Şimdi Ara

Türkneti sorunsuz kullanan varmı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selimcu

olduğunda 35 mb geliyor ama sürekli kopuyor sorun o
    hat değerlerini at bibakalım.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    dün gece net geldi şu an iyi gidiyor
  • quote:

dün gece net geldi şu an iyi gidiyor
    İnternet kopuyorsa kablolarında sıkıntı vardır veya portta
    TurkNet ile ilgisi yok çünkü portları Türknet turk Telekom’dan kiralıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben iki senedir kullanıyorum. Sadece 2 hafta boyunca akşam 8-12 arası ping sorunu yaşadım ve sonra düzeldi. Bunun dışında problemsiz 100mb hız kullanıyorum.
    kullanıcı olarak ben ttnete para ödemediğim için bu beni ilgilendirmez,türknetin çözmesi gereken bir problemdir
  • quote:

kullanıcı olarak ben ttnete para ödemediğim için bu beni ilgilendirmez,türknetin çözmesi gereken bir problemdir
    Bina içi tesisatında sıkıntı olabilir
    Hat değerlerine bakmak lazım

• Bende İzmir'de kullanıyorum geçiş işlemi dün sabah tamamlandı internet 35 mbps gayet güzeldi 4-5 saat sonra 24 mbps ye düştü birde telefonum dışarıdan aranıyor ama biz arama yapamıyoruz destek kaydı açtım bekliyorum 24 mbps ile dünden buyana sorunsuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soner23 -- 1 Mart 2019; 15:33:41 >
    telekomdan gelen kablo ucuna kendim 20 m kablo ekleyip direkt modeme bağlamıştım sorun benden kaynaklı değil
  • 10 gun olmadi net yine yok gecmeyin sakim o kadsr diyorum

• aksam saatlerince hiz ve ping dalgalanmasi var bazen cekilmez oluyor bazen idare edilebilir.
    geri kalan zamanlarda 50/4 baglatanti hat stabil kopma crc yok ping 5 ya da 6 ms idm ile download 6mbit.
    vae altyapi istanbul esenlerdeyim.
    kalabalik semt aksam yogunluguna tepkiliyim ama elden de bisey gelmiyor.
    kisacasi hattinizla ilgili problem varsa bilin ki %90 ihtimal altyapi ve santral kaynakli.
    bunun icin siyasilere tesekkur edebiliriz.
    telekomu araplara satip altyapi yatirimini aksattiklari icin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazi konularda TT sabotesi olsada cogunlukla Turknetin hatalari vardir. Ve bazi kisiler her sucu Telekoma atmaya çalışıyor.

• 1 yılı geçti Türknet kullanıyorum. 3 kez sorun yaşadım. Bir tanesi basit şekilde çözüldü. İkisi ikişer günlük sıkıntılar çıkardı. Birinde Türk Telekom kaynaklıydı. Santralde sorun vardı. İkinci sorunu henüz sorun kaynağını bulamadım ama VDSL bağlantım ADSL olarak değiştirilmişti. 100/4 mbit kullanıyorum VAE ile altyapım çok sağlıklı ayrıca bina içi kablolamayı kendim yaptım.

• 1 senedir kullaniyorum cok memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 Yıldır sorunsuz kullanıyordum. Turktelekomun 8 mbitten fazla vermediği adrese (alt kattaki komşum hala 6 mbit kullanıyor) 20mbit hızı YAPA olarak alıyordum. Saha dolapları kondu dolaplara kadar fiber oradan eve bakır kablo ile hız verilecekti. Lakin o kutular konduğundan beri bugün 6. gün oluyor ne ev telefonum çalışıyor ne de internetim var. Destek konusunda Turknete 0 verebilirim. Ama sorun çıkmadan önce ne ping konusunda sorun çektim ne de hız konusunda. Eğer bu bağlantı problemim çözülürse 75mbit hız alacağım.(Öyle söylüyorlar)
  • Aylardır kullanıyorum en az 5 kişiyi de abone etmişimdir. Hiçbir sorun yaşamadım paketim 100 MBPS VDSL. Sorun yaşayanlar genellikle başta İstanbul olmak üzere büyükşehirlerde oturanlar. 5.000km2 alanda 16.000.000 insan yaşıyor hatların çoğunun 1980'lerden kalma bakır olduğunu düşününce sorun yaşanması normaldir. Bulunduğum yer ve nüfus istanbul'un bir ilçesinin mahallesi kadar ediyordur veya etmiyordur, dediğim gibi aylardır 100 MBPS hızında neti hiçbir sorun olmadan kullanıyorum. FPS oyunlarında Alman sunucularda aldığım ping ise 55-60 MS arasında değişiyor. Memnunum.
  • Valla sorun illa ki olur. Önemli olan buna müdahale yöntemleri ve sizinle olan diyalog.
    Ben 2 haftadır abonelik ile uğraşıyorum.
    Herkese olduğu gibi bunlara da toleranslı davranıyorum ama maalesef turk net bu toleransı abonelik esnasında tüketti.
    İlk bağlantı, hız sorununda turk netten taşıyacağım aboneliği. (trajikomik olan şey şu, halen daha türknet hattı bağşayamadı bile. Daha kurulması hayal edilen bağlantının taşınmasını düşündürür oldu)

• 2016 dan beri çok nadir de olsa kopma oluyordu ses etmedim hiç fakat salı günü sebebsiz yere tt benim hattımı iptal etmiş Türk net öyle açıkladı fakat bugün cumartesi ilgi sıfır, hiç kimse ile iletişime gecemiyorsun. Online destek kısmında 24 saat içinde çözecez dediler 96 saat geçti tek bir açıklama bile yok. Firma en azından açıklama yapar ilgileniyoruz vs der hiç bir denmiyor . Kendi ayaklarına sıkıyorlar ben başka operatöre ciddi ciddi düşünüyorum en azında aradığım zaman bir yetkili çıkıp karşıma açıklama yapacak biri olsun. 5 kişi turknet e gecirmiştim ben geçiş yaptıktan sonra hepsini o operatöre geçirireceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iptal ettirdim kurtuldum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.