Şimdi Ara

[BİTTİ] Türksat 100Mbit 24 Ay Sabit 159 TL (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
25
Favori
35.604
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu sayfadan mı baktınız hocam? Bende gözüküyor ama hizmet tipi kısmında "Kablolu Yayın Üzerinden TV (KYH)" diye bir ibare var, emin olamadım.

https://www.turkiye.gov.tr/tuhktv-e-kayit-basvurusu-onay-islemleri-gercek-kisi

• sagjir S kullanıcısına yanıt

senin linkten girince onay bende de göründü hocam, budur muhtemelen onaylıyorum ben..

• @KUPON SEPETİ Evet zam gelecek ondan son saatler başvuru için.

@SerkanGD Hemen görünmüyor ara ara bakın.

@sagjir Evet kablolu yayın yazar takılmayın ona.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 31 Aralık 2022; 22:30:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://store.donanimhaber.com/30/52/dd/3052ddb39d3f1e7a2fd961d05766ac46.jpeg

Yer Kastamonu, laptop ile kablolu baglanti. Saat 22.05 siralari.

[BİTTİ] Türksat 100Mbit 24 Ay Sabit 159 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 31 Aralık 2022; 22:59:32 >
  • NewsTR kullanıcısına yanıt
    Yanlışınız olmasin 31 ocaka kadar yazıyordu o konusu nerde bu başka iss olmasin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

hocam peki bir şey daha soracağım, abonelik onaylama kısmındaki bilgilerde "Abone Tesis Adres İç Kapı Numarası" yanlış yazıyor. O kısım port numarasının bağlı olduğu daire mi acaba çünkü bizde şu an başka bir yerde de abonelik var onu iptal edeceğim zamanı gelince. Bizim port dolu olduğu için boş olan dairenin portundan mı bağlayacaklar?

Valla bu cihaz nerden çıktıysa helal olsun, iyi bakmış, çizik yok :) Bende böyle olacağını sanmam , modem odamda ve ..... kullanıyorum, hiçbir şey olmasa sararır :)

xxxturksat@kablonet diye bir mail ve şifre vermiş ama ben dediğim gibi şu an sıkıntı olmadığından resetlemedim hocam.

Türknet aboneliğimi HIZLI ve KESİN olması adına , e devlet üzerinden fesh ettim.

Bu e devlet baya işimi görüyor :;)

• @sagjir Daire no farklı olmasının bir zararı yok.

@KUPON SEPETİ Aynı konu son 10 dakika başvuru için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 31 Aralık 2022; 23:50:59 >
  • Off yeni fiyatlar fena valla. 100mbit İlk yıl 209 ikinci yıl 249 TL. haber veren ve her konuda yardımcı olan @newstr arkadaşımıza teşekkurler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerkanGD -- 1 Ocak 2023; 0:9:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son dakikada işlemlerimi tamamladım, e devletten onay verdik bakalım nasıl olacak türknetteydim, onu iptal etmeyecem buna bakıp ona göre işlem yapacam

• Yukarıda söylendiği gibi bu 31 Ocağa kadar değil miydi nerde nezaman değişti tarih göremedim konuda ben başvuru tarayıcı vs onayı gerekmiyor muydu e devlet kabul mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 1 Ocak 2023; 1:48:46 >
  • 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt
    Online başvuru yapılıyor 1-2 saat sonra mail geldi e devlete girdim oraya onay gelmişti ama e devlete şifreyle giriş yapılmayacak internet bankacılığıyla giriş yapılacak kablonet sayfası var e devlette seçeneklerde onaylanması gereken ekran geliyor taahütü onayladıkltan sonra geri kalan işlemi kablonet yapıyor

• Bu 159tl 100mbps olan kampanya geçmiş kampanyada da görünmüyor nerde bu onun konusu başka mi? bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 07ENGİNEER -- 1 Ocak 2023; 1:54:54 >
  • 07ENGİNEER 0 kullanıcısına yanıt
    Bu konuda linki var ilk mesaja bakın hocam

• 24 bit olanını baglattim.vdsl modemi letgodan 50 TL'ye aldım .kablonet modemleri yerden yere vurmuşlar ama TTNet in verdiği modemden sonra çok iyi geldi

• Teknofix randevu ayarlamak için sms gönderdi. Yalnız FTTB altyapı kullanıyorum, Telekom geliyor kuruluma denmişti. Teknofixden randevu almaya gerek var mı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konudan gelen bildirimleri nasıl kapacağım ben arkadaş [BİTTİ] Türksat 100Mbit 24 Ay Sabit 159 TL [BİTTİ] Türksat 100Mbit 24 Ay Sabit 159 TL 

• Sizin ben sisteminize tüküreyim. Başvurunuz alınmıştır yazmıştı, şimdi mh başvuru yok gözüküyor diyor. Neyse vardır bir hayır.

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

Sayfanin basindaki kalpe dokun [BİTTİ] Türksat 100Mbit 24 Ay Sabit 159 TL [BİTTİ] Türksat 100Mbit 24 Ay Sabit 159 TL 

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.