Şimdi Ara

Turktelekom Prime Eksper 25gb+1000dk+1000sms 67tl.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
5
Favori
3.666
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kişiye özel olabilir, 15gb-1000dk-1000sms 55tl ödüyordum tahahütüm devam ediyor. Turktelekom mobil uygulamadan bugün teklif geldi, Prime eksper 25gb-1000dk-1000sms 67tl. kabul ettim hemen şuan tüm oparatörler arasında en uygunu sanırım, teklif kişiye özel olabilir fakat telekom kullananlar online işlemlerden kontrol etsinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Bozoğlu -- 30 Aralık 2022; 12:57:28 >

• Eğer Az Vakit Kaldıysa O Teklifi Al Kurtar Yoksa Bidaha O Fiyatları Göremezsin

Ben Yaz Aylarında Taahüt Bitene Kadar 80 Altı Teklif Görmedim. Sonra Aradım Özel Teklif İstedim. 1 Gün Müsade Ettiler. 37₺ + Vergilerle Kurtardım. En Büyük Sorun Sim Blokeler. 10 Gb Olanı. Arkadaşıma da 25 Olanı 57 den Verdiler Verdiler le 60 ı Alıyor. 2022 Temmuz Dönemi.

Şuan Annemin Hattı İçin 8 inde Bitecek Tarife Çözüm Bekliyorum. 104 ten Aşağı Teklif Gelmiyor 3-5 Gb larda.
  • hopali08 kullanıcısına yanıt

Tahahüt bitimine 5ay var, daha öncede 2-3ay önce benzer teklif sundular hatta aradılar falan kabul etmedim, sonra 100küsür oldu birden teklif, tahahüt devam ettiği için ilgilenmiyorum dedim sürekli olarak, bugünde bu çıktı kabul ettim.

• 20gb benzer tarifeye daha fazla ödüyorum TT böyle kişiye özel teklif sunuyor. Herkese farklı tarife kime ne yedirirse bence hemen kabul edin..

• A.Bozoğlu kullanıcısına yanıt

İyi etmişsiniz, 2 aydan az süre kalınca saçma sapan teklifler geliyor veya gelmemeye başlıyor. 6 ay öncesinde güzel teklifler sunuyorlar.

• geçen ay bana bu tarifeyi 105ten kitlediler. güzel teklif

edit: prime extra 12 ay taahhüt %35 indirim. 25 gb internet. artı olarak her ay biletixten aldığınız hizmette iki kere maksimum 200 lirada 50 lira indirim sağlıyor. kampanya ne kadar daha devam eder bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Dilenci -- 30 Aralık 2022; 14:0:44 >
  • Aynı şekilde tahattut bitmesine 3 ay kala banada bu teklif geldi kabul ettim eski tarifede sizinki ile aynıydı
  • Yeni gelen farklı hatlı kişiye en uygun tarife nedir arkadaşlar
  • PTTcelldeyim bu ay son fakat TTNet altyapısı olduğu için taşıma yapamıyorum nasıl çözeriz
  • Turktelekom Prime Eksper 25gb+1000dk+1000sms 67tl.
  • 20 gb + 1000 dk + 250 SMS'e 67 TL tt'de ödüyorum. Üstelik 2 yıllık taahhütlü fiyat bu. Kaçırılmayacak fırsat bence.
  • jestercat J kullanıcısına yanıt

Bugün sundukları teklif 8 GB 750 DK 250 SMS 62 TL. Çok uygunmuş hemen geçirebilirlermiş. Yaman şakacı bu TT.

• birdhuyesi kullanıcısına yanıt
    MH ile görüştüm pttcel deyim 10 GB 1000 dk 65 oduyordum 16 GB 1500 dk 75 dedi kaptim hemen
  • dsmert kullanıcısına yanıt
    Bu neeede acaba ? Bütün turkcell bayilerinde var mı ?
  • dsmert kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler. Yıllardır Turkcell diğer firmalara göre çok pahalı geldiği için sitesine bile bakmamıştım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.