Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.288
Cevap
158
Favori
408.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
79. Sırada  bugün en iyi #19
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arasa tt allahtan cezanımı istiyon dese haklı ilk ayda 20 indirim almışın 10 yıllık hatta %45 indirim var daha derdin ne hocam

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ozanddbk O kullanıcısına yanıt
    Onlar 60-70 yaşında ki cahil kısmına 20 GB interneti 80, 90 liraya satarken iyi. Bizde biraz onları dolandıralım. Ederleri bu, şebekeleri Turkcell değil normalde zaten o fiyat olması lazım. Kozunuzu kullanın (iptal edeceğim) paçalari tutuşa tutuşa indirim verirler.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cahil demeyelimde uğraşmıyolar genç değillerki nederlerse yap diyolar biz taze beyiniz bakıyoz araştırıyoruz

• catry C kullanıcısına yanıt

Rica ederim hocam  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öfke derken

• Benim kızdığım şu ilk ay %20 indirim almışsın daha ne bekliyorsun ona lafım benim

• Ben bişi demedim sadece %20 şükredin diyorum ilk ayda almışsınız daha ne dedim

• Şimdi aradım Turkcell'i kayıt açtılar ekipler gelip ölçüm yapacak eğer kötü ise yeni bir baz istasyonu kuracaklarmış, 12 gün içinde ekip gelecekmiş. Eğer kurarlarsa ve 100 hız felan gelirse yeminim olsun bütün sülalemi Turkcell yaparım.

@Jazzalyn reis şans dile bana

• Mobilde 20 megabit görünce sevinçten havaya uçan birisiyim. 100 beni bozar :)

• Hadi inşallah sonuç olumlu olur.

• catry C kullanıcısına yanıt
    Aynısını bana da dediler ben zaten %25 almıştım ondan sonra aradığımda bunu dediler bende siz bana indirim verebilirseniz çok mutlu olurum filan dedim %20 daha vermişlerdi 13 liraya düşmüştü

• Jazzalyn kullanıcısına yanıt
    Turkcell son zamanlarda yüzümü güldürmeye başladı reis. Ailemi Turkcell'e geçirdiğimde bütün yılın telsiz kullanım ücretini affetmiş diğer operatörden kalan. Eğer bu 4.5G hızı sorununu da çözerlerse tam beni gülümsetecek.

Aslında bana 5 GB'lik pakette yeter çünki Turkcell de hediye yolu çok ama ben o yolları hiç bilmiyorum bilsem sizin gibi garanti 50-60 GB kotam olur. :)

• Bildiğim tek hediye yolları şunlar.

1-Salla Kazan
    2-GNÇ Çatlat

Geriye kalan hiçbirini bilmiyorum, bana birinin öğretmesi lazım var mı öğretecek bir hocam?

• Herkese merhabalar, Vodafone'dayım ve 1 aya taahhüdüm bitiyor. Ve görüşme esnasında çok fazla kesilme sorunu yaşıyorum yani uzun lafın kısası başka bir opertöre geçmek istiyorum. VDF öncesinde TT kullanıyordum, önceki mesajlarda bazı arkadaşlar TT'nin indirimlerinden bahsetmişler. Bu indirimlerden nasıl faydalanabiliriz bununla ilgili bir mesaj var mıdır konuda?

• pointlessaeva P kullanıcısına yanıt

Blöf yaparak indirim alabilirsiniz  

• Biraz daha açar mısınız rica etsem? Şimdi önce TT'ye mi geçmeliyim yoksa Bimcell'e mi? Önceki mesajlarda bimcellden de bahsedilmiş. Ve paket fiyatlarına bakıyorum faturalı kullanacağım ama bimcell daha uygun fiyat açısından.

• pointlessaeva P kullanıcısına yanıt

Faturalı hat istemezseniz, BİMCell düşünebilirsiniz hocam

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.