Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (404. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (2 Mobil) - 7 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
9.099
Cevap
189
Favori
445.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
37. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

27 Mart ta söz yazıp 5555 e yollayın kabul etmez ise mesajda yazar

güncel 29 martta belli olur tarifenin taahhütsüz fiyatı belli olur

taahhüt verdiğinde faturalı tarife değişikliği yapabilirsin

taşınır yada faturasıza geçersen cezai bedel çıkar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bimcelden telekoma geçmek için bayiye gittim.sadece faturalıya geçiririz dediler. faturasız istiyorduum. o zaman başka operatöre geç dendi. var mı böyle birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe80 -- 25 Mart 2024; 16:17:16 >
  • TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • efe80 E kullanıcısına yanıt

evet izin vermiyor. Ancak faturalıya baksaydınız bazen güzel geçiş paketleri oluyor. Geçen ay 10gb 165e veriyordu bimden geçenlere.

• Arkadaşlar selam. Tr prime 125tl olan paketim taahhütün içinde olmama rağmen bu ay 142tl görünüyor. Neden bu fark acaba? Başka yaşayan var mı böyle bişey?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Web online işlemlerden güncel döneme bak yada müşteri hizmetlerinden nedenini söylerler

• Arkadaşlar sanıyorum ki paketlere zam gelecek. Bizlere sunmuş oldukları paketleri çok çok yüksek fiyatlardan sunmaya başlayacaklar. Benim taahüte daha 56 gün var fakat 31 mart dan sonra fiyatların artacağını düşündüğümden 31 marta kadar bana sunmuş oldukları paketi alıcam. Çünkü bazı arkadaşlar da burada yazdı. Size sunmuş olduklarını kabul edin diye. Elinizdekinden de olursunuz. Sonra faturasızla vs uğraş dur. Türk telekom'un yıldızlı günler diye başlattığı tarifeler yeni gelenler için. Yeni gelenler için sunmuş olduklarını da bize sunuyorlar işte. Bundan daha da düşeceklerini sanmıyorum. 30 GB + 10 GB sosyal paket 405 tl olan paketi alacagım ben galiba.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bugun taahhütüm bitiyor. Sunulan teklifleri kabul etmedikçe fiyatlar artti.

Suan 1000 dk 15 gb toplamda 92 lira ödüyorum.

Ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

• Türk telekom 12 Aylık taahhüt ü 337 gün olarak baz alıyor, yani 1 yıl 337 gün mü :?

• ennican41 E kullanıcısına yanıt

İlk sayfada neden öyle aldığının bilgisi var TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

• cem_23 C kullanıcısına yanıt

ilk 6 ay gelen teklifler gayet makul oluyor sonra gelen tekliflerin fiyatı artıyor

• Angelica kullanıcısına yanıt

Aşmayan 15 gb kullanıyorsanız 27 Mart tarihinde Soz Yazıp 5555 e yollayın tekrar kabul edebilir .

Tarifenin güncel fiyatı 2 gün sonra belli olur .Fiyatı yüksek değilse taahhütsün de kullanabilirsiniz .

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Tamam ama bu konuda siz veya diğer arkadaşlar taahütünüzün bitmesine 1-2 gün kala veya bitince daha uygun teklifler sunuluyor, o yüzden yüksek fiyatları kabul etmeyin bekleyin diyorsunuz. O yüzden yazdım. Bir kaç gündür beklesem mi alsam mı diye gidip geliyorum. Bende şu an kullandıgım 25 GB lık paketimi başta 150 tl ye sunmuşlardı. Bir müddet bekledim 105 tl ye indirdiler öyle kabul etmiştim. Bu sebepten kafam karışık. Şimdi ikilemdeyim. Hem içimden bir ses bu fiyatların düşmeyeceğini hatta daha da artacağını, bu sefer eldekinden de olacağımı söylüyor. Diğer türlü önceden aldığım gibi, acaba bekleyince daha uygun teklifler gelir mi diye düşünüyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Enfes 15 hocam. Dediginizi yapsam işe yarar mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cem_23 C kullanıcısına yanıt

Taahhüttün bitmesine 1-2 gün kala teklif sunulduğuna hiç denk gelmedim .Son aylarda daha yüksek sunuluyor diye yazdım .

Fiyatların düşmeyeceği bi gerçek zaten .

Önceden taahhüt bittiğinde beklemek gerekiyordu uygun tarife teklifi sunuyorlardı .Şuan ise o kadar uygun sunulmuyor .

• Angelica kullanıcısına yanıt

Deneyin ama tarifeniz farklı o yüzden olur mu bilmem .

• TT tarifelerini çok arttırdı. Nisanda her şeye zam gelecek diye bekliyoruz ama TT şimdiden o zamları yaptı bence.

Ayrıca Turkcell Nisan ayı ile birlikte yeni kampanyalı paketlerini açıklayacakmış. Ben TT’nin de Nisan başında daha uygun tarifeler çıkaracağını düşünüyorum. Yine de Türkcell’e taşıdım ben, bence Turkcell’in faturasızdan faturalı hatta geçiş tarifelerini inceleyin. TT’nin 30-40 tl üstünde bile olsa değer Trcell’e geçmeye.

• Merhabalar,

Babam için bir tarife arıyorum. Eskiden 500 dk 1 gb internet paketi kullanıyordu. 60 Tl de bir ücreti vardı. Şimdi 160-180 Tl teklifler alıyorum. 16 gün sonra taahhütü sona eriyor.

Düşük gb bir teklif alan mevcut mudur?

• İdeal 35 gb tarifesine 212 TL'den geçmek için webten işlemleri hallettim. 1-2 mesaj geldi, telefonu kapatıp açın dedi ve şuan şebeke yok umarım düzelir, piyasaya göre çok uygun kaldığı için umarım sıkıntı yaratmazlar.

SOZ yazıp 5555'e gönderdim. Halen taahhütsüz fiyat görünüyor. 1 gün beklemeliyim düzelmesi için sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~Lion King~ -- 27 Mart 2024; 1:12:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 402403404405406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.