Şimdi Ara

Türksat'tan ACAYİP Taahhüt Kampanyası | Cayır cayır yanıyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
6
Favori
11.600
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

Taahhüt süresi boyunca; Teledünya Temel Paket (12,5 TL) + 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet tarifesi (29 TL);
    o 12 Ay taahhüt için ilk 3 ay 19 TL/Ay, kalan 9 ay 29 TL/Ay,
    o 24 Ay taahhüt için ilk 6 ay 19 TL/Ay, kalan 18 ay 29 TL/Ay,
    olarak uygulanacaktır.

• Kampanya kapsamında; 12 Ay taahhütlerde ilk 3 ay 29 TL olan 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet tarifesi 6,5 TL, kalan 9 ay için 16,5 TL olarak; 24 Ay taahhütlerde ilk 6 ay 29 TL olan 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet tarifesi 6,5 TL, kalan 18 ay için 16,5 TL olarak uygulanacaktır.

Kampanya Linki:http://turksatkablo.com.tr/internet-Kampanya,292

%10 indirim kampanyası linki:http://turksatkablo.com.tr/internet-Kampanya,287

şimdi ben anlamadım olayı 12 aylık için konuşayım
    12 aylık taahüt vereceğim ve ilk 3 ay 19 tl olacak sonrasında 29 tl tamam buraya kadar normal..

peki bu 16.5 tl neyin nesi? 2 li fiyat var ve ben 25 mbit olanına geçmek istiyorum 2 gün sonra superonline aboneliğim bitiyor

ayrıca evde hazır kablotv hizmetim var kablotv izliyoruz. kendim eskiden modem almıştım cbw 700v bunuda kullanabiliriz sanırım

Yok hocam aslında 2li fiyat yok, benim anladığım kadarı ile:

O 6.5 ve 16.5 TL fiyatlar sadece internet hizmetinin fiyatları, buna bir de 12.5 TL Teledünya Temel Paketi ekleniyor. Kısacası taahhüt karşılığında sağlanan 10 TL indirim, internet fiyatından düşürülerek yansıtılmış. Bende şu anda kablotv kullanıyorum evimde, Docsis 2.0 bir modemim de var ki bu da 10 Mbps interneti destekliyor. Ancak bu indirimli kampanyaya başvurur isem, HD Kutusu ücretsiz verilmiyor. Ve Teledünya yayını alabilmek için o gerekli çünkü kart vs... takılıyor cihaza diye biliyorum. O yüzden hiç 6 aylık 10 TL indirime girmeyip direk ilk çıkan paketi (24 ayx29 TL) alıp modem ve HD kutusunu da ücretsiz alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

kocaeli körfezde benim sokakta var komik tarafıda sokağın sağ tarafında var mış mış benim oturduğum bina sol tarafta kaldığı için yok muş muş bütçeleri vs yok muş muş. yaw bunlar kendilerini eğlendiriyor. hedefleri 2300 yılında tüm türkiyede tüm sokakta olmakmış

2300 yılında tüm sokakta olmak)))))
    harikaymış yahu...
    peki Türkiye o vakte kadar kalırmıymış; ya da sahip oldukları teknoloji))))))))
  • Kampanyada şöyle bir not var:

• Kampanya kapsamında; daha önce Şirketimizden Docsis 3.0 modem almayan müşterilerimize istedikleri takdirde 175 TL bedelli kablosuz modem en fazla bir adet olmak üzere peşin 60 TL, taksitli ise aşağıdaki tabloda yer alan koşullarda abonelere sunulacaktır.

• Kampanya kapsamında; müşterilerimize istedikleri takdirde 210 TL bedelli HD kutu en fazla bir adet olmak üzere peşin 60 TL, taksitli ise aşağıdaki tabloda yer alan koşullarda abonelere sunulacaktır.

ayrıca bu nedir diyenlere genel bilgilendirme yapayım. Dijital TV yayınları DVB-T/T2 (karasal) DVB-S/S2 (uydu) ve DVB-C/C2 (kablo) olarak 3'e ayrılır.

Bu DVB-C/C2'ye girer. Uydu sistemlerindeki kablo sistemiyle taşınır.(coaxial kablo + f konnektör)

Bende modem var diyenler bu kısma dikkat etmeli...
  • bende başvurdum dostum, iyi geldi sağol.
    tahattüt yoktu bende geçiş istedim, teledünya reciver istersen faturanıza 12 x 5TL lira fazla geliyormuş bilginize.
    ihtiyacım yok istemedim.

Edit:
    İşte Ben buna gıcık oluyorum arkadfaslar; kullanmak istemediğim teledunyanın aktivasyon ücreti alcaklarını söylediler 35TL, iptal ettirdim. Yazıklar olsun sizin gibi türk internek sağlayıcısına.
    Yaptığınız kampanyalar da ne düşünce var ne mantık, amaç kullanıcı kökertmek..
    kaçıncı yuzyıla geldik avrupada insanlar bedavaya yakın 1000mbit internet kullanıyor bedava ya yakın,
    biz hala nekadar tahattütle bağlasak,ne koparsak kardır mantalitesiyle düşüen sağlayıcılardan bıktık artık şu konuda sınıf atlayayım lütfen.
    Sınırlı internet nedir lan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xbarisx -- 25 Eylül 2014; 11:37:53 >
  • nayir kullanıcısına yanıt
    Bence de mantıklı değil ama müşteri temsilcisi öyle dedi. Bakalım bu ayki faturada anlaşılır ne yaptıkları.
  • 3mbit sınırsız internet olarak düşünüp geçtim, yoksa 25GB AKK hemen bitiyor. Bu fiyata daha iyi bir seçenek yok, olacağını da sanmam. Muhtemelen taşınacağım mevcut evde internet gene gerekeceği için direk atladım :)
  • Dün bu tarifeye başvurmak için Türksat merkezine gittim fakat bu tarifenin yeni aboneliklere geçerli olmadığını, kablo tv'si olupta kablo internette isteyenlere ya da kablo interneti olup taahhütü olmayanları kapsadığını söylediler. Ayrıca bu kampanyada ekstradan 43 TL kurulum ücreti de alınıyormuş. Ben de 29 TL'lik kampanyaya başvurdum.
    Eğer durum böyleyse ilk mesaj ve mesaj başlığı düzeltilsin ki yanlış anlaşılma olmasın
  • Emirgan' da yok ötesi var mı. bazı yerlerinde var ama bizim sokakta yok!!!
  • her yerde varmı bu türksat
    bu taahhütlere oldum olsaı kılım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Belanir

quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

quote:

Orijinalden alıntı: mgokhan90

Taahhüt süresi boyunca; Teledünya Temel Paket (12,5 TL) + 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet tarifesi (29 TL);
    o 12 Ay taahhüt için ilk 3 ay 19 TL/Ay, kalan 9 ay 29 TL/Ay,
    o 24 Ay taahhüt için ilk 6 ay 19 TL/Ay, kalan 18 ay 29 TL/Ay,
    olarak uygulanacaktır.

• Kampanya kapsamında; 12 Ay taahhütlerde ilk 3 ay 29 TL olan 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet tarifesi 6,5 TL, kalan 9 ay için 16,5 TL olarak; 24 Ay taahhütlerde ilk 6 ay 29 TL olan 10 Mbps’ye kadar 25 GB AKN Eko Sınırsız Uydunet tarifesi 6,5 TL, kalan 18 ay için 16,5 TL olarak uygulanacaktır.

Kampanya Linki:http://turksatkablo.com.tr/internet-Kampanya,292

%10 indirim kampanyası linki:http://turksatkablo.com.tr/internet-Kampanya,287

şimdi ben anlamadım olayı 12 aylık için konuşayım
    12 aylık taahüt vereceğim ve ilk 3 ay 19 tl olacak sonrasında 29 tl tamam buraya kadar normal..

peki bu 16.5 tl neyin nesi? 2 li fiyat var ve ben 25 mbit olanına geçmek istiyorum 2 gün sonra superonline aboneliğim bitiyor

ayrıca evde hazır kablotv hizmetim var kablotv izliyoruz. kendim eskiden modem almıştım cbw 700v bunuda kullanabiliriz sanırım

Yok hocam aslında 2li fiyat yok, benim anladığım kadarı ile:

O 6.5 ve 16.5 TL fiyatlar sadece internet hizmetinin fiyatları, buna bir de 12.5 TL Teledünya Temel Paketi ekleniyor. Kısacası taahhüt karşılığında sağlanan 10 TL indirim, internet fiyatından düşürülerek yansıtılmış. Bende şu anda kablotv kullanıyorum evimde, Docsis 2.0 bir modemim de var ki bu da 10 Mbps interneti destekliyor. Ancak bu indirimli kampanyaya başvurur isem, HD Kutusu ücretsiz verilmiyor. Ve Teledünya yayını alabilmek için o gerekli çünkü kart vs... takılıyor cihaza diye biliyorum. O yüzden hiç 6 aylık 10 TL indirime girmeyip direk ilk çıkan paketi (24 ayx29 TL) alıp modem ve HD kutusunu da ücretsiz alacağım.

@Belanir'in anlattığı gibi olay, ikili fiyatlandırma yok sadece internet fiyatı onlar bide üstüne Teledünya fiyatlarını eklemen lazım ama kampanya detaylarında sanırım hem uydunet hemde teledünya nın birlikte fiyatları da veriliyor.

• Aydın da yok malesef biz kablo nete devam
  • bunuda sordum bayıye modem almak zorundasınız olsa dahi 19+5 29+5 odeyeceksınız.hıc taahut vermemıs kullanıcılar faydalanabılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bin defa dilekçe, mail yazdım mahalleme bir kuruş yatırım yapmadı sağ olsun Türksat. Olsa kesin geçerdim.
  • mgokhan90 kullanıcısına yanıt
    Şu an aboneliği devam eden ve yeni taahhüt veren kullanıcılara 12 ve 24 ay için 30-60 TL arası bir indirim uygulanıyor anladığım kadarıyla.
    Türksat'ın 29 TL kampanyası ve yine mevcut aboneler için de aynı kampanyanın bu versiyonu oldukça iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fds14 F kullanıcısına yanıt
    ne 30-60'yı? bana 7 lira uyguluyor, diğer tarifelerde yüzde 10 veya 20 indirim yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICES NMB

Sakaryada vardı da almadık mı :(

Banada haber verin beyler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apespecter A kullanıcısına yanıt
    nasıl oluyor 7 TL?
    detayları yazarsanız kontrol edeyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarantino47

istanbulun orta yerinde zeytinburnunun göbeğinde varda almadık mı...

adamlara sırf zeytinburnuna gelmeleri için neredeyse para teklif edecektim. yok diyorlar başka bir şey demiyorlar.
  • Kampanya mevcut Turksat'lılar'a diye anladım, yeni başvuracak olanlar faydalanabiliyor mu? Ya da ilk tahattütsüz olarak standart bir tarifeye başvursak sonra abone olunca bu tarifeye geçsek olur mu acaba?

Bir de kurulum aktivasyon vs. ücretleri hakkında bilgi verilmemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrah9905

quote:

Orijinalden alıntı: ICES NMB

Sakaryada vardı da almadık mı :(

Sakaryada benim bildigim yok ama var olduguna dair bir bilgi edinirseniz lutfen banada haber verin hocam.

deprem öncesi kablo tv çalışması vardı depremle birlikte iptal oldu. malesef hala yok....
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.