Şimdi Ara

TurkTelekom mu? Bir kez daha düşünün..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Ayda 102TL para ödüyorum.. 100mbps'e kadar olarak anlaştım.
    Kablolu bağlantım var, daireme kadar fiberoptik kablo geliyor.
    Testleri yaptığım esnada hiçbir cihaz bağlı değildi, hiçbir indirme açık değildi. ( kaynak izleyici ve görev yöneticisi üzerinden kontrol edildi)

30a yakın belki fazla arıza kaydı.
    Dakikalarca telefon görüşmesi, ( Sanırım çağrı merkezinde ki tüm çalışanları artık tanıyorum. Büyük ihtimalle adımı söylediğimde mikrofonu muteleyip yine aradı diye espiri bile dönüyor olabilir. keyif alıyorlardır belki)
    Ceo'ya twitterdan yazdım baya baya konuştuk. Özel Müşteri Mail adresine mailde gönderdim..

Sonuç şu, günde 5-6 aramam sonucu arıza kayıtları açılıyor, ertesi gün aranıyorum ve arızanız giderildi lütfen test edin deniyor. Test ettiğimde ise sonuç yukarıda..

Taahhütnamemde 100mbps'e kadar sözü verildi ama 0.08mbps alıyorum, caymak istediğimde ise bana 500TL üstü bir cayma bedeli çıkartıyorular..
    Tüketici hakem heyetine başvuru yaptım dönüş bekliyorum..
    En kısa sürede Turktelekomdan kurtulup kendi altyapısı olan 2 katı fiyatı olan firmaya geçeceğim.. Rezilliğin daniskasıdır TTNET..

TTNET Pişmanlıktır..
    TTNET Paran ile rezil olmaktır..

• 14dk sonra yaptığım test..

İnterneti 01:30- 08:00 saatlerinde kullansam mesela YARASA falan olsam güzel internet aslında...

TurkTelekom mu? Bir kez daha düşünün..
  • Ttnet hiçbir zaman alınmaz alanda tövbe ediyor zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mehmetkyc kullanıcısına yanıt
    Boş bi yorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Senin görüşün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TELEKOMDAN UZAK DURUN
  • Ceoyla yazışmışsınız, kaç kere arıza yazdırmışsınız, sonuç olarak turk telekom arızanın neyden kaynaklandığını söylüyor? Ya da şöyle diyim birşey söylüyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: köle

Ceoyla yazışmışsınız, kaç kere arıza yazdırmışsınız, sonuç olarak turk telekom arızanın neyden kaynaklandığını söylüyor? Ya da şöyle diyim birşey söylüyor mu?
    Arızanın neyden kaynaklandığını ( yoğunluktan, hat arızası, sinyal, fiziki vs. vs.) hiçbir şekilde aktarılmadı.. her aradığımda kayıt alındı ertesi gün arızanız giderildi teknik ekip gerekli kontrolleri yaptı modeminize şu kadar saattir düzenli internet gelmektedir.. Arıza sebebi şu bu yok.
  • Benim anlamadığım Türk Telekom bir bana mı iyi ?

Bana HAT değerlerinizi gönderin.

Türk Telekom Facebook sayfasından kibar ve nazik bir dil ile probleminizi anlatın bilgisi ve yetkisi olan bir arkadaşın aramasını rica ediniz.
    Türk Telekom'u kötüleyenler genelde Vodafone çalışanları bilginiz olsun, forumda milleti öyle gaza getirip Vodafone abonesi yaptılar özellikle burak kosucu yaptı ve şimdi ortalıklarda yok.

Vodafone ve diğer ISS personellerine İtibar etmeyiniz.
  • Nasil kotuleyen calisanlar oluyor anlamiyorum..ben oglumun derslerine destek olsun diye net baglattim...3 aydir genel agriza adi altinda internet vermiyorlar.. bos bos fatura oduyorum..cayma bedeli istiyorlar..turk telkommu tobe birdaha asla fber internete gecilcekmis 200 mt lik bakir kablo takilcakmis ama para yokmus bla bla bla ne yapicagimi sasirdim soyguncularla :(

• Nermin3535 N kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom Fiber İnternet alt yapı masrafını sizden almaz.

DSL Sinyali ve Hizmet almaıyorsanız 444 0 375 i arayıp bilgi verin hizmet alamadığınız günlerin faturasını iptal edecekler.
    Türk Telekom hizmet veremiyorsa hiç bir firma hizmet veremez.
    Bütün firmalar Türk Telekom alt yapısı ile hizmet verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ageofmetin2

14dk sonra yaptığım test..

İnterneti 01:30- 08:00 saatlerinde kullansam mesela YARASA falan olsam güzel internet aslında...

Nasıl düzeldi peki?

• ethernet kablosu ile test yapıyorsunuz degil mi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.