Şimdi Ara

Turknet Zihniyeti ve 45 gunluk Iptal Hikayem... (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
3
Favori
32.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
227 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş
    1000TL'lik Modemin kutu acilmamis ve faturasi bile ambalajin icinde. internetten aldigim icin de iade edebiliyorum.
    Ama kullanmadigim ve 50 gun baglanmasi icin yalvarip cevap alamadigim, baglamaya her geldiklerinde evde telefonu veya baska birseyleri bozduklari bir psikoloji ile 2 ayri fatura gondermeleri bana dram. Aglamak buyuk dram olmus yazmissin, bunlar ayip tavirlar, terbiye cocukken aileden alinir...
  • Cok haklisin aslinda Acht, ama oncelikle madem modem alacagim iyisi olsun dedim, diger taraftan da modemsel problemleri minimuma indirmek istedim. Benim icin dL hizi kadar upload hizi da cok onemli oldugundan, turkneti denemek istedim, cunku baska 4-5 uzeri upload veren firma yok. tabi ki turknette upload'i belli bir hizin ustune almak sans. ama boyle bir ihtimal varsa denemek istedim...
  • malesef bu insanlar da aramizda yasiyorlar.
    yapilabilecek birsey yok onlari da kabul edecegiz.
    ben artik bunlar icin uzulmeyi biraktim...
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Astoria'ya bugun saat 14:00 gibi gittim. 10 dakikada butun iptal islemleri yapti arkadaslar.
    Tesekkur ederim.

Bir not olarak; keske baglayan arkadaslar da satan ve iptal gerceklestiren arkadaslar kadar nazik ve kabiliyetli olsalar. inanin iki nezaket, iki fazla arama insani cok daha rahat ve guvenli sekilde beklemesi icin ikna edebilirdi....
  • 26 aralık 2018 tarihinden beri açtığım destek kaydı ile hiç kimse ilgilenmiyor ? Bunun ne bir açıklaması var ne başka bie mazareti arka planda çalışanlarınız 7 8 gün öncesine kadar arka planda TurkTelekom ile hem sözlü ve yazılı olarak iletişim halindeyiz diyorlardı artık onuda söylemiyorlar :D zaten neyin iletişimini kuruyorsaniz fantezimi yapıyonuz arka planda konuşarak madem o kadar çok konuştunuz icraat nerde diye sorarım ben :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaş telekom da hiç değilse karşımızda muhatap buluyoruz dedim ama sanki beni takip ediyorlarmış gibi 3. defa hattımda sorun çıkıyor :)
    özellikle gündüz saatlerinde internet sapıtıyor ,arıza kaydı açtıktan yaklaşık 3-4 saat sonra normale dönüyor ve 1 gün sonra arıyorlar ,hattınızı kontrol ettik hiçbir sorun bulamadık diye

yahu deli olacağım ,sorun yok ise o zaman niye 3. defadır internette problem oluyor ,varsa niye kendiliğinden düzeliyor :)

lakin bu şartlarda telekom alt yapısını kullandığım bir firmadan servis alıyor olsam yanmıştım
    gerçi büyük ihtimal "bak biz sorun çıktığında ilgileniyoruz ama başkasına geçersen yanarsın" mı demek istiyorlar ,o da ayrı bir soru :)

yada yok birbirimizden farkımız otur oturduğun yerde mi demek istiyorlar :)
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    26.12.2018 tarihinden beri her hangi bir işlem yapmıyorsunuz intermet ve telefon hattım bağlı değil ve artik destek kayıtlarına cevapda yok.
    Bilerek bakmıyorsanız bilelim söyleyin açık açık biz bu işi beceremicez diye söyleyin fatura hakkında da işlem yapmıyorsunuz son ödeme tarihî geliyor ne yapacaz o faturayı ben ödemem onu çok ciddiyim :) Turknet Zihniyeti ve 45 gunluk Iptal Hikayem... Turknet Zihniyeti ve 45 gunluk Iptal Hikayem...

• Gençler TurkNet pişmanlıkdan başka birşey değil :) aboneliği iptal edeceğim. Çünkü bilerek ve isteyerek işlem yapmıyorlar hizmet ve destek yok Teknolojiden anlayan vasıflı elaman sayısıda bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azdır o firmada.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.