun bir süredir Astro A50 kullanıyorum.Daha önce piyasadaki çoğu kulaklığı aldım ve kullandım.Kıyaslanamayacak hepsinin ayrı ayrı özellikleri var.
    Kulaklıkları test ederken çok unsur var.Şarkıları dinlerken 320kbps mp3 ile 200 kbps mp3 arasındaki farkı çok iyi kulaklıklar olduğumuzda anlayabiliriz.Blu-ray filmler içinde geçerli.

Beyerdynamic ASTRO QPAD Turtle Plantronics Razer Steelseries gibi markaların en üst segment parçalarla yapılan kulaklıkları ile herhangi bir razer steelseries kulaklık arasında çok fark var.
    Bunu her oyunda test etmiş birisi olarak söylüyorum.Bazı oyunlarda zaten fazla ses seçeneği yok.Counter strike 1.6 ve Counter strike GO ile arasında ses bakımından o kadar fark varki ...
    Battlefield 4'de o kadar ses seçeneği varki.Her haritanın ayrı ayrı sesleri var.
    Eğer astro a50 almayı düşünen varsa sakın vazgeçmesin. MMX300' veya QPAD 1339 da düşünülebilir.

ASTRO A50 inceleme

Hocam iyi günler;

Yazınızda bahsettiğiniz Bayerndaynamics MMX 300 bir süredir ilgimi çeken Astro Mixamp Pro ile kombin yapmayı düşündüğüm bir kulaklık, acaba kullanma fırsatınız oldu mu, veya yakın çevrenizden kullanan biri var mı, eğer bir bilginiz var ise arada bu yükseltmeyi yapmaya değecek bir fark var mı. Üst seviye kulaklıklar zaten genel veya single kullanımda fazlasıyla tatminkar, benim amacım COD veye benzeri multi FPS oyunlarında ses kasmak, Astro A50 gerçekten mükemmel bir kulaklık, ama yön tayini konusunda ufak tefek sıkıntıları var ve ben acaba daha iyisi mümkün mü, bunu merak ediyorum, zira yaklaşık 1 ay kadar kullanıp arkadaşıma verdiğim Turtle Beach Phantom ile özellikle düşmanın yakınlarımızda olduğu zamanlarda yön tayini daha doğru yapılıyordu, basılan zemindeki farklılıklar, ahşap, metal veya merdiven gibi yerlerde zaten hiç sorun yok, haritayı ezberlediyseniz yön tayini çok kolay yapılıyor, uzak mesafede de olsanız yer tayinini sorunsuz yapabiliyorsunuz ama yakın çevrenizde farklı bir zemin yok ise, yön tayini Astro'da T. Phantom'a göre daha zor. Bende yazınızda bahsettiğinizi görünce MMX3 300 ile alakalı bir tecrübeniz var mı merak ettim.

Bir diğer merak ettiğim ürün olan EIZO FG2421'i imzanızda görünce onun hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek isterim, PS4 ile kullanmayı düşünüyorum, tavsiye eder misiniz, şimdiden cevabınız için teşekkür ederim...

• Astro Mixamp Pro ile herhangi bir kulaklığı kullanma şansım olmadı.20 veya 30 gün içerisinde Mixamp pro veya Rog sound card alacağım.O zaman test etme şansım olacak.MMX300 çok eski ama kaliteli bir kulaklık.Listenin başında gelen 2 3 kulaklıktan 1 tanesi.İstediğim şekilde kulaklığın rengini tasarımını falan ayarladım.Fiyat 450 euro olduğu için ve almanya'dan Türkiye'ye getirme şansımın olmadığı için Astro a50 seçimini yaptım.Hiç pişman değilim.Yön tayini konusunda G930 bence hepsinden daha iyi.Bunda ciddiyim Ama duyulmayan sesleri kaliteli kulaklıklarda duyuyorsun Astro turtle beyerdynamic sennheiser gibi.
    Bence alışmana bak kulaklığa.Benim anakartımın ses kartı yazılımında Shooting diye bi ayar var.Tizz acayip yükseltiyor.Çok rahat bir şekilde ayak sesi ve diğer sesleri fark edebiliyorum.Çoğu kulaklık için bu geçerli.

ekleme:EIZO FORIS FG2421 daha sonra editlerim mesajı.Çok avantaj sağlıyor.Anlatılmaz yaşanır cinsten.Bunun oyun oynarken karşımdaki kişiler en çok fark ediyor :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaymekHoldem -- 28 Mayıs 2014; 14:29:20 >

• beyler astro A50 kulaklığımı satıyorum almak isteyenler olursa pm den ulaşsın
  • Arkadaşlar konu hort olcak kusura bakmayın. Bende astro a50 kullanıyorum. Fakat benim kulaklıkta şöyle bir sorun olmaya başladı. Geçen haftadan itibaren Ps4 parti chatteki arkadaşlarımın sesini duyamaz oldum. Oyun sesleri herşey normal ama konuşma sesleri gelmiyor. İşin ilginci oyunun konuşma lobisinde bile sesler gelmiyor. Mikrofon u mu bozuldu acaba onuda çözemedim. Sorum şu ki astro nun mixamp ı ile başka bir kulaklık kullanabilirmiyim ?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.