Şimdi Ara

TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER İLK SAYFA GÜNCEL (135. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.254
Cevap
160
Favori
407.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne ara 70 gün geçmiş bu Vdf hattı alalı, zaman hızlı geçiyor 20 gün sonra bye Vdf

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu aralar dışarda vdf'de ses kopma sorunu yaşıyorum çok kötü birşey.

• Vdf bozuldu iyice

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bilgisayarda geçebilceğiniz tarife bulunmamaktadır yazıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL
    Böyle bir teklif gelmiş zaten faturalıda15 gb 15₺ ye kullanıyorum 20 gb 22.8₺ teklfii gelmiş 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Başka bi hattan arayın direk geçişinizi yaparlar .

Online işlemlerden teklifi kabul ettim deyin

Bugün geçiş onaylanmış, taahhüt'ü hemen vereyim mi yoksa indirim almak için aradıktan sonra mı vereyim şimdi verirsem aradığımda zaten 19 lira ödüyorsunuz amacınız ne derler belki, siz ne önerirsiniz nasıl yapalım.

• Nerdeyse bedava.

• Lexco kullanıcısına yanıt
    26 liraya 20 GB, harbiden iyi bimcell'in pabucunu dama atar bu fiyat

• catry C kullanıcısına yanıt

Burda hat çekmiyor deyin hocam, çalıştığım bölge de falan konuşamıyorum, arama yaparken telefon kapanıyor gibi bahaneler söyleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL

faturalıda 15gb tarifesini 15₺ ye kullanıyorum bu iki ek pakette teklif olarak geldi bu 3 lü kombo ile 28 gb 23₺ ye denk geliyor bu bana daha avantajlı geliyor ama şu an 15 gb yetiyor

• Bu tekliflerin gelmesi için yapmamız gereken birşeyler var mı, bir öneriniz falan hocam?

• tahhütü sistem otomatik tanımlıyor zaten .

bi kaç gün kullandıktan sonra arayıp çekmiyor kullanamıyorum bu yüzden faturasıza geçmek istiyorum deyin .Numaram kaybolmasın boşta duracak deyin indirimi onlar teklif edecektir .

• Hocam bu ek paketler bana 6 aydır geliyor reddediyorum yine geliyor %70 tarife indirimimde var ona rağmen gönderiyolar forumda bu iki ek paket teklifini bir arkadaş paylaşmıştı bende aradım önce haberim yokmuş gibi ek paket istiyorum dedim ekstra 5 gb 15₺ olan her zamanki klasik ek paketi söyledi ardından internette 10 gb 5₺ 3 gb 3₺ olan ek paketleri gördüm bana özel bir ek paket var mı kullanma şansım var mı dedim temsilci, size özel ek paket gözükmüyor ama ilerleyen zamanlarda teklifler gelebilir dedi sonra aramayı sonlandırdım o günden sanırım bir ay sonra bana da gelmeye başladı üstte paylaştığım yeni bahar 20 gb 22.8₺ olan tarifede teklif edildi. Benim düşüncem Türk telekomda "indirimli müşteri" havuzu var orda daha önce indirim alanlara yeni cazip teklifler gönderiyorlar 😁 bir kere bu döngüye girdin mi alıp götürüyor seni 3-4 sene indirimli fiyatlarla devam ediyorsun bu online işlemlerden gelen özel teklif tarifelerine bir kere girince her sene ya indirimle ya da başka cazip teklifle devam ettiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cycIone -- 17 Haziran 2021; 14:37:2 >

• Biz daha yolun başındayız o zaman hocam, şuan sadece %20 indirim var ben de TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL Belki dediğiniz gibi 6.ay da falan gelir, bakalım bekleyip göreceğiz artık TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL Ayrıca teşekkür ederim hocam bilgiler için TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

• Rica ederim ne demek :) ben online işlemler özel tekliflerden faturalıda 15gb tarifesi teklifini kabul etmemle 2 senedir bu döngüdeyim ilk sene her şey normaldi ikinci sene indirimler,özel ek paketler başladı sizde %20 indirimle döngüye girmişsiniz zamanla teklifler çoğalır bir kere girdiyseniz gerisi gelir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cycIone -- 17 Haziran 2021; 14:44:38 >
  • İnşallah hocam :) Var olun, tekrar dan teşekkür ederim TÜRKTELEKOM KİŞİYE ÖZEL TEKLİFLER MEVCUT KULLANICAYA TARİFELER  İLK SAYFA GÜNCEL 

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

tahhütü sistem otomatik tanımlıyor zaten .

bi kaç gün kullandıktan sonra arayıp çekmiyor kullanamıyorum bu yüzden faturasıza geçmek istiyorum deyin .Numaram kaybolmasın boşta duracak deyin indirimi onlar teklif edecektir .

taahhütsüz gözüküyor taahhüt vermek için SOZ yazıp bilmem nereye gönderin diye mesaj gelmişti paketi onayladıktan sonra, bu yüzden sordum şimdi mi vereyim diye.

Taahhüt vermeden indirim vermezler hocam, sakın SMS göndermeyin hocam, o SMS'i gönderince 2₺ gidiyor. Müşteri hizmetlerini arayıp ücretsiz taahhüt verebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-842350F0A

Taahhüt vermeden indirim vermezler hocam, sakın SMS göndermeyin hocam, o SMS'i gönderince 2₺ gidiyor. Müşteri hizmetlerini arayıp ücretsiz taahhüt verebilirsiniz.

Şimdi onu soracaktım onay smsi 2.04₺ dir yazıyor bu ne diyecektim, Sağol valla 2 lira karla başladık bakalım inşallah %20-30 indirimler de gelir :)

Bende pusuda bekliyorum hattımın 90 gün süresi dolsun Türk Telekom Faturasız yapacağım, 30 gün bekleyeceğim faturalıya geçmek için o 30 güne'de bir Selfy paket patlatırım sonrası ver elini Aşmayan Prime 15 ya da 20.

• 
Sayfa: önceki 133134135136137
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.