Şimdi Ara

Türktelekom mu? Bimcell mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
24
Cevap
2
Favori
18.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 tane türkcell hattım var.Bu zamana kadar bağlantım kopmasın,çekiş gücü düşmesin diye diye kazık gibi faturaları sineye çektim.Ama yeter artık.Diğer şebekelerden biraz daha kaliteli hizmet veriyorsun diye yarı yarıya fiyat farkı nedir arkadaş? Sanki parayı ağaçtan topluyoruz.
    Bende en kısa zamanda TT ye geçmeye karar verdim.Neden vodafone değil derseniz,bulunduğum yerde en kötü vodafone çekiyor.Hız testinde Türk telekom voda'dan çok önde.

Bimcell de tt nin altyapısını kullanıyor.Hem tarifeleri daha ucuz,hemde taahhüt istemiyor,ve faturasız.

TT nin Bimcell den avantajlı yanları var mıdır? Varsa nelerdir?

İkisinden birini tercih edeceğim.

• Pttcell tarifelerine de bi bak bim gibi tt alt yapısını kullanıyor
  • turk telekoma geç hocam faturasız parket tavsıye ederım kampanyalar sıl supur vs oluyor onlardan faydalanırsın.
    7 25 yas arası tc bulup 4545 e sms atasan selfy uyesı olur uygun paketler alırsın
  • 10 -20 lira için uğraştığınız işlere bak ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CB72FF50B

turk telekoma geç hocam faturasız parket tavsıye ederım kampanyalar sıl supur vs oluyor onlardan faydalanırsın.
    7 25 yas arası tc bulup 4545 e sms atasan selfy uyesı olur uygun paketler alırsın
    Hocam eminmisiniz 7-25 yaş olduğundan? 17-25 olmasın? eğer 7-25 ise 8 yaşında oğlum var,ondan yararlanabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

10 -20 lira için uğraştığınız işlere bak ya
    Hocam 10-20 lira olsa uğraşmam inanın.Türkcell de 5 gb internetli pakete 60 küsür tl fatura ödüyorum her ay.İki hattımda da aynı paket var.Saçma sapan ek ücretlerle 130 tl ödüyorum her ay.Bimcell de 5+5 gb = 60 tl. Arada 70 tl fark var.
  • Valla haklısın ozaman baya fazla ödüyormuşsun hocam sen ben 45-50 liraya kullanıyorum 2003 ten beri sadık müşteriyim bi kere bile kıyaklarını görmedim.
  • Şehir merkezlerinde zaman geçiriyorsanız Telekom’a geçin. Bim yetersiz. Şehir dışında Turkcell rakipsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Askaparta

Şehir merkezlerinde zaman geçiriyorsanız Telekom’a geçin. Bim yetersiz. Şehir dışında Turkcell rakipsiz.
    Hocam bimle telekomun çekişi aynı değil mi?
  • gümüş_süvari kullanıcısına yanıt
    Aynı altyapı ama Bimcell kullanan arkadaşlar sıkıntı yaşıyorlardı.
  • Türkcell faturasız 5gb 35tl ye kullanıyorum an itibariyle. Bimcell de faturasız.

Türk Telekom faturalı geçecekseniz o zaman olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

Türkcell faturasız 5gb 35tl ye kullanıyorum an itibariyle. Bimcell de faturasız.

Türk Telekom faturalı geçecekseniz o zaman olabilir.
    Hocam tarifenizin adı ne? Türkcell e yeni mi geçtiniz?
  • 7-8 ay oldu ikinci geçişim bu. Duramadım geri geldim

Gnc full 5gb. Ayrıca lifecell 5gb teklifi de 35tl idi. Bir de 4gb olan 30tl lik tarife var bana teklif.

Kampanyalarla 30gb a yaklaştığı için türkcell vazgeçilmez benim için.
  • Taahütsğn olsun istiyosan bimcell

10 gb

1000 dk

1000 sms

25 tl üstü yükleme de +1gb+500 sms

39 tl

Taahhüt yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gebeskeli

Taahütsğn olsun istiyosan bimcell

10 gb

1000 dk

1000 sms

25 tl üstü yükleme de +1gb+500 sms

39 tl

Taahhüt yok
    Evet bunun üstüne tarife yok şu an.
  • Çalış seninde olur ağlama
  • Umrumda değil
  • AMC A kullanıcısına yanıt
    Neyse bro, sana TWD izleyip bol bol post kasmalar diliyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.