Şimdi Ara

Türktelekom 100mbps üstü internet paketleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
4.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vodafone fiber 200/20 paketi internetiniz ne kadar hızlı olursa internet kullanımınız artıyor tamam atomu parçalamıyoruz ama indirmelerde yüklemelerde çok faydasını görüyorum

Wi-Fi ile ölçülmüştür

Tarih olarak yenisini de atarım rekabet oldukça yüksek hızlı paketler daha çok gelecektir

Türktelekom 100mbps üstü internet paketleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreylcn06 -- 18 Ağustos 2021; 5:46:2 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Krone K kullanıcısına yanıt

Hızlarla beraber fiyatlar artacaktır. O kadar yatırımın geri dönüşü olması çok muhtemel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hızlarla beraber fiyatlar düşecektir daha 2 hafta öncesine kadar 100mbps internet 169tl iken şuan 130tlye düştü büyük ihtimalle 200mbps paket 169tl olacak aynı şey superonlineda da oldu 100mbps ucuzladı 200mbps onun fiyatını aldı

• Dost ülke Katar'da 10Gbps hızında internet satılırken kıskanıyoruz. Millet evinde 10Gbps kullanabilirken bakalım biz de tepe hız kaç olacak, şahsen 1Gbps bile beklemiyorum. Fiyatlar zaten uçacaktır. Keşke Katarlılar beIN SPORTS'u getireceklerine Ooredoo'yu getirselerdi.

Türktelekom 100mbps üstü internet paketleri

Ooredoo'ya VPN ile bağlandım. Bunlarda da buradakine benzer sansür var.

• GIBIR ve Netspeed bir şeyler yapmış sitesinde. Bakalım ne olacak sonu

• yuzyirmi Y kullanıcısına yanıt

Gereksiz pahalı. 1000/20 ne bilader 700 TL istiyor. En fazla olması gereken 300 TL. Upload hızı 4/2'si kadar.

• Bu bir de alternatif operatör fiyatları. TT herhalde bunu 1500 den falan satar.

Oh ne güzel dünya ya. X ülkesi 1000 mbps kullanıyor bizde niye yok diye 10 yıl söyleniyorsun. Adam bir çıkarıyor asgari ücretin yaklaşık 4'de 1'i fiyat. Türktelekom 100mbps üstü internet paketleri 

• Gibirnet ve Netspeed 1000'e kadar paketleri eklemiş. Turknet kullanıyorum güncelleme yok

• 100 ustu internet paketleri ciksa ne olur cogu insan daha 100 yaklasamadi turkiye geneli internet alt yapisi belli Türktelekom 100mbps üstü internet paketleri benim koye gelen sabit internet alt yapi hizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 26 Eylül 2021; 12:20:54 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Batuhan445 B kullanıcısına yanıt
    turknet alt yapi ne destekliyorsa onu veriyor

• phasan P kullanıcısına yanıt
    Onu biliyorum. Ama ben ttnet fiber altyapısındayım. Zaten sordum paylaşım yapacaklarmış

1000/1000'e 100 satan 1000mbps ttnet altyapısına gene 100TL yaparlar herhalde

• Batuhan445 B kullanıcısına yanıt
    Bana gore fiyat ayni kalmaz sonucta kendi alt yapisi degil turknet eger kendi alt yapisi olsa idi o hizi 250 tl veriyor

Ama köyde 2 mbps bile nimet gibi

• Koyun girisinde tip 7 saha dolabi oldugu halde bu hizlar ancak turk telekomdan beklenir not saha dolabi yeni kurulmadi 1 yada 2 yil olmustur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phasan -- 26 Eylül 2021; 12:30:53 >
    Köyün nifusuna göre baz istasyonu kursalar çok iyi olur. Örnek verirsem 500 kişilik köyse ben Vodafone olsam 4 tane kurarım. (2G-3G-4G)

*Köy girişi

*Köy Çıkışı

*Köy Ortası

*Köy Tepeliği

diye, sonra da sabit internete gerek kalmaz. Zaten Vodafone'da sınırsız paketler var.

• bizim koyde hic baz istasyonu yok bizimkoye yakin havalimani var ordan baz istasyonuna baglaniyor 3 operatorde buda koyun girisine dogru gidince cekimde dusuklu oluyor

Allah kurtarsın, muhtar ile anlaşıp talep açın bence. Turkcell %80 baz istasyonu kurar.

• Bizim koye baz istayonu kurulmaz kisin yasayan insanlar az ve cogu yasli insan

Hiç sinyal gelmiyorsa, şebeke dahi yoksa BTK gereği sinyal ulaşması zorunlu diye biliyorum. Yani öpe öpe kurarlar sizin oraya sadece talep lazım. Köyleri severim ama internetsizliği çok zordur.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.