Şimdi Ara

TurkTelekom 3000 dk her yöne 19TL Konuşma Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
35
Favori
16.609
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, internette ve başka bir yerde pek bilinmeyen bir kampanya var. Hatta bunu telekom yetkili bayisi ve normal bayileri bile bilmiyor. Bende uzun uğraş sonucu biraz tesadüfen öğrenmiş bulunmaktayım.

Kampanya detayları ;

24 ay kesinlikle taahhüt gerekiyor. 3.000 dk tüm şehir içi, şehirlerarası, cep telefonları, 444 hatlar, Avrupa'da bir kaç ülke hangileri olduğundan tam emin değilim (Almanya ve Amerika dahil) bunları arayabiliyorsunuz. 0850'lü numaralar ücretli sadece.

İlk 15 ay x 14,57 TL (218,55 TL)
    Kalan 9 ay x 26,50 TL (238,50 TL)
    1 kereye mahsus damga vergiside : 10 TL (Alınma ihtimali varmış)

Ortalama : 19 TL

Bizler zaten sabit 19 TL hat ücreti ödüyoruz salak gibi! O yüzden sabit hat fiyatına 3.000 dk konuşmuş oluyoruz. Koşar adımla bu kampanya ya dahil olun arkadaşlar müşteri hizmetleri de bu paketi pek söylemiyorlar bilginiz olsun. Özellikle ofis kullanıcıları kesinlikle kaçırmasın.

NOT 2 : Şayet taahhüt vermek istemiyorsanız 26,50 TL'den kamyanyaya dahil olabiliyorsunuz.,,

Kampanya başvuruları : 444 1 444 TürkTelekom müşteri hizmetlerini arayarak geçiyorsunuz. Sizi şayet kampanyaya geçmek için taahhütlü telekom müdürlüklerine yönlendiriyorsa diyin ki temsilciye 2 arkadaşım benim yanımda telefonla geçti bayilere gitmediler diyip karşı çıkın telefondan hallediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GLOCK-19 -- 23 Nisan 2015; 18:28:21 >

• Bi kampanyanın adı ne?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telekom 2013 de yaptığı karın yarısını 2014 te yaptığından, hemen atağa geçti... Burada kazanan siz değil Tekekom tekrar kendini ikiye katlayarak onlar olacaktır, Telekomdan kurtulmaya devam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21 tl sabit ucret geliyor, tarifede 1 dk kullansan ucret aliyor bu tarife guzelmis.

• Alo 100 kamyanyası dahilinde her yöne 3.000 dk derseniz müşteri hizmetlerinden onlar o zaman söylüyor.

Müşteri hizmetleri : 444 1 444

Bu arada sakın konuşma dakikası + sabit ücret olarak yanlış anlamayın. Tamamı içinde ödeyeceğiniz fiyat bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GLOCK-19 -- 23 Nisan 2015; 0:28:18 >
  • Aboneliği devretme ve nakil yoktu sanırım bu kampanyada. Devir olmadığından eminim, nakilden emin değilim.
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde beni aradilar 26,5 tilden 12 ay taahhüt verirseniz gündüz kullanabileceğiz 300 dakika veriyoruz dediler. Sonuçta Evavantaj tarifesi ile birlikte gündüz 400dakika gece 3000dakika oluyor buna da toplam 26tl oduyorum.

Tüh ya bu sanki benimkinden daha iyimiş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarifede gece gündüz konuşabiliyorsunuz bunu sormuştum bilginiz olsun.
  • tarife güzel de internet yok yanına şöyle 2 gb da net olsa 25 liraya tadından yenmez valla
  • 44 TL 16 mbit 50GB AKK sınırsız 44 TL 24 ay taahhütlü alabiliyorsun.
  • kasım 2015'e kadaR %20 İNDİRİMLİ EV AVANTAJ TAAHHÜDÜ VERMİŞİM,şimdi ben bu kampanyaya dahil olabilir miyim acaba?
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler hocam. Nerden katılıyoruz, nasıl katılıyoruz? Hiçbir ayrıntı yok. Biraz ayrıntı verseniz.

• Bir arayalim bakalim. Bilgilendirme icin sagol

• bu aydan itibaren 26.51 kdv dahil. telefon hattının eve bağlı olması ücreti ödeyeceğiz. o kadar reklam akıllı türkiye yatırımı derken bize gene ters tarafı deydi.

Şimdi bu durum kafama takılıp aradım durum şu şekilde. telefondan arayıp 24 ay taahhüt verirsek %20 indirimli olarak yani 1 yıl 21.50 tl 1 yıl 26.50 tl şeklinde 3000 dakika heryöneli kampanyadan faydalabiliyormuşuz. eğer Telekom merkez ofislerine gidersek %40 indirimli olarak sözleşme yapılıyormuş 15 ay 14.90 geri kalan 9 ay 26.50 şeklinde 3000 dakikalı sözleşme yapılıyormuş. 1 yıl taahhüt verilirse de 3000 dakika hediye hariç kampanya 6 ay indirimli 6 ay bindirimli olmak şartı ile indiirmler geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smclk89 -- 23 Nisan 2015; 2:24:51 >
  • @sword kardeşim 444 1 444 müşteri hizmetlerini arayarak geçiyorsunuz kampanyaya. İlk mesaja ekleyeyim o zaman.

@smclk89 kardeşim bana da aynısını dediler tt müdürlüklerine gidip oradan taahhüt vermeniz gerekiyor bu indirim için dedi gittim onlar bu konudan bi haber yani...

hemen aradım orada müşteri hizmetlerini dedim kardeşim bilgileri yok ben ben telefondan taahhüt vermek istiyorum tamam dediler ve anında telefonla %45 indirimi sağladılar.

TT bayilerine yönlendirmeye çalışıyorlar siz onları uyarın 2 arkadaşım benim yanımda telefonla verdi onlar vesilesiyle bende vermek istiyorum diyin sallıyorlar çünkü müşteri hizmetleri.

@satem muhtemelen geçemeyebilirsiniz eski kampanya ya dahil olmuşsunuz. Siz yinede arayın müşteri hizmetlerini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GLOCK-19 -- 23 Nisan 2015; 12:57:40 >
  • ağustostan beri kullanıyoruz ilk 15 ay 15 tl 9 ay 25 tl demişlerdi ilk ay da bedavaydı eylülden beri her ay fatura 13,75 tl geliyor türk telekom müdürlüğünden 2 yıl taahhüt vererek yaptırmıştık
  • @glock-19
    efsanesin.
    Tam bir senedir hat eşimin üzerine olduğu için gittiğinde musteri merkezlerinin salladığı ve yaptiramadigim geçisi; sayende yaptık.
    444 lu numarayı arayıp esim onay verdikten sonra ben görüştüm musteri hizmetleri ile...
    1. Adım : önce ev 100 paketinde degilseniz tarifenizi ev 100 paketi yapıyor.
    2.Adım : tarife değişikliğinden sonra 24 ay taahhüte karşılık 15 ay geçerli %45 paket indirimi yapılıyor.
    3.adim : indirim tanımladiktan sonra 3000 dakika tanımlamasını yapıyor.
    Donanimhaber i ve sıcak fırsatları açan arkadaşlar başta olmak üzere Glock; Allah razı olsun.
    2008 den beri faydalandigim kampanyalari düşünüyorum da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metehan_bera -- 23 Nisan 2015; 13:32:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 3,000 dk lık HY konuşma süresi, aylık değil mi? Taahhüt bitene kadar her ay 3,000 dk veriyorlar yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

44 TL 16 mbit 50GB AKK sınırsız 44 TL 24 ay taahhütlü alabiliyorsun.

Bu hangi tarife hocam? Link falan var mı? Sitesine baktım. Online başvurulara özel 46 tl var, en ucuz. Birde hocam akk ve hız önemli değil fazla. En ucuz bu mu var, 44 tl mi en ucuz alabileceğimiz internet?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Bu 3,000 dk lık HY konuşma süresi, aylık değil mi? Taahhüt bitene kadar her ay 3,000 dk veriyorlar yani?

evet ben kullanıyorum her ay 3000 dk sıkıntı yok
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.