Şimdi Ara

Turtle Beach Ear Force Stealth 500p Wireless/DTS/ 7.1 /PS4-Mac Os x-Windows/Güncellendi (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
568
Cevap
19
Favori
25.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bana bi yardım eder misiniz lütfen

bu ürünü amazon.com'dan almak istiyorum 79.90 dolar yani 75.70 euro yapıyor yani gümrükte takılacak.
    amazona gümrük bedelini direk ödeyebiliyor muyum? yani dhl evrak vs. uğraşmadan alabilir miyim? yok alamazsam gold headset alıcam ne dersiniz?
  • 500 pde telefondan kablosuz olarak müzik dinleyebiliyoröuyuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murderthekings

ne yazık ki hayır. USB girişi ve fiber çıkışı olmayan herhangi bir cihazdan kablosuz ses alamazsınız.

hocam cevabı yazdım üstte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

Ps4 Pro ile uyumlu olur mu acaba boşuna almış olmayalım

Cevap bulabildiniz mi bende pro icin düşündüm ama cevap yok.

• Murderthekings kullanıcısına yanıt
    Bulamadım hocam, 500p yi bilmiyorum ama yeni çıkan modeli 520p pro ile uyumlu onu alabilirsiniz

• Ben pro ile kullanıorm bişey değişmedi demek istersim ama, sağ arkadaki ses modu tuşu game mode falan yaptıran yapmıyor bende anlamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500P yi , ps4 pro ile kullanıyorum. DTs veya Dolby olarak ses alınabiliyor.
  • Bunu televizyonda kullanabiliyormuyuz? Sony 50w805c. Hem pc hem pro'da kullanmak istiyorum. Telefonda kablo ile kullanilabiliyor mu? Ağırlıkli olarak konsolda kullanacağım , bu fiyatlarda başka öneriniz var mi?
  • 520 modelini alıpta kullanan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

520 modelini alıpta kullanan var mı?

Aldim yarin gelecek inşallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

quote:

Hocam ben de sipariş verdim de , sen önceden deneyimlerini paylaşırsın burada. Hayırlı olsun. :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isa_tr

quote:

Hocam ben de sipariş verdim de , sen önceden deneyimlerini paylaşırsın burada. Hayırlı olsun. :)

Carsamba, persembe ancak deneyebilirim herhalde.

• Dün Tb 520 geldi ps4proda test ettim ses kalitesi basslar tizler cok iyi süperhuman ses destegi gelmiş ama anlamsız bir ozellik. Sesi fazla tiz yapıyor. Surround gayet guzel.Tvdeb oynarken duymadığım sesleri duyuyorum.Fakat konforu malzeme kalitesi hakkinda cok beklenti icine girmeyin eger iri kulaklariniz ve kafaniz varsa cok sıkar.
    Önceden creative alpha tactic 3D ve sony gold kullanmıştım ama ses kalitesi ve konfor olarak onlardan cok daha iyi.

Sizin Tavsiye edebileceğiniz ayarlar varmi arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oldboy83tr -- 22 Aralık 2016; 15:09:39 >
  • Bugün geldi 520 kulaklik sorunu düzeltilmiş.Superhuman modeu harbiden super dusuk tondaki seslere yuksek ses vererek ses desibelini artiriyor duymadigin sesleri duyuyorsun presents tusuda hazir ekolayzerlar bass bass ve trebble natural ve sanki bir tane daha var Superhuman mode u acma kapama tusuna basarak engaged dediginde aktif hale geliyor. Kulaklik basi cok sikiyor kafaya alisacaktir. Ve kirilmamasi acisindan sabit ayarda kullanin hep.basi sikmasi disardan ses girisinide engelliyor. Bass i vok iyi.Daha once Gold kullanmis biri olarak ust sinif bir kulaklik.Gold konfor olarak daha iyi tabi. Kulakligin bir diger dikkat cekici ozelligi 15 saate kadar kullanma tek sarjla. 50mm lik hoparlorler gorevini fazlasiyla yapiyor.Bf1de test ettim memnun kaldim ama silahlarindan dolayi ses ve ortam tam randiman vermedi. Modern Warfare Remastered tam uyum sagladi duymadigin sesleri dugirsun ve surround ozelligi sayesinde ne taraftan geldigini cok rahat anliyorsun sesin.Evde 5.1 pioneer ses sistemim olmasina ragmen bu kulakliksiz oyun oynayacagmizi zannetmiyorum.Oyunparda buyuk avantaj saglayacaktir. Alien isolationdada azda olsa denedim.Kesinlikle atmosferden etkilenmemek elde degil.Outlast ve cikacak olan resident evil 7 icin alinmasi gereken bir utun.özellikle geceleri ses acamayanlar icin kullabisli olacaktir.Malzeme kalitesi orta Golddan vok daha iyi sonucta profesyonel kulaklik.Araba yarislarindada basarili oldugunu daha test etmeden soyleyebilirim.Muziktede ozellikle net tizler aldim.Spotify kalitesini bilmem ama tatmin edici duzeyde.Filmdede guzel performans sunacahini dusunuyorum sonucta optikten baglaniyor ps4e.Su anki kisa goruslerim bunlar kullandikca daha yazarim. Ps4ten ayarlardan kulaklik sesini sona getirin kulaklik ustundeki tustan ses duzeyini ayarlayin.

• Arkadaşlar 520p kulaklığım geldi de , iyi herşey güzel de , 5.1 ses alamıyorum. İlk taktığımda , oyunlarda 5.1 simgesi gözüküyordu. Şimdi stereo kulaklık olarak görüyor. Bağlantılarda tamam. Çıkış optik çıkışa ayarlandı. Öncelik dolby yapıldı. Ama yine 2.0 ses alıyorum.

Kendi soruma kendim cevap vereyim. Bu videoda ayarların nasıl yapılacağı anlatılmış. Benim yaptığım ayarlar doğruymuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 3 Ocak 2017; 21:23:20 >

• Merhaba,

Yeni Firmware ile kulaklık PC'de de calışıyormuş. Denediniz mi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

Merhaba,

Yeni Firmware ile kulaklık PC'de de calışıyormuş. Denediniz mi acaba ?

Ne zaman gelmiş güncelleme. Zaten mac ve windowsda çalışıyordu kulaklık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 14 Ocak 2017; 11:58:35 >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    12/2016'da gelmiş. Sanırım 7.1 desteğini PC'de kullanamıyoruz. Açıkcası 450 versiyonunu alıcam gibi ama bunuda araştırmak istedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZiveR

12/2016'da gelmiş. Sanırım 7.1 desteğini PC'de kullanamıyoruz. Açıkcası 450 versiyonunu alıcam gibi ama bunuda araştırmak istedim.

Tamam hocam , o zaman denerim, haberdar ederim.
  • beyler 1 senedir 500p sahibiyim fazlada kullanmıyorum. geçen bir baktım kulaklığın uzayan kollarından biri kırılmış. şok oldum kim yaptı bunu diyordum ki baktım diğer tarafta çatlak çatlak olmuş. şuan tek taraf koptu diğer tarafta eli kulağında kulaklık çalışmasında sorun yok ama uzuvları koptu buna bir şey yapabilir miyiz. yedek parça bulunur mu. veya başına gelen oldu mu. böyle kaliteli bir kulaklığın bu kadar hassas olması çok üzücü.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.