Şimdi Ara

TurkTelekom 3000 dk her yöne 19TL Konuşma Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
35
Favori
16.609
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah razı olsun dostum sayende 25 liralık boş fatura ödüyordum telefonla hemen geçirdilere beni
  • Ben de yaptırdım kampanyayı 26 lira sabit hat ücreti ödüyomuşuz hem 19 lira oldu hem de her yöne 3000 dakika geldi. :D

İlk ay damga ücreti oluyomuş ama küçük bi ücret en fazla 10 lira olur dedi bi de ilk ay ayın bitmesine kalan gün sayısı kadar dk hatta tanımlanıyormuş o yüzden kullanmaya yeni ayda başlasanız daha iyi iyi olur dedi zaten 4 gün var dedi müşteri temsilcisi.

Sizin dediklerinizi bire bir yaşadım hepsine arkadaşım öyle yapmış dedim oldu. :D

Çok sağolun çok teşekkürler. :D
  • Hat benim üzerime değil. Ben arayip geçirebilir miyim?
    3000dk heryone aylik dimi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @metehan_bera kardeşim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

@Marjinal01 kardeşim taahhüt bitene kadar her ay 3.000 dk her yöne veriliyor.

@sword88 bunu internet sitesinde yazmıyorlar buda biraz gizli :D 444 0 375 TTNET müşteri hizmetlerini arıyorsunuz diyorsunuz ki ; ben TTNET kapattırmak istediğimde beni müşteri hizmetlerinden aradılar 44 TL'lik cayma indirim paketini sundular bende düşünüp döneceğim demiştim dersiniz anında geçiriyorlar bu paketi de gizli tutuyorlar.

@altmisbir61 hayırlı olsun.

@Onedead sizede hayırlı olsun.

@Enjektör yasal sahibinin araması gerekiyor ama bende babamın bilgilerini kullanarak babammış gibi aradım geçirdim bilgilerini bildiğim için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GLOCK-19 -- 23 Nisan 2015; 15:58:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavi karadeniz

Ben kullanıyorum bu tarifeyi, ayrıca akıllı telefonunuza wirofon yüklerseniz bu 3 bin dakikayı isterseniz wirofonla cep telefonunuzdan internet üzerinden de kullanabilirsiniz.

Bu sistem nasıl işliyor?

Ayrıca bilgi veren arkadaşlara teşekkürler, yararlandım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • haber veren GLOCK-19 çok çok teşekkürler, ben de aylardır telekoma gidip telefon faturasını düşürtmeye çalışacaktım. sayende az önce ben de aradım ve telefonda işi hallettim. Çok teşekkür ederim yeniden,

bu arada bana telefonda söylenen 444 lü numaralar da aramaya dahil. bu konuyu netleştirmemiz gerekecek sanki.
  • Bu kampanyayı bende 1 hafta önce müşteri hizmetleri amcamı arayıp faturanız çok yüksek geliyor size bu kampanyayı tanımlayalım dediklerinde öğrendim bu kampanyayı duyunca yeni bir hatta aldım ama 4441444 ile yapamamıştım arkadaşın yöntemiyle telefon üzerinden bende yaptım.

Kampanya linkleri veriyorum gerekirse ilk mesajada eklenebilir

15 AY %45 İNDİRİM KAMPANYASI
    http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/!ut/p/b1/jZDLDoJADEW_xQ9opuKAusQHMgjERI04G9NEhTEwEEQS_HoH9z66a3NOblsmWcKkplal1KhSU9730jnFfiiQTzBYrbcjFPF-F2LgIaJjgKMB5ivX5-PQTPjEQrGY-YvxNEIUzn8-figXf_nBG_jimwCrjuZRymRFTQZKX0uWLFtwW9IN3SBXHcHQBrcDboPQZ1WrAjxV380TYE1FRbqjuwKL98yOKMseTf5gBybf4d-O_7Vd7JfFhVXFPnmG1-0mHQxeaSQNuw!!/dl4/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/?urunadi=Ev-Avantaj-liya-15-Ay-45-Indirim-Firsati-Kampanyasi-24-Ay-Taahhutlu

Kampanya ile ilgili taahhütname
    http://www.turktelekom.com.tr/telekom/tr/pdf/guncel/haber/Ev-Avantaj-liya-15-Ay-45-Indirim-Firsati-Kampanyasi-24-Ay-Taahhutlu.pdf

24 AY HERYÖNE 3000 DAKİKA KAMPANYASI
    http://www.turktelekom.com.tr/tt/portal/!ut/p/b1/jY_bCoJQEEW_xQ84nMFE7dFLeUklUMnOSwx4ydtRRIX6-sz3tHmbYS32bMpoQhnHuSxwLDuOzXdn8iOwPQckFVzrEh7ACeLIA_cMAPIC3BfAsDRbUrzlIqkiOKZum8rRB3Dk_3z4MRrs-e4KbPhLgDj4hl9Q1uP4JCXPO5pE01CTKGuyumtT5OQ0E21GPmLVlA0OSPTpNdXEn6o0ozfK1pStlntvBHbXZrRv4-Tt5eG1EIQPUYZjFg!!/dl4/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/?urunadi=Turk-Telekomdan-Ev-Avantajlilara-Buyuk-Mujde

Kampanya taahhütnamesi
    http://www.turktelekom.com.tr/telekom/tr/pdf/guncel/haber/EV-AVANTAJLILARA-HER-YONE-DAKIKA-KAMPANYALARI.pdf

(*Her yöne ifadesi, şehiriçi, şehirlerarası, Sabit Telefon Hizmeti (STH) veren alternatif, operatörler
    yurtiçi GSM, milletlerarası 1. Kademe PSTN ve 444 yönlerini ifade etmektedir.)

YANİ 444 lü Numaralarda dahil görünüyor Kampanya ile ilgili taahhütnamede.

BU ARADA KAMPANYAYA KATILAN ARKADAŞLARIN BİLGİSİNE İLK AY KISTLI OLARAK KATILIYORSUNUZ
    YANİ BUGÜN KATILDINIZ DİYELİM 23 NİSAN BU KAMPANYA HER AYIN 28 DE AY TAMAMLANIYOR YANİ BU AYDA SADECE 4 GÜN YARARLANIRSINIZ YANİ 3000 DAKİKA 30 GÜN İÇİN BU AY SADECE 400 DAKİKADAN YARARLANIRSINIZ AMA İLK FATURA KESİLDİKTEN SONRA HER AY 3000 DAKİKA BENDEN TAVSİYE KAMPANYAYA KATILDIKTAN SONRA İLK AY FATURANIZ KESİLSİN SONRA BU 3000 DAKİKANIZI RAHAT RAHAT KULLANIN ZATEN TÜRK TELEKOM ONLİNE HİZMET MERKEZİNDEN GÖREBİLİRSİNİZ KAÇ DAKİKANIZ KALDIĞINI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan547 -- 23 Nisan 2015; 16:57:00 >

• Biraz önce bende zorla da olsa geçtim.

Konuyu açan arkadaş çok teşekkürler.

Kalan dakikaları falan nereden öğrenebiliyoruz bilen var mı?
  • Ben başka bir telefon operatörünü kullanıyorum; ama "Ben aylardır bu tarifeyi kullanıyorum." diyen arkadaşlar neden bunu paylaşmak ihtiyacı hissetmemiş bugüne kadar diye sormaktan kendimi alamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de biraz önce bu tariye geçtim. Ancak gelen mailde her ay 3000 dakika yazmıyor.
    24 ay boyunca faydalanabileceğiniz her yöne* 3.000 dakika hediyenizi güle güle kullanın. diye yazıyor. Bu 3000 dakika 24 ay boyunca toplam kullanacağımız süre değildir umarım.
  • Kardeş allah razı olsun ya, sayende ortalama 8 tl azaldı masraf.

Bana da şöyle bir alternatifle geldiler ve kabul ettim, paket adını bilmiyorum:

9 ay boyunca aylık her yöne 500 dk + akşam 7 sabah 7 kampanyası aylık 18 tl, 1 yıl tahhutle. Kalan 3 ay boyunca yine 18 tl ödüyorsunuz ama her yöne 500 dk hediyesi yok.

• Mesajım bulunsun

• eyvallah paşam sayende ırın gırın etti ama yaptırmayı başardık :) 3000 dk nereyle konuşuruz bilmiyorum :)
  • @germinall o zaman 0850'lihatlary arama ücretli düzeltiyorum :)

@ercan547 karde?im aynen dedi?in gibi her ?ey ben kimsenin kafasy kary?masyn diye kysa yoldan yazdym.

@Beocan dakikalarywww.turktelekom.com.tr den bakabiliyorsun az önce bende baktym.

@mavi karadeniz ben wirofon aktif ettim telefonumda kullanymy nasyl? Mesela birinin cebini aryyorum benim 3.000 dk'dan my dü?üyor?

@arif32 yok hayyr aylyk 3.000 dk bu. Kalan dakikalary turktelekom online merkezinden görüntüleyebilirsiniz.
  • mami9686 kullanıcısına yanıt
    Valla sen öyle diyorsun da benim toplamda 3 hattım var ofiste 9.000 dk yapıyor toplamda kimi arayacağım bende bilmiyorum bi manita bulsam dayanacağım zaten dakikalara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GLOCK-19 -- 23 Nisan 2015; 18:25:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GLOCK-19

Valla sen öyle diyorsun da benim toplamda 3 hattım var ofiste 9.000 dk yapıyor toplamda kimi arayacağım bende bilmiyorum bi manita bulsam dayanacağım zaten dakikalara

cumartesi dahil ayda toplam 12,480 dk çalışıyorsun 9000 dk ile birlikte sana bi şarjı bitmeyen telefon ve 1 adet koli bandı almanı tavsiye ederim
  • 480mrt kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 TL için sizin yerinizde olsam o paketi seçmezdim. 1 TL daha verip 3.000 dk yapsaydınız iyiydi :(

@mami iyi fikir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GLOCK-19 -- 23 Nisan 2015; 18:36:41 >
  • GLOCK-19 kullanıcısına yanıt
    Bitmez ki hocam 500 dk. 200-300 kullanırız, sonrası isterse 10000 olsun farketmiyor :D bir de akşam 7 sabah 7 arası sınırsız muhabbeti var iste.

• tam ismi nedir bunun ? benzer kampanyalar da olabilir, birisi aylık 3000 diyor, başkası 24 ay boyunca 3000 demiş. ki bu daha mantıklı bence, aylık 3000 dk hem de uluslararası vs de geçerli çok mantıklı gelmedi bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

tam ismi nedir bunun ? benzer kampanyalar da olabilir, birisi aylık 3000 diyor, başkası 24 ay boyunca 3000 demiş. ki bu daha mantıklı bence, aylık 3000 dk hem de uluslararası vs de geçerli çok mantıklı gelmedi bana

Bu kadar kişi geçti bende 3 hattımla birlikte geçtiim. Bir yanlışlık yok. Müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz inanmıyorsanız
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.