Şimdi Ara

Turnuva (- Her Hafta -) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
638
Cevap
0
Favori
14.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smurf1971

hangi pistte yarışacaız,

Pist daha belli degil heralde berke ayarlar bugun yarın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eMRe_Dmrc

quote:

hangi pistte yarışacaız,

Pist daha belli degil heralde berke ayarlar bugun yarın.

bu arada ben dün fasülyeden yarışdım galibe öle değilmi?

yani ciddi bir yarış değildi heralde
  • quote:

arkadaşlar günaydın, yarişı tamamladıkya o herşeye değer, bahane bulmak istemiyorum ama benim hem bu ciddi anlamda ilk yarışımdı.ve evrenin dediği oldu malesef. sonlara doğru tekerlek problemi başgösterince sonlara düştük.son 3 tur kağnı gibi gittim.strateji geliştirmeliydim. neyse bi sonraki yarişa (olursa) g25 le takılıcam bakalım noolacak.eyecamla headset olması güzel aslında ama etraftaki sesleride aldığını söylüyorlar, rahatsız olan oldumu sesten?

aaaa? sen ne zaman yarıştın? sen giremedin diye yarışı tekrar başlatırız diye düşündüm çıktım ben. sonra herkes devam edince, çıkmış da bulunduk, tekrar başlamaz dedim kapattım sistemi. bu arada bizim araba teknik olarak biraz zayıf kalıyo ayarları kurcalamak lazım.

• Haftaya olan pisti circuit de sarhtle olarak belirleyelim diyorum nasıl olur sizce ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berxx1

quote:

arkadaşlar günaydın, yarişı tamamladıkya o herşeye değer, bahane bulmak istemiyorum ama benim hem bu ciddi anlamda ilk yarışımdı.ve evrenin dediği oldu malesef. sonlara doğru tekerlek problemi başgösterince sonlara düştük.son 3 tur kağnı gibi gittim.strateji geliştirmeliydim. neyse bi sonraki yarişa (olursa) g25 le takılıcam bakalım noolacak.eyecamla headset olması güzel aslında ama etraftaki sesleride aldığını söylüyorlar, rahatsız olan oldumu sesten?

aaaa? sen ne zaman yarıştın? sen giremedin diye yarışı tekrar başlatırız diye düşündüm çıktım ben. sonra herkes devam edince, çıkmış da bulunduk, tekrar başlamaz dedim kapattım sistemi. bu arada bizim araba teknik olarak biraz zayıf kalıyo ayarları kurcalamak lazım.

evren hocam sana mesaj atmıştım çabuk gel diye sanırım sistemden çıktığın için farkında olamadın. sağlık olsun ikimiz içinde yarıştım ben, ama eksikliğin sonuna kadar hissedildi.dediğin çıktı, 6. idim son 3 tur, sonra tekerlekler eridi resmen . evet bizim araba biraz zayıf ama bakacağız çaresine.

• quote:

Orijinalden alıntı: berke_34

Haftaya olan pisti circuit de sarhtle olarak belirleyelim diyorum nasıl olur sizce ?

sen dedikten sonra berke hocam.farketmez, ama bütün pistler belli, olsa ii olmazmı?
  • quote:

quote:

Haftaya olan pisti circuit de sarhtle olarak belirleyelim diyorum nasıl olur sizce ?

sen dedikten sonra berke hocam.farketmez, ama bütün pistler belli, olsa ii olmazmı?

hele bi oturtalım düzeni gerisi kolay

• quote:

quote:

quote:

hele bi oturtalım düzeni gerisi kolay

Circuit de la sarte iyidir haftaya orası uyar bana araçlar gene aynımı?

• aaa circuit de la sarte mi, benim pistim. çocukluğum orda geçti.. adana otobanına bağlanırdı bi ucu. en uzun start finis düzlüğüne sahiptir. ( yaklaşık 20-30 km falandı ). ne günlerdi be.
    pisikletnen yarışırdık biz(bemekslerle) . maddi sıkıntı vardı. sonra parayı vurunca 18 fiteslilerden aldık. şimdi adı değişmiş redbull x 2010 mu diyler ne. yani demem o ki. bu kadar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiteangel206

aaa circuit de la sarte mi, benim pistim. çocukluğum orda geçti.. adana otobanına bağlanırdı bi ucu. en uzun start finis düzlüğüne sahiptir. ( yaklaşık 20-30 km falandı ). ne günlerdi be.
    pisikletnen yarışırdık biz(bemekslerle) . maddi sıkıntı vardı. sonra parayı vurunca 18 fiteslilerden aldık. şimdi adı değişmiş redbull x 2010 mu diyler ne. yani demem o ki. bu kadar...

• bu pistte herkes şanzumanını son sürate göre ayarlar eminim.
  • quote:

bu pistte herkes şanzumanını son sürate göre ayarlar eminim.

Şanzımanı son sürate ayarlarsan yarış başında sonuncu olursun.
  • ben şanzımanı 500 e ayarlıyacam
  • quote:

ben şanzımanı 500 e ayarlıyacam

Şnazımanın artması ibrenın yavaş yükselmesine neden olur. Ortagam sana tavsiyem orta seviyede tut.
  • Hocam gece kaç gibi yarıştınız en son sıkıntıdan sonra ben kendimi alkole verdim vurdum sarabın dibine oğuz varmıydı yarışta biz diskalifiyemi olduk daha başlamadan yok artıqqqq
  • quote:

quote:

Şnazımanın artması ibrenın yavaş yükselmesine neden olur. Ortagam sana tavsiyem orta seviyede tut.

espiri yapıyom ortak. bu arada akşama boşum. ayarlaya bilirseniz akşama stok carlarla bi yarış yapak geçen gir çık tadını alamadık fazla
    ne dersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AxeLnAreD

Hocam gece kaç gibi yarıştınız en son sıkıntıdan sonra ben kendimi alkole verdim vurdum sarabın dibine oğuz varmıydı yarışta biz diskalifiyemi olduk daha başlamadan yok artıqqqq

yok ya sayılmasın. 10 sefer başlattık yarışı. son yarıştada ben düştüm kim kaldı kaç kişi bitirdi bilmiyom. benim için sorun değil
    ortağım bitirmiş zaten. ama çoğunun böyle düşündüne eminim. 1. yanlış anlamasın kim oldu onuda bilmiyorum
    (büyük ihtimal oğuz olmuştur.) ama en azından bu yarış deneme tarzında olsun. benim fikrim. yine siz bilirsiniz.
    yarışı bitiremedi de böyle diyo falan demeyin. saygılar..

• quote:

quote:

quote:

espiri yapıyom ortak. bu arada akşama boşum. ayarlaya bilirseniz akşama stok carlarla bi yarış yapak geçen gir çık tadını alamadık fazla
    ne dersiniz.

yarış ayarlayabilirseniz bende katılmaya çalışırım

• Şuan biraz işlerim var ama 10-11 gibi bi takılırız öle
  • İyi bakalım sayılmıyorsa sorunda yok sanırım
    Yeni yarış nerde ne zaman olacak peki piste birşeyler yazmışlar ama net değil herhalde
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.