Şimdi Ara

Turnuva (- Her Hafta -) (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
638
Cevap
0
Favori
14.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: berke_34

Odayı kurdum
    1472-6118-3658-4769-9199

Kaptan geldim birazdan odadayım ama 9 dan önce başlamaz başlarsa kavga çıkartırım
  • Sunucu banladı arkadaş herkes de de öle mi
  • merhaba arkadaşlar bende sizlerle online oynamak istiyorum benide aranıza alırsanız çok sevinirim ps3'ü yeni aldığım için gt5'i online oynama konusunda pek bilgim yok sizler bana yardımcı olursanız çok makbule geçer psn imzamda mevcut.

saygılar...
  • Her ne kadar teknik problemlerle karşılaşmış olsakta yarış yapmayı ve tamamlamayı başardık :))
    Ben berkeyle iletişime geçip yarış sonucunun listesini vereceğim. O da tabloya işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neshther33

Her ne kadar teknik problemlerle karşılaşmış olsakta yarış yapmayı ve tamamlamayı başardık :))
    Ben berkeyle iletişime geçip yarış sonucunun listesini vereceğim. O da tabloya işler.

iyi olur sayenizde ne olduğunu öğreniriz
    7 den beri oyna, 6 sefer yarışa başla, gülme krizi geçir, ama son yarışta hattan düş olacak işmi
    yoksa sertaç toz yutturuyodum sana

• aslında sen ben berke bide cankat tam stendap yaparız. şu yarıştaki sesleri kaydedip satsak iyi para kazanırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: whiteangel206

aslında sen ben berke bide cankat tam stendap yaparız. şu yarıştaki sesleri kaydedip satsak iyi para kazanırız.

• Yaaaa bırak sinan :D Zaten son yarışta sende bişeyler olduğu belliydi, duman attıra attıra gidiyordun. Dumanın yüzünden 2 defa yoldan çıktım :D Ama yne yetiştim sana :D Ama bi baktım düşmüşsün ::D:D:D:D
    Gerçi cankat hepimizi geçerdi de bakma sen :D Kulaklığında sorun vardı konsantre olamadı :P
  • Beyler kusura bakmayın evden apar topar çıkmak zorunda kaldım. Umarım yarış/lar iyi geçmiştir.
  • Yarısı tamamlamanın sevinci içindeyim hala kaç haftadan sonra iyi geldi bu
  • benim ilk online yarışımdı birde bağlantı problemi yaşıdım modemi bile değiştirdim yarışabilmek için
  • quote:

Orijinalden alıntı: FBburakFB

benim ilk online yarışımdı birde bağlantı problemi yaşıdım modemi bile değiştirdim yarışabilmek için

ilke göre iyisin ahmet son virajda bi hata yaptım. 0.100 sny ile geçmişim seni. Bende pek online takılmam halımdende görüyorsundur zaten.

Trophylerle işim bitsin online takılırız artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eMRe_Dmrc

quote:

benim ilk online yarışımdı birde bağlantı problemi yaşıdım modemi bile değiştirdim yarışabilmek için

ilke göre iyisin ahmet son virajda bi hata yaptım. 0.100 sny ile geçmişim seni. Bende pek online takılmam halımdende görüyorsundur zaten.

aynen çok çekişmeli geçti bir ara bana verdi sandım sonra yine seni üste yazdı birde yarışın başında spin attım aksi gibi sonra yetişmek için uğraş dur

• quote:

quote:

quote:

aynen çok çekişmeli geçti bir ara bana verdi sandım sonra yine seni üste yazdı birde yarışın başında spin attım aksi gibi sonra yetişmek için uğraş dur

10 sny ceza yedim ben bi ara yoksa 3. felan kesin olurdum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

10 sny ceza yedim ben bi ara yoksa 3. felan kesin olurdum.

ben varken 3. luk ne haddine len senin emre

• Orasını bilmem. 10 sny yemeseydım olacaklara katlanacaktınız artık
  • arkadaşlar günaydın, yarişı tamamladıkya o herşeye değer, bahane bulmak istemiyorum ama benim hem bu ciddi anlamda ilk yarışımdı.ve evrenin dediği oldu malesef. sonlara doğru tekerlek problemi başgösterince sonlara düştük.son 3 tur kağnı gibi gittim.strateji geliştirmeliydim. neyse bi sonraki yarişa (olursa) g25 le takılıcam bakalım noolacak.eyecamla headset olması güzel aslında ama etraftaki sesleride aldığını söylüyorlar, rahatsız olan oldumu sesten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: neshther33

Yaaaa bırak sinan :D Zaten son yarışta sende bişeyler olduğu belliydi, duman attıra attıra gidiyordun. Dumanın yüzünden 2 defa yoldan çıktım :D Ama yne yetiştim sana :D Ama bi baktım düşmüşsün ::D:D:D:D
    Gerçi cankat hepimizi geçerdi de bakma sen :D Kulaklığında sorun vardı konsantre olamadı :P

yaa ne demessin. tozunu attırırdım ortalığın. şaka bi yada 1. olamasamda şu andaki yerimi haketmediğimi söyleyebilirim.

• Günaydın Beyler....

Bunlar ısınma turlarıydı. Artık haftaya daha ciddi bi yarış yaparız.
  • hangi pistte yarışacaız,
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.