Şimdi Ara

[BİTTİ] Türksat 100Mbit 24 Ay Sabit 159 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
669
Cevap
25
Favori
35.595
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turksat Kablo A.Ş artık Turk Telekomunikasyon A.Ş ile yaptığı anlaşma ile ADSL/VDSL/FIBER altyapısından hizmet verecek.

https://www.turksatkablo.com.tr/TK-Detay,767,kablonet-her-evde-kampanyasi-24-ay

-Vdsl modem istemiyorum seçeneği online başvuru da yok,

-Modemsiz başvuru yapacaklar 126 veya 0 850 804 4444 üzerinden yapabilir

Hızı mhden düşük çıkanlar online başvuru sayfasından aboneliği kendim oluşturacağım ile istediği hıza başvurabilir ve sözleşmeyi e-devlet ile onaylayabilir.

E-devlet'e internet bankacılığı ile giriş yapın onay verin, hemen görünmeyebilir ara ara bakın sms de gelir zaten.

https://online.turksatkablo.com.tr/KampanyaliAbonelik.aspx?ID=767

İlgili paket Sadece Türk Telekom Altyapısı için geçerlidir!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 1 Ocak 2023; 19:56:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kabloneti senelerce kullandım, kendi docsis altyapısında sınırsız ya da akıllı sınırsız farketmez yoğun saatlerde eziyet çektirir, paket kaybı ve ping ciddi sorun. Sayfa açmaz, instagram-twitter yüklenmez, youtube-netflix vs de pixel pixel olur saç baş yolarsınız. Sonunda pes edip mobil operatöre dönersiniz mecburen. Ama gece download açık bırakın sabaha kadar tam hız indirir. Modemleri de oldukça kötü, ben brigde moduna alıp farklı router ile kullanıyordum, yine de şişer arada reset ister. Benim kullandığım süre boyunca ciddi fiyat avantajı vardı, onu da bitirdiler. Fiber veya vdsl varsa docsis’e bulaşmayın derim. Telekom altyapısı üzerinden vdsl veya fiberle verdiği hizmet belki normal çalışıyordur, kablo/docsis altyapısı teknik olarak çağdışı sanıyorum veya hiç yatırım yapılmadığı için böyle bir durum var. Başka bir komşunun şikayetine bakarken sinyal değeri ile oynarlar sizin düzgün çalışan hizmeti bozarlar, siz çağırırsınız bu sefer komşuyu bozarlar. Neden böyle dediğinizde de hep apartmanın altyapısı kötüdür, kablo kalitesizdir ya da tvniz bozuktur, modeminiz eskidir, asla kablonette kabahat yoktur. Tamam da üç gün önce herşey çalışırken de aynıydı tüm bu bileşenler. Dolayısıyla Vdsl’e aynı servis ekipleri bakıyorsa sıkıntı olabilir, küçük firmalar en azından telekomun ekiplerini kullanıyor az çok konusuna hakim birileri geliyor. Gerçi telekom altyapısına kablonet ekiplerini sokmaz muhtemelen o açıdan sıkıntı yaşanmaz diye umuyorum. Daha önce başka bir firmadan fiber veya vdsl kullanıyorsanız binanızın altyapısını da alabileceğiniz hizmeti de tahmin edebilirsiniz, issler arasında çok büyük fark yaşanacağını sanmam.

@İbrahim Kaypakkaya Sizin kendi altyapısı bu paket türk telekom altyapısı.

@haybora Evet 4mbit, abone sayısı çoğaldığında toplu şikayet ile çözülebilir zira hatta tanımlı hız 8.

@tolga68 Hattınız hangi hızı destekliyorsa onu alırsınız, buradan sorgulama yapın.

@Jeopol Akıllı sınırsız saçmalığı bu tarife de yok sabit.

@virtue28 Fiber alt yapı da Ont ve router yine türk telekom tarafından veriliyor, vdsl de türksat sağlıyor.

• Kullanan arkadaşlar bilgilendirme yaparsa cok iyi olur. Fiyatlar baya iyi duruyor diğer ufak firmalara göre burası cok daha avantajlı duruyor başvuruyu yapmayı dusunuyorum. 2 Yıllık tahahhüt cok iyi duruyor

• Fiberde ekstra 20 tl cihaz ücreti var. Yani 180 TL

• Yükleme hızı 8 mi acaba ?

• Ben 3.senedir tv + internet paketini kullanıyorum. İlk iki sene akıllı sınırsız paketini kullandım aksam 7den sonra internet hızı düşüyordu 3.seneye girerken yemi tarifede sadece sınırsız paketine geçerek bu sorunu ortadan kalktı 3 senede sadece 2 kere uzun bir kesinti yaşadım ve başka bir sıkıntı yaşamadım bir de her ay faturanıza modem (tv paketi kullanırsanız bir de uydu alıcısı) kiralama ücreti alıyorlar sözleşme bitimi geri teslim ediyorsunuz benim kullandığım bölge istanbul bahçelievler

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bilgi verilmemiş baska bölümden bakınca bu şekil cıkıyor 4 sanırım.

@4007

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s103r -- 18 Aralık 2022; 20:53:55 >
  • Sizin kullandığınız kendi altyapısında konvansiyonel kablo üzerinden olandır, bu paket de bildiğim kadarıyla tv hizmeti yok ve bahsettiğiniz akıllı sınırsız saçmalığı yok.

Forum da @davidoff26 kullanıyor vdsl üzerinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 18 Aralık 2022; 20:54:18 >
  • NewsTR kullanıcısına yanıt
    Evet biliyorum benim kullandığım paket bu. https://www.turksatkablo.com.tr/TK-Detay,793,mevcut-musterilere-ozel-hizli-ve-net-kampanyasi-12-24-ay

• Ben Ağustos ayından beri kullanıyorum genel olarak memnunum. Kablonet ana konuda bazı yaptığım testler mevcut.

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/153743845

Buradan okuyabilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hocam fibernet ve kablonet fiber farkı nedir ? Bizde biri var biri yok görünüyor altyapı olarak

• altyapı sorgulaması nerden yapılıyor arkadaşlar vds için

• crashris kullanıcısına yanıt
    Kablonet kendi alt yapıları, tv alt yapısı da oluyor. Fiber kendi alt yapıları değil. Her yerde yok zaten. Alt binada var yan binada var bizim bina yöneticileri sığır olduğu için getirtmemişler :))

• Buradan sorgulanıyor ancak sorgulama sayfası bazen hata veriyor, türktelekom sitesinden sorgulama yapın alt yapı varsa kablonet'de hizmet verir.

https://www.turksatkablo.com.tr/SSS en altta

https://kapsamaharitasi.turktelekom.com.tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 18 Aralık 2022; 21:21:49 >

Çok tesekur ederim şuan Türk Telekom kullanıyorum ama yeni paketler çok tuzlu geldi alternatif arıyorum

• Tıklanet inceleyin. 100 mb 100 tl.

• Evet türk telekom aşırı pahalı, yanlız kablonet'de geçiş henüz yok sıfırdan bağlantı için geçerli bu kampanya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 18 Aralık 2022; 21:28:30 >
  • cetinkolsg kullanıcısına yanıt

İlk mesajda özellikle belirtmiştim ufak firmalar her zaman ucuz olacaktır ancak sorun yaşayan kullanıcıları forumdan okuyabilirsiniz ve burada 2 yıl sabit fiyat...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 18 Aralık 2022; 21:28:13 >
  • cetinkolsg kullanıcısına yanıt

Tıklanetle, Kablonet bir mi? bir cok ufak firma var uygun fiyata tahattütsüz veren 1 ay sonra fiyatının ne olucağı belli değil devamlı zam geliyor. Forumdaki ufak firmalara göre kablonet daha mantıklı duruyor

• Ben 2 ay kullanıp rezil oldum. Sürekli internette kopmalar oluyordu. Ara ara hız 1 mbit'e kadar düşüyordu. Belki benim bulunduğum bölge ile alakalıdır, bilemiyorum.

Hocam ben sorguladım goofle yazdım orijinal 2 site var fiber yok diyor ama kablonet fiber var diyor bu kafamı karıştırdı superonlinde dan geçilir mi ne modelleri ne de internetleri iyi,

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.